Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Kogos jeszcze procz mnie rajcuje ten tytul?

 

http://allegro.pl/item277001340_ace_combat...afoliowana.html

 

Ja zamowilem juz tydzien temu i wciaz czekam na przesylke. Mam nadzieje, ze doczekam sie....Bez obaw zamowilem gdzie indziej. Jakby co to mam namiary na osobe, ktora posiada juz ta gre.

 

BTW wiem, ze to nie ten dzial, ale w sumie pytanie skierowane do grona posiadaczy X360 wiec zapytam...

 

Chcialby ktos odkupic Lost Planet ? Stan plyty bardzo dobry. Wersja gry angielska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu zapewne kupie sobie xboxa 360 premium bo do 9.12 wazna promocja :) (w electro world promenada sprzedaly sie dzisiaj te po 1199 , a w Targowku sa po 1249 :P )

 

Pytanie do graczy: Czy na padzie od iksa da sie w miare dobrze i dokladnie celowac? Jak wyglada gra w halo 3 pad vs klawa+ myszka ?? Czy gracz z padem ma szanse 1 vs 1 przeciwko myszce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do graczy: Czy na padzie od iksa da sie w miare dobrze i dokladnie celowac? Jak wyglada gra w halo 3 pad vs klawa+ myszka ?? Czy gracz z padem ma szanse 1 vs 1 przeciwko myszce?

Nie rozumiem do czego Ci to bedzie potrzebne. Raczej nie spotkasz nikogo na live kto bedzie nap***l za pomoca klawy i myszki. Z jednej i 2giej strony jest pad... taka paraolimpiada, szanse sa rowne. W singlu frajda jest niezla, bo poziom przeciwnikow dostosowany jest do twojej nieudolnosci. Multi to kwestia gustu, ja stawiam cs'a i battlefielda na piecu nad wszystkie strzelanki konsolowe razem wziete ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem do czego Ci to bedzie potrzebne. Raczej nie spotkasz nikogo na live kto bedzie nap***l za pomoca klawy i myszki. Z jednej i 2giej strony jest pad... taka paraolimpiada, szanse sa rowne. W singlu frajda jest niezla, bo poziom przeciwnikow dostosowany jest do twojej nieudolnosci. Multi to kwestia gustu, ja stawiam cs'a i battlefielda na piecu nad wszystkie strzelanki konsolowe razem wziete ;)

Konsola ma swoje zalety i komputery maja swoje :)

 

Tez mam CS'a i BF2 :P

 

 

Jutro biore kase i jade po mojego xboxa :D Narazie bede mial pgr3 i viva pinata (lol?). Musze chyba zaczac zamiawiac akumulatory, ladowarke, gry przez allegro bo zanim to dojdzie to sie zanudze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzies wczoraj na jakims xboxowym forum wyczytalem, ze jesli komuś zalezy na wersji z procem 65nm to nalezy zwracac uwage czy na naklejce znajdujacej sie na boku pudła widnieje info, ze zasilacz ma 175W, jesli jest tam 203W to bedziecie mieć 90nm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzies wczoraj na jakims xboxowym forum wyczytalem, ze jesli komuś zalezy na wersji z procem 65nm to nalezy zwracac uwage czy na naklejce znajdujacej sie na boku pudła widnieje info, ze zasilacz ma 175W, jesli jest tam 203W to bedziecie mieć 90nm.

Dzieki, sprawdze. A czy jest mozliwe, ze np w jednej dostawie beda i takie i takie wymieszane? Czy jak zobacze jednego iksa z 203W to mam szukac dalej?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moga byc wymieszane, nie sugeruj sie innymi rzeczami, szukaj az znajdziesz. Z tego co czytałem to moj klocek w bundlu z pgr4 powinien być 65nm, data produkcji + jakieś nr seryjne na kartonie wskazywały na to, mimo ze zasilacz mam 203w, to jednak mam konsole z 90nm procem. Z zasilaczem 175W pewnosc jest najwieszka ponieważ ten zasilacz nie uciagnał by tego 90nm konia jakim jest klocek ze stara plyta głowną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzał ktoś czy już jest nowy update :D ??

 

edit

 

update ma być dostępny do pobrania od godziny 11 :( naszego czasu.

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox 360 Dash update is now available - majornelson

I am happy to announce that the latest dashboard update has now been officially released and is in process of being rolled out across the LIVE service. For many of you, the next time you sign in to Xbox LIVE, you will be prompted to receive the update. A couple of things to keep in mind over the next few hours as the update is deployed:

 

* You’ll be prompted to accept the update when you sign into Xbox Live sometime in the next few hours. You will only receive the prompt for the update upon sign in. You won’t get it in middle of a game.

* Regardless of what you have heard, it's not geographically based. No one area of the world will get it before another.

* If you log out and then back in again, this won’t force the update…it will only anger people on your friends list who will see you sign in, then out, then in, then out …

* Be patient, everyone will eventually receive the update

 

This article on Xbox.com outlines the major features.

Once you download the update and have had some time to play around with the new features, which one is your favorite?

Panowie wgrywamy :D Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

aktualizacja trwala 5 sek :lol2: -nie to co w ps3,kiedy mozesz sobie spokojnie zrobic pranie i isc na ryby ;).

a wracajac do tematu nie ruszyl u mnie zaden divix,po wlozenie plytki ta nie startuje,wiec nalezy wtedy wejsc do zakladki "system" i jesli trzeba uzmienic zrodlo-wtedy ukaze sie nam lista filmow dostepnych na plytce,co z tego jesli po wybraniu filmu,ukazuje sie nam komunikat ze nalezy pobrac aktualizacje ktora przeciez juz pobralismy wczesniej!!.

 

ktos ma jakies pomysly???

 

draak-ile w bicu?? ;)

 

ps.pobierzcie aktualizacje do kazdego filmu i bedzie gitara -wszystko dziala cacy :)

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aktualizacja trwala 5 sek :lol2: -nie to co w ps3,kiedy mozesz sobie spokojnie zrobic pranie i isc na ryby ;)

i po co te złośliwości? ;)

 

The Xbox 360 D-pad Fix

Here we are again fixing another d-pad but this time it's the xbox 360 d-pad. This is really sad don't you think? I should be able to buy a game system these days and have such a basic function work properly. I have seen many complaints on various forums about the 360 d-pad being very unresponsive. Trying to play dead or alive 4 or simply navigating menus can be very frustrating. With games like ultimate mortal kombat 3 and street fighter 2 beng released on xbox live I feel this is the perfect time to publish this guide. This guide will work for both the wired and wireless controller but I currently only have disassembly instructions for the wired controller. Disassembling the wireless controller is essentially the same but requires a torx screwdriver for the main screws. This is a pretty easy mod but does require a little bit of elbow grease. If you feel your 360 controllers are working fine the way they are then leave them be.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A divixa w domu jakiegos to ty maju? ;) Wez z ciekawosci to przetestuj, ja zrobie update dopiero po pracy i silowni, czyli pewnie ok 22ej...

Napisze tylko ze dziala serial dexter. Wiecej nie ma nic na plycie wiec nie sprawdze.

Bardzo mi sie podoba to ze mozna sciagac gry z xbox1. Klimatycznie zrobione sa zakladki. Duzo ulepszen naprawde. Rewelacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

dodam jeszcze ze divixy mozna wyswietlac w roznych wielkosciach okna,dzieki czemu te gorszej jakosci beda ladniej wygladaly na mniejszym okienku.

jest tez opcja napisow-ale poki co nie dziala,czego troche szkoda ;)

 

ps.wydaje mi sie ze moga dzialac napisy jako srt a nie txt-ale moge sie mylic

 

ogolnie filmy dzialaja piknie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś sprawdzi czy srt faktycznie działają. Jeśli tak, to skacze z radości ;)

SRT nie dzialaja, a X264 nie sprawdzalem bo nie wiedziec czemu mam za slaby sygnal miedzy konsola i laptopem, chociaz wczesniej wszystko smigalo :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Panowie, to jak Dexter dziala, to wszystko ok :D (genialny serial, btw, choc 2. czesc ksiazki lepsza od 2. sezonu tv).

 

Z tego co widze, to wszystkim juz te divixy smigaja, jesli bedzie u mnie tez tak dobrze, to moze ktos chce kupic pol-rocznego pionka dv696? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aktualizacja trwala 5 sek :lol2: -nie to co w ps3,kiedy mozesz sobie spokojnie zrobic pranie i isc na ryby ;).

a wracajac do tematu nie ruszyl u mnie zaden divix,po wlozenie plytki ta nie startuje,wiec nalezy wtedy wejsc do zakladki "system" i jesli trzeba uzmienic zrodlo-wtedy ukaze sie nam lista filmow dostepnych na plytce,co z tego jesli po wybraniu filmu,ukazuje sie nam komunikat ze nalezy pobrac aktualizacje ktora przeciez juz pobralismy wczesniej!!.

 

ktos ma jakies pomysly???

 

draak-ile w bicu?? ;)

 

ps.pobierzcie aktualizacje do kazdego filmu i bedzie gitara -wszystko dziala cacy :)

Możesz troche jasniej to napisać? Gdyż plytka z DivX mi nie startuje a w zakładce system nie wiem co dalej... :?

OK już mam... Pomyliłes zakładki...

 

nagrania video\zmien zrodlo\bieżaca plyta\

Edytowane przez nuras_en

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogole wg mnie teraz wszystko chodzi znacznie szybciej, panele sie przelaczaja blyskawicznie, efekty graficzne tez jak blyskawica bez zacinek. Jesli jakikolwiek format napisow bedzie dzialal, to praktycznie X jest juz kompletnym urządzeniem jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Możesz troche jasniej to napisać? Gdyż plytka z DivX mi nie startuje a w zakładce system nie wiem co dalej... :?

w zakladce "system" masz "nagrania wideo" -robisz "zmien zrodlo nagrania wideo,gdzie podajesz plytkie w napedzie,wtedy wyswietli ci spis filmow jesli jest ich wiecej,pozniej wybierasz film i ogladasz a nastepnie wchodzisz na nasze forum i skladasz podziekowania :lol2:

 

draak-no pochwal sie ile w bicu a nie unikasz pytania ;)

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...