Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Cyferek ciąg dalszy

Official November NPD Results

Hardware Unit Sales

 

PlayStation 2 496K

PlayStation 3 466K

PSP 567K

Xbox 360 770K

Wii 981K

Nintendo DS 1.53 million

 

November 2007 Top 10 Video Games Rank # Units

1. 360 CALL OF DUTY 4: MODERN WARFARE ACTIVISION (CORP) NOV 2007 MATURE (M) 1.57 million

2. WII SUPER MARIO GALAXY NINTENDO OF AMERICA NOV 2007 EVERYONE (E) 1.12 million

3. 360 ASSASSIN'S CREED UBISOFT NOV 2007 MATURE (M) 980K

4. PS2 GUITAR HERO III: LEGENDS OF ROCK ACTIVISION (CORP) OCT 2007 TEEN (T) 967K

5. WII PLAY W/ REMOTE NINTENDO OF AMERICA FEB 2007 EVERYONE (E) 564K

6. 360 MASS EFFECT MICROSOFT (CORP) NOV 2007 MATURE (M) 473K

7. PS3 CALL OF DUTY 4: MODERN WARFARE ACTIVISION (CORP) NOV 2007 MATURE (M) 444K

8. WII GUITAR HERO III: LEGENDS OF ROCK ACTIVISION (CORP) OCT 2007 TEEN (T) 426K

9. 360 HALO 3 MICROSOFT (CORP) SEP 2007 MATURE (M) 387K

10. PS3 ASSASSIN'S CREED UBISOFT NOV 2007 MATURE (M) 377K

 

U.S. Video Games Market - November 2007

 

Dollar Sales November 2006 November 2007

Video Games $1.74 billion $2.63 billion 52%

Video Games Hardware $772 million $1.1 billion 41%

Console Hardware $519 million $771 million 49%

Portable Game Hardware $253 million $319 million 26%

Video Games Software $804 million $1.3 billion 62%

Console Software $617 million $1.1 billion 75%

Portable Game Software $187 million $218 million 16%

Video Game Accessories $160 million $243 million 52%

edit

Dałem pozycje na początek, bo trochę to mylnie wyglądało :]

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysproporcje sprzedazy sa po prostu szokujace. X sprzedaje sie blisko 2-krotnie więcej, natomiast multiplatformowe tytuly to w ogole brzmi prawie jak zart: CoD4 1,5mln vs 7,5k ??!! AC 1mln vs 10k??!! Tego nawet nie mozna nazwac nokautem, nie wiem, moze rzez?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, zle spojrzalem i czytalem zaczynajac od miejsca w rankingu i wyszlo mi 7 444 sztuki :D Jak widac, za wczesniej dla mnie ;) Co nie zmienia faktu, ze i tak jest to jak nic 3-krotne przebicie, a wiec bardzo duzo.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie chodzi o to jak się teraz sprzedają konsole, co z tego, że w tym momencie sprzedaż PS3 jest przyzwoita, skoro wczesniej była słaba. Nie wiem jakie są dokładne dane na temat ilosci sprzedanych PS3 i X360, ale ogolne w domach użytkowników, Xboxów jest duużo wiecej niż PS3, dlatego taka, a nie inna sprzedaż gier.

 

EDIT:

 

Nie wiem na ile poważnie można traktować wyniki sprzedaży, ze strony http://nexgenwars.com/ , jesli są chociaż trochę zbliżone do prawdy, to wynika z nich, że Xboxów jest ponad 2 razy wiecej niż PS3. To i tak nie tragedia jesli chodzi o PS3, biorąc pod uwagę, że jest rok krócej na rynku.

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dodalbym do tego fakt, iz gracze posiadajacy obie konsole kupujac tytulu mulitplatformowe zdecydowanie czesciej (co jasne, biorac pod uwage jakosc tych gier na ps3- z drobnymi wyjatkami) wybieraja wersje na x360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisalem zdecydowanie bardziej pod katem jakosci samego kodu, platformy multi, achievementow, a nawet wygody pad'a- kazdy z tych elementow przemawia za tym, by multiplatformowe gry w wersji na ps3 omijac z daleka (majac x360). Z bardzo daleka

 

PS. Nowe gry na x360 i PS3 wcale nie odbiegaja cenami tak bardzo od siebie, co kiedys ladnie udowodnil kojak ;)

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

First and foremost, kablem Scart (tak samo jak SVHS i Composite) nie przesle sie sygnalu HD ;)

Nie da się ukryć, tylko, że ja pytałem o podłączenie crt przez component :wink: (chodzi ofkoz o podłączenie jakiegoś next-gena).

 

Graliście na next-genach pod crt via component?? Jak to hula??

 

Dajcie proszę coik w tym temacie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalna sprawa. ;)

Na słabowatym pc może i normalna.

 

Właśnie kończę po raz drugi GoW i framedropy faktycznie są- podczas cutscenek. W czasie gry nic takiego nie ma miejsca.

 

@M3Sj4sH- na PS3 nie ma żadnych osiągnięć, to tak samo niepotrzebny pomysł, zdaniem sony, jak wibra w padzie. Ale spokojnie, po roku i wibra i osiągnięcia (w drake'u) nagle stały się godne potęgi cell'a, więc za jakiś czas gry na PS3 będą miały systemy osiągnięć (o ile developerom będzie się "chciało").

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie muszę pochwalić Microsoft i ich serwis :)

 

Konsola padła mi w Mikołaja czyli zeszły czwartek. W piątek zadzwoniłem do kuriera. Przyjechał i ją wziął. Dziś rano przed 9.00 telefon od UPS, że mają już dla mnie przesyłkę spowrotem :) Naprawa w tydzień czasu!!! masakra. Nie sądziłem, że tak expresowo się uwiną :) Do tego dostałem jeszcze miesiąc GOLDa za free :) Wymienili płytę główną.

 

A propos ktos chętny do zakupu Xboxa Premium (tzn srebrna tacka) z wyposażeniem z Arcade'a?? (bez gierek). Tanio oddam w dobre ręce :)

 

EDIT---

Zmiana decyzji :P Pada też sprzedaję, gdyż kupie potem z kabelkiem, bo drugi bezprzewodowy jest mi "mniej" potrzebny :)

Edytowane przez lukk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do dropów w GoW - podczas cutscenek (czasami) czuć dropy z 60 do tak 20fps. To nic. Pograjcie w online co-opie pociąg i strzelanie z działek do tych latających stworków - ja miałem co jakiś czas z 5 fps.. ;/ Poza tym gra jest płynniutka ;) i sam ją uruchamiam raz na jakiś czas, bo krojenie piłą jest ponadczasowe :)

Edytowane przez pasztecik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest życie wlasnie na jedmym z moich x360 zaliczylem ROD trzeci raz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

pozdro 4@ll

A nie mowili ci zeby nie wkladac xboxa do piekarnika? :P

 

Nie no, ty to masz niefart :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja też jest zwyczajnie ciepła po kilku godzinach grania- w pokoju klimatyzowanym zawsze stała temp. to 22,5C, a sama konsola nie jest z żadnej strony "obudowana". Nie sądzę, by to pomogło na "zimne" luty, ale przegrzać się raczej nie przegrzeje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta co padla ro jest uzywana 2 x w tygodniu bo niemam kiedy grac za bardzo no i jeszcz okupujemy ps3+eye of judgment a druga co smiga 6h dziennie tez stara (2 lata) i smiga az milo

 

ach............. jednak juz niebede naprawial tylko plyte glowna zakupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zabieram do zakupu xboxa 360 i przegladalem sobie ofert, niestety wersja arcade w empiku za 799 zl, to juz niestety historia jednak natknalem sie na core na ultimie.pl za 699 zl, problem w tym czy aby MS nie wyzbywa sie strych i niekiedy podatnych na psucie sie konsol? Nie jestem w temacie, wiec pytam sie bardziej obeznanych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...