Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Wicio, miales nie owijac klocka w bawelne, tj. kocyk ;) Fotka faktycznie udana, jak na konkurs discovery channel :P

 

Przemol- poca na poly nie wygral koszulki GRAW, a "PS3 fanatic", na pewno bedzie mu w niej do twarzy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli ten monitor rzeczywiście wyposażony został w złącze DVI-I to nie powinno być żadnych problemów, ale radzę się upewnić co do tej iiyamy, gdyż wg instrukcji posiada DVI-D http://www.iiyama.pl/default.asp?SID=&...&PROD=10203

 

zadzwoń i sie dopytaj :)

 

ps

to nie jest temat na takie dyskusje :wink:

 

Dyskusja na temat telewizorów/monitorów

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=206943&st=400

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Kupiłem Xbox360 Premium z HDMI. Data produkcji : 11.08.2007, czyli chyba z nowym chłodzeniem. Jest dość głośny ;)

 

Ale nie o tym chciałem. Interesuje mnie usługa Xbox Live. Założyłem niby konto, ale dalej musiałem wybrać wojewodztwo itp. i jako że wcześniej wybrałem USA (czytałem, że tak trzeba żeby mieć dostęp do większej ilości dem) to teraz konsola mnie prosi o adres czyli ulice itp. Wpisałem jakieś brednie, ale niestety pisze, że nie ma takiego adresu.

 

Mógłby ktoś powiedzieć co mam z tym zrobić ? Czy trzeba szukać jakiegoś amerykańskiego adresu i go wklepywać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast pisać tyle słów nie było prościej napisać "skapiec.pl" w google?

Nie. Wołałem spytać osób które siedzą już w temacie od lat i dokonale orientują się w cenach ale jak widzę za wiele oczekiwałem od posiadaczy konsoli Xbox. Pewnie skrzynka Billa upadła im na łeb i tylko wymądrzać się potrafią a nie pomóc normalnie jak człowiek.

Edytowane przez RALF11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony wprowadziło model z 40gb dyskiem za ok 1600zł, ciekawe co teraz Microsoft zrobi :)

 

btw. brawo poca, jeśli człowiek sie pyta o prostą rzecz, to czy tak trudno powiedzieć "tak" lub "nie"? czy zawsze moderator na tym forum musi się wymadrzać i być po prostu wredny? A może czasami warto pomóc a nie odsyłać do googla i walić procenty na lewo i prawo?

 

Takie posty zamiast zakończyć dyskusje (w tym wypadku dyskusje o cenie Elite) w prosty sposób, to robią jeszcze większy śmietnik w temacie. :mur:

 

RALF11 --> tak. To bardzo dobra cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie posty zamiast zakończyć dyskusje (w tym wypadku dyskusje o cenie Elite) w prosty sposób, to robią jeszcze większy śmietnik w temacie. :mur:

jesli nie zmusisz kola do wykonania najprostszej czynności trwajacej zwykle nie wiecej jak 5sek. to za chwilę bedziesz miał pytania :" czy airborne na allegro za 132zł to jest atrakcyjna cena?" itp itd

 

to dopiero powoduje śmietnik

 

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw. brawo poca, jeśli człowiek sie pyta o prostą rzecz, to czy tak trudno powiedzieć "tak" lub "nie"? czy zawsze moderator na tym forum musi się wymadrzać i być po prostu wredny? A może czasami warto pomóc a nie odsyłać do googla i walić procenty na lewo i prawo?

Nie wale na lewo na prawo. Możesz uwierzyć, jestem bardzo oszczędny w karaniu. Dziękuje za oklaski. Czy zawsze część userów musi najpierw pisać na forum a dopiero potem zadawać sobie pytanie "a może sprawdzę najpierw na google/allegro/inna strona"

 

Proszę nie odpowiadać na ten post. Jeżeli ktoś chce ciągnąć temat, to proszę jedynie o PM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Wołałem spytać osób które siedzą już w temacie od lat i dokonale orientują się w cenach ale jak widzę za wiele oczekiwałem od posiadaczy konsoli Xbox. Pewnie skrzynka Billa upadła im na łeb i tylko wymądrzać się potrafią a nie pomóc normalnie jak człowiek.

Nie kupuj xboxa bo będziesz taki zły jak my... Kup PS3 ;) Edytowane przez nuras_en

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w czwartek jade po swojego kolcka, najprawdopodobniej premium bez hdmi, mam nadzieje, ze nie bedzie porblemów ze sprzętem. Jeszcze tylko zastanawiam sie nad grami jakie kupie na start. Myślałem nad tytułami które nie są multiplatformowe. Halo3, Gearsy, PGR3, Dead Rising - te gry bede mogł pożyczyć. Pewniakiem bedzie DOA4 z racji, ze uwielbiam oklepywanki i chyba na dzien dzisiejszy lepszej na xO nie ma.

 

... tak myśle nad Crackdownem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...