Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

ja na konsolach gram jakies 15 lat i dzisiaj moge powiedziec ze chcialbym miec jednak wybor :pad do np platformowek itp a do strzelanek mysz i klawe ,a co !!! :D

A ja gram od 20, a na konsoli od 2-3 i juz teraz mi sie nie chce wracac do myszki i klawy i co? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

A ja gram od 20, a na konsoli od 2-3 i juz teraz mi sie nie chce wracac do myszki i klawy i co? ;)

ja gram od 26 lat(automaty na poczatku :D ) B-) hle hle jestem lepsiejszy :lol2: -a wracajac do rzeczy ,fajnie jest miec wybor i grac na tym co ci pasuje,odnosnie strzelanek wole precyzyjne strzaly niz auto'aim

 

BTW w Bioshock'u wylacz wspomaganie celowania -prawdziwy hardcore sie robi,ja juz koncze tak gre bo innaczej latwizna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też, mimo początkowych obiekcji, przyzwyczaiłem się juz do pada w fpp'ach i sprawia mi to coraz więcej frajdy. Sam już nie wiem co bardziej miodne- większa precyzja mychy, czy "kopnięcia" pada przy wystrzałach? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak napisał Poca. Ja nie mógł bym mieć używanej konsoli. Nie wiadomo czy ktoś nie sprzedaje z powodu jakiś wad, wiec czasem zamiast oszczędzić możemy być w plecy, tak samo nigdy nie wiadomo jak obchodzono się z tą konsolą.

 

Jeżeli xbox 360 był już rejestrowany to przy awarii z gwarancją mogą być problemy.

 

moim zdaniem nie warto wydawać kasy na coś czego nie jesteśmy pewni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezy czy chcesz przerobic czy nie

 

jak tak to lepiej jakas 3 miesieczna, z gwarancja potestowac jeszcze z 2 tyg i rozdziewiczyc:P, przynajmniej bedziesz pewny ze nie zbanowana, i zawsze grana na bezpiecznych kopiach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na "pierścieniową przebojowość" nie brałem pod uwagę zakupu "używki" Nowy produkt to spokojne dni i noce, paragon i brak obcych paluchów na mojej zabawce :)

Zresztą ze mnie jest taki zbok - nie biorę nic, co ruszane ;)

Edytowane przez Namod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i stało sie....

 

Mój X360 ma freezy na ekranie po 2-5 minutach gry :(.... nie ma zadnego komunikatu.... o bledzie czy 3LOD po prostu ekran staje ... bez zadnych artefaktów :(...

 

Niestety gwary nie mam...

 

Po google nie widze zadnej solucji konkretnej.... ale widze ze nie jestem sam z tym problemem

 

Co moge zrobić :( ? Ktoś jest w stanie mi pomoc ? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie masz gwary to ja bym rozebral, odkrecil radiatory, przesmarowal pasta, wyczyscil syf z srodka, sprawdz wentyle - moze sie przegrzewa, poskladal i sprawdzil czy zadziala metoda na cud [; jak nie to metoda na koc, a jak ta nic nie zdziala to masz serwis w PL ktory sie zajmuje roznymi przypadkami, moze oni pomoga

KLIK

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i stało sie....

 

Mój X360 ma freezy na ekranie po 2-5 minutach gry :(.... nie ma zadnego komunikatu.... o bledzie czy 3LOD po prostu ekran staje ... bez zadnych artefaktów :(...

 

Niestety gwary nie mam...

 

Po google nie widze zadnej solucji konkretnej.... ale widze ze nie jestem sam z tym problemem

 

Co moge zrobić :( ? Ktoś jest w stanie mi pomoc ? :(

jak lubisz majsterkować ;) i nie masz kasy to może poniższe FIXy pomogą:

http://copronymous.com/wp-content/uploads/...r-the-3rlod.pdf

http://rbjtech.bulldoghome.com/pages/rbjte...m/XClampIII.htm

http://www.x-clamp-fix.com/catalog/product...ix-DIY-Kit.html

http://forum.purepc.pl/index.php?act=Attac...st&id=16247

ale jeśli brak 3LOD to może pomoże propozycja kucyka

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki.... :) 3LOD nie mam, freezy są nadal ale...

 

zestawiłem konsole gdzie indziej postawiłem pionowo..... i działa ! ?!!!

 

Owszem wczesniejbyla w strasznie gorącej dziurze trzymana... w miejscu tragicznym dla konsoli ale bylo wszystko ok tyle czasu a nagle teraz sie zaczela odzywac ?! Trudno mi sobie wytlumaczyc dlaczego... Moze pasty sie zwęgliły :)

 

Sam nie wiem co robić... moze te xboxy reagują na monotonie miejsca przechowywania :D

 

Pzdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

zestawiłem konsole gdzie indziej postawiłem pionowo..... i działa ! ?!!!

 

Owszem wczesniejbyla w strasznie gorącej dziurze trzymana... w miejscu tragicznym dla konsoli ale bylo wszystko ok tyle czasu a nagle teraz sie zaczela odzywac ?! Trudno mi sobie wytlumaczyc dlaczego... Moze pasty sie zwęgliły :)

jak bedziesz dalej kontynuowal w ten sposob swoje wypowiedzi to wszyscy pomysla ze masz z glowka cos nie tak-dlaczego??? masz to napisane w podkreslonym cytacie,normalnie rozwaliles mnie tym tekstem i faktem ze sie jeszcze dziwisz :lol2:

 

ps.jak kiedys wrzucisz granat do ogniska w ktorym sobie pieczesz kielbaski to sie tez zdziwisz ze wybuch chociaz bedziesz wiedzial ze byl w najgorszym miejscu do tego przeznaczonym!! :lol2: -dobrze ze nie masz gwary i sam poniesiesz konsekwencje swojej ignorancji :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dragonlore - moze i masz racje....

 

wiesz ja po prostu nie mam miejsca za bardzo.... konsola lezala na kontenerku z szafkami pod biurkiem, teraz położyłem ją miedzy nogami - tym razem jest narazona na inne niebezpieczenstwa (nogi, zwierzęta)

 

Ale co tam sie moze stać od stałego przegrzewania ? Może co moge zrobić teraz ?

 

Czy jest ten x-clamp sens wykonywac jak konsola działa ?!

 

Pzdr i dzieki za rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dragonlore - moze i masz racje....

wiesz ja po prostu nie mam miejsca za bardzo.... konsola lezala na kontenerku z szafkami pod biurkiem, teraz położyłem ją miedzy nogami - tym razem jest narazona na inne niebezpieczenstwa (nogi, zwierzęta)

 

Ale co tam sie moze stać od stałego przegrzewania ? Może co moge zrobić teraz ?

Czy jest ten x-clamp sens wykonywac jak konsola działa ?!

 

Pzdr i dzieki za rady

ad. 1 A może paść lub pokazać magiczne 3LOD :-P - konsola nie może być umieszczona w zamkniętej/ klaustrofobicznej przestrzeni, musi mieć dostęp do świeżego powietrza;)

ad. 2 No możesz zrobić profilaktycznie x-clamp, ale jeśli wszystko działa ok to

 

Wyniki sprzedaży NPD

Hardware Unit Sales

 

PlayStation 2 - 202K

PlayStation 3 - 130.6K

PlayStation Portable - 151.2 K

Xbox 360 - 276.7K

Wii - 403.6 K

Nintendo DS - 383.3K

 

Games:

 

MADDEN NFL 08 (360) - 896.6K

MADDEN NFL 08 (PS2) - 643.6K

BIOSHOCK (360) - 490.9K

MADDEN NFL 08 (PS3) - 336.2K

PLAY W/ REMOTE (WII) - 256.8K

METROID PRIME 3: CORRUPTION (WII) - 218.1K

MARIO STRIKERS: CHARGED (WII) 147.4K

GUITAR HERO 2 W/GUITAR (PS2) - 145.4K

MARIO PARTY 8 (WII) - 138.3K

GUITAR HERO ENCORE: ROCKS THE 80S (PS2) - 127.1K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BenQ.Xtreme.and.iXtreme.Samsung.FW.Spoofs 1.0 - gigabite

Use these FW files if you originally had a BenQ drive (with 64930C

firmware) on your Xbox 360.

 

All you have to do is pick which firmware (Xtreme/iXtreme) you want,

insert your key and flash the .BIN file to your drive.

 

**IMPORTANT** You MUST have the BenQ drive with the

firmware 64930C for these files to work!!

 

This package allows you to use any Samsung drive with any (Xtreme/iXtreme) firmware already spoofed and tested. All you have to do is pick which firmware (Xtreme/iXtreme) you want,

insert your key and flash the .BIN file to your drive. For now this is a Firmware Toolbox work around fix, hopefully support for this drive fw type is added. Hitachi package currently in BETA testing.

 

Download Links:

Mirror 1:http://rapidshare.com/files/55844096/BenQ.Xtreme.and.iXtreme.Samsung.FW.Spoofs_1.0.rar

Mirror 2:http://www.sendspace.com/file/mzrp1a

 

gigabite

I stało się Benq częściowo pokonany :D, ale jak widzimy tym razem gigabite zabłysnął. thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ElectronicDreams jest nowy Premium z HDMI i nowym chłodzeniem, cena 1549zł

A przy odrobinie "szczescia" (patrz moj post na poprzedniej stronie) dostanie sie elite za 1599PLN- wybor raczej oczywisty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heeeeeelp...

 

Od blisko miecha ciągle mam ten sam problem:(

 

Nie chce mnie łaczyć z LIVE, jak już połączy to nie wyskakuje mi zawartość zakładek:( Raz na tydzień mi wchodzi wszytsko ok...

 

Mam neo, używam routera, ustawienia automatyczne. Jak kupiłem X wszystko było ok, i tak przez 5 meichów.

 

Testu nie przechodzi, wywala błąd przd XBOX LIVE, a jak cudem go przejdzie to nie przechodzi XBOX LIVE...

 

 

Ma ktoś jakiś pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...