Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

A moze to zalezy od kontynentu?

 

Ameryka - adaptor

Europa - adapter

 

 

To ja sie jeszcze moze zapytam:

posiadajac pada bezprzewodowego, trzeba go chyba czyms ladowac :P kolejny wydatek, co polecacie?

Edytowane przez Tompior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, przechodząc dziś koło empiku zajrzałem i mieli ADAPTER, dziwna sytuacja... :? mastha - gdzie kupowałeś? ;)

 

UPDATE: Na pierwszej stronie tego tematu w FAQ masz podane propozycje ładowarek :)

Edytowane przez Bania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze to zalezy od kontynentu?

 

Ameryka - adaptor

Europa - adapter

W wersji UK tez jest "adapter" : http://www.xbox.com/en-GB/hardware/x/xbox3...lessnetadapter/

 

Aczkowliek slownik traktuje obie wersje jako zamienne, wiec podejrzewam, ze po prostu obie sa poprawne i znacza to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki zestaw, ale praktycznie nie używałem go, więc sprzedałem.

Akumulator z zestawu Play&Charge "trzymał" krótko, dużo lepiej sprawują się dwa accu AA (2500/2650mah), a granie na kablu w moim przypadku było po prostu niewygodne.

Obecnie sprawę załatwia 6 akumulatorów AA - 2 x 2pady + jeden zestaw zapasowy (przy jednym padzie wystarczą 4 accu) . ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu macie wiekszew zdjecie:

 

Dołączona grafika

 

Słuchajcie to jest niby z gazetki która obowiązuje od 28.11 - 06.12, ale na allegro widze, ze ludzie juz kupili wczoraj, tu macie jedną z nich - http://allegro.pl/item275715254_nowy_xbox_..._3_okazja_.html

 

U mnie za ulicą otworzyli niedawno Carrefoura, zaraz sie przejde i zobacze czy są te Xboxy i czy naprawdę kosztują 500zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to hieny! Za te pieniądze sam chciałem kupić! I jak tu Sony ma walczyć z Microsoftem gdy cena ich konsoli (z grą!) kosztuje 1/4 PS3. Pytanie. Czy to wyprzedaż z zawalonego magazynu czy cena tej konsoli faktycznie zmierza ku spadkowi również w sklepach "normalnych" :]

 

O i tajemnica sukcesu.... C E N A :]

 

PS. Na Allegro już można znaleźć "najszybszych" którzy spadają konsolkę za 700 zł. Ciekawe czy dało by się wynegocjować niższą cenę :P

Edytowane przez Soundwave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

draak a po co ci hdmi za 499zł :D

tez chetnie bym opchnal swoja i wzial wersje z hdmi :) za 500 zl mysle, ze dlugo bym nie musial szukac kupca, nawet sprzedajac bez dysku :D

 

swoja droga to po prostu wyprzedaz starych wersji, teraz ma wejsc (albo weszla) arcade zamiast core

Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszukałem cały dział z elektroniką i grami w Carrefourze i żadnych konsol nie widziałem. Jesli to co pisze cavarr to prawda to sobie w chu** polecili, przeciez w tej gazetcie oficjalna data promocji to od 28 listopada. Jeszcze jutro i pojutrze sprawdze, czy może są.

 

I jesli sie jeszcze okaze, ze tylko w Warszawie, to juz w ogóle podwójne draństwo <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem, pytalem czy maja xbox core za 500zl. Powiedzial typ, ze rano wykupiono jedna dostawe (jeden czlowiek) ale teraz maja 18 sztuk nowe. Pojechalem 45min. po telefonie i okazalo sie, ze sa to xbox arcade, ktore kosztowaly 1100zl... Troche sie wnerwilem bo z ojcem jechalismy 40 minut w jedna strone bo korki w centrum :P

 

To ja sie moze o jeszcze jedno zapytam:

 

Czy roznica pomiedzy xboxem z hdmi i bez jest az tak wielka? Grajac z 3m ja zauwaze? Czy to jest na prawde taka kolosalna roznica, zeby doplacac 300-500zl do premiuma? ;) (bede gral na 32" hd ready i na starym 14" lub 17" SD :P )

Edytowane przez Tompior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...