Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie chcę dołączyć do grona posiadaczy X'ów, a tutaj ZONK...

 

Promocyjne Arcade wymiotło chyba z wszystkich sklepów

 

Czy ma ktoś jakiś namiar gdzie można dostać konsolkę za 799zł?

 

PS. Do kiedy jest ta promocja? Obowiązuje tylko do świąt??

no może być problem ;) w empikach podobno się skończyły, a nie wiadomo czy będzie nowa dostawa po tej cenie

możesz dzwonić i pytać czy i kiedy będą mieli dostawę... innej opcji nie widzę

 

 

ps. na allegro najtaniej widzę 899 zł :/

możesz spytać tego gościa: http://www.allegro.pl/item282215080_xbox_3...cade_nowa_.html

napisał, że ma dostęp do konsol to może wystawi jeszcze aukcję

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, w takim razie obdzwonię wszystkie sklepy.

 

W każdym razie dziwne, ze skoro M$ ustalił cenę na 799 to w MM i innych większych sklepach nadal X chodzi po 999zł. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne? Normalne prawa rynku, mamy okres przedswiateczny, popyt na dany towar szybuje w gore, to i cene sie podniesie. Jednak przy odrobinie wytrwalosci znajdziesz te arcade po promocyjnej cenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, w takim razie obdzwonię wszystkie sklepy.

 

W każdym razie dziwne, ze skoro M$ ustalił cenę na 799 to w MM i innych większych sklepach nadal X chodzi po 999zł. ;/

MS ustalił cene 999 zł wlasnie. Nie wiem czy Empik sie dogadał z MS czy coś, ale tylko w tych salonach jest tak tanio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę z innej beczki. Udało mi się połączyć z Xbox Live. W ruterze zmieniłem MTU na 1364 a w laptopie udostępniającym połączenie wyłączyłem tylko firewall'a. Wszystko działa, wreszcie! Piszę to jakby ktoś miał kiedyś problem z MTU.

 

Teraz jeszcze tylko czekam na dysk i myślę, że w weekend możemy pograć w PGR'a 4, jedyna gra, którą na razie mam :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do expertów :wink:

 

Czy Xbox360 nadaje się do KOMFORTOWEJ gry na tv kineskopowym? Czy utrata jakości obrazu będzie tu tak duża jak przy PS3 (na którym bez porządnego LCD zabawa raczej nie ma większego sensu).

 

Chodzi o tv 29" z wejściem component.

 

Jakie są wasze doświadczenia z noym X'em + crt? (chyba, że wszyscy bez wyjątku lecą na lcd i plazmach :wink: ). Btw pierwsze X'y nie miały obsługi formatu HD i były przeznaczone pod zwykłe tv crt, a mimo to grafa była "next genowa", czy tak?

 

Z góry thx za info i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jake79

 

gry będą wyglądać dobrze. sam grałem 6 miesięcy na crt 21 i tak strasznie nie było. czasami podpinałem brata 29'' crt inna klasa. więc na twoim miejscu o nic bym się nie martwił :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do expertów :wink:

 

Czy Xbox360 nadaje się do KOMFORTOWEJ gry na tv kineskopowym? Czy utrata jakości obrazu będzie tu tak duża jak przy PS3 (na którym bez porządnego LCD zabawa raczej nie ma większego sensu).

 

Chodzi o tv 29" z wejściem component.

 

Jakie są wasze doświadczenia z noym X'em + crt? (chyba, że wszyscy bez wyjątku lecą na lcd i plazmach :wink: ). Btw pierwsze X'y nie miały obsługi formatu HD i były przeznaczone pod zwykłe tv crt, a mimo to grafa była "next genowa", czy tak?

 

Z góry thx za info i pozdrawiam.

Ja gram u siebie w pokoju na 15" starym TV. Czasem podlacze do 21" tez starego TV. Grafika w GoW i tak jest ladna :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gra nikt na live w team fortress 2? Pasowało by się coś podszkolić. :)

Ja probowalem kilkukrotnie, ale odbilem sie jak od muru. Niestety, zupelnie nie pasuja mi klasy postaci, jak i sam gameplay taki bez ladu i skladu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do expertów :wink:

 

Czy Xbox360 nadaje się do KOMFORTOWEJ gry na tv kineskopowym? Czy utrata jakości obrazu będzie tu tak duża jak przy PS3 (na którym bez porządnego LCD zabawa raczej nie ma większego sensu).

 

Chodzi o tv 29" z wejściem component.

 

Jakie są wasze doświadczenia z noym X'em + crt? (chyba, że wszyscy bez wyjątku lecą na lcd i plazmach :wink: ). Btw pierwsze X'y nie miały obsługi formatu HD i były przeznaczone pod zwykłe tv crt, a mimo to grafa była "next genowa", czy tak?

 

Z góry thx za info i pozdrawiam.

Ja grałem troszkę na CRT 21" (jak przewiozłem konsolę do mojej dziewczyny) i wszystko zależy od gry. W dużą częśc dało się grać (np. DoA4), ale były też dla mnie trudne do grania (Call Of Juarez) lub w ogóle niegrywalne (Tenchu Z). Po prostu nic nie widziałem w tych grach, albo bardzo mało. Podłaczając spowrotem do LCD inna śpiewka.

 

@ Borys - chętnie bym pograł w Lost Planet i Splinterka. Tam też potrzebuje achievewów :P Ale to raczej między świętami dopiero. Odezwę się jakby co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja probowalem kilkukrotnie, ale odbilem sie jak od muru. Niestety, zupelnie nie pasuja mi klasy postaci, jak i sam gameplay taki bez ladu i skladu.

Ja zaliczyłem póki co 1 próbę. Szkoda, że nie ma możliwości poćwiczenia z botami żeby załapać o co chodzi w grze i popróbować klasy postaci...

 

Demko Burnout już zapuściłem do ściągania, jak wrócę do domu wieczorkiem to zobaczę co to warte. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jake79

 

gry będą wyglądać dobrze. sam grałem 6 miesięcy na crt 21 i tak strasznie nie było. czasami podpinałem brata 29'' crt inna klasa. więc na twoim miejscu o nic bym się nie martwił :]

Tak. Ale strata na jednej jak i drugiej konsoli będzie podobna. Sam zaczynałem na 29''CRT.

Ja grałem troszkę na CRT 21" (jak przewiozłem konsolę do mojej dziewczyny) i wszystko zależy od gry. W dużą częśc dało się grać (np. DoA4), ale były też dla mnie trudne do grania (Call Of Juarez) lub w ogóle niegrywalne (Tenchu Z). Po prostu nic nie widziałem w tych grach, albo bardzo mało. Podłaczając spowrotem do LCD inna śpiewka.

Czyli jak rozumię nowy X dobrze nadaje się pod tv crt, czy tak?

 

Btw jakich kabli używaliście do sygnału video (scart/component??).

 

Dajcie proszę coś szerzej na ten temat. Na czym dokładnie polega strata jakości obrazu (czy chodzi tu tylko o rozdzielczość, czy inne efekty graficzne??)...może jakieś konkretne przykłady.

 

Z góry thx za pomoc i pozdrawiam.

 

p.s. PS3, pod euro, czy to na LCD czy też crt, wygląda bardzo słabo (a przynajmniej takie mam wrażenie po kilku chwilach z Resistance Fall of Man, właśnie przy kablu scart/euro). Czy z X'em360 byłoby podobnie?

Edytowane przez Jake79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Panowie chcę podłączyć się pod live'a, ale nie mam oryginalnego kabla sieciowego, czy mogę użyć zwykłego kabla (tego którego używam do podłączenia modemu), czy taki kable będzie funkcjonować? Z góry przepraszam jeśli temat był już poruszany. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Panowie chcę podłączyć się pod live'a, ale nie mam oryginalnego kabla sieciowego, czy mogę użyć zwykłego kabla (tego którego używam do podłączenia modemu), czy taki kable będzie funkcjonować? Z góry przepraszam jeśli temat był już poruszany. Pozdrawiam.

Tak, zwykly kabel UTP (kat 5, 5e) moze byc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak rozumię nowy X dobrze nadaje się pod tv crt, czy tak?

Btw jakich kabli używaliście do sygnału video (scart/component??).

Dajcie proszę coś szerzej na ten temat. Na czym dokładnie polega strata jakości obrazu (czy chodzi tu tylko o rozdzielczość, czy inne efekty graficzne??)...może jakieś konkretne przykłady.

Z góry thx za pomoc i pozdrawiam.

 

p.s. PS3, pod euro, czy to na LCD czy też crt, wygląda bardzo słabo (a przynajmniej takie mam wrażenie po kilku chwilach z Resistance Fall of Man, właśnie przy kablu scart/euro). Czy z X'em360 byłoby podobnie?

Niższa rozdzielczość, mniej szczegółow, słaba ostrość to tak na wstępie po podpięciu do CRT każdej z konsol. One nie są zaprojektowane do tych odbiorników. ;) A po co podpinać PS3/X360 do LCD po scart? Uzyskasz jakość z PS2, no może trochę lepszą. Jak masz LCD to podepnij po HDMI/Component/VGA a nie baw się w SCART, które wprowadzono w 1977 roku. ;) Scart dobre jest dla CRT i niech tam pozostanie. ;)

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...