Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

@xenionq, ustaw by twój profil się ładował automatycznie

 

@mastah- tiaa, despero... ;) Pierwszy od dawna wolny tydzień, GH3 w drodze... nie dzięki, wezmę arcade, a trup po naprawie pójdzie na allegro.

 

Panowie- wazne pytanie. Biore jednak elite 175Watt (znalazlem 1 sztuke w Krakowie...) i stad pytanie- w jaki sposob przeniesc dane z 20GB hdd na nowy? Profile dema itp? Jakis kabel, karta pamieci czy co? Pomozcie koledze :)

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xenionq, ustaw by twój profil się ładował automatycznie

 

@mastah- tiaa, despero... ;) Pierwszy od dawna wolny tydzień, GH3 w drodze... nie dzięki, wezmę arcade, a trup po naprawie pójdzie na allegro.

 

Panowie- wazne pytanie. Biore jednak elite 175Watt (znalazlem 1 sztuke w Krakowie...) i stad pytanie- w jaki sposob przeniesc dane z 20GB hdd na nowy? Profile dema itp? Jakis kabel, karta pamieci czy co? Pomozcie koledze :)

Niestety to nie będzie łatwe :/ Musisz mieć specjalny kabel sygnowany przez M$ B-) Z tego co czytałem są spore problemy z jego dostaniem w Polsce. A co śmieszniejsze wersja Elite kabelek ten ma już w standardzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm? Wersja elite ma ten kabel w standardzie? Od kiedy? Byloby super, gdyby faktycznie miala... lukk mozesz to potwierdzic?

w Elite nie ma

ten kabel jest w zestawie jak kupujesz osobno HDD 120GB

 

podobno można go za darmo zamówić na xbox.com, ale nie wiem czy ktoś to testował -> How to Get Your Free Transfer Cable

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A samo przeniesienie save'ow? Do tego starczy memorka? Jesli tak, to jak pozniej na nia zgrac te save'y? Rozumiem, ze moj profil, GS, wplacone MS Points itp pojawia sie na nowej konsoli, jak tylko zaloguje sie na niej na swoje konto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graliście w Kane and Lynch demo? Jeśli nie, to nie warto ściągać. Gra miała potencjał, ale zupełnie go nie wykorzystali :(

Wiesz warto, nie warto. Zależy jak dla kogo, nie można generalizować :? Np. taka SEGA Rally. Ogólnie została zjechana na świecie przez ludzi, a mi się np. super podoba :) Stara dobra SEGA. Nie powiem denerwuję się przy niektórych wyścigach, patentach, ale gameplay i grafika wynagradzają mi trudy :) Wszytsko zależy od człowieka. Ja Kane'a i tak kupie kiedyś :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg newslettera MS na videomarketplace za tylko 100MS points mozna pobrac "300" w HD- ja sie skusze.

 

Odnosnie mojego pytania o save'y i memorke z powyzszego posta- nikt nie wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,

 

mój młodszy brat zarzyczył sobie na święta konsole.No i moi rodzice mają dylemat czy kupić Ps2 czy Xboxa360,Ps3 w gre nie wchodzi bo za drogi.W domu mam wolny Lcd 17 cali z wyjściem Vga,zależało by mi na tym żeby podłączyć konsolke do niego,czy Ps2 ma taką opcje,widziałem kiedyś na allegro Vga box ale już nie ma,może jest jakaś inna możliwość.Czy na obie konslole wychodzą podobne gry?Czy jest sens płacić prawie 2 razy więcej za Xboxa czy kupić Ps2?Dzięki za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No,a czy Ps2 wogole można do Lcd podłączyć w inny sposób niż Vga Box?Funduszę są,tylko się zastanawiam czy dla 7-mio letniego chłopaka nie wystarczy Ps2.

moim zdaniem wystarczy ps2. X0 jest przeznaczony dla trochę starszych użytkowników :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy różnica w użytkowaniu jest aż tak spora że warto dopłacać?W sumie jak by się ten XO u mnie w domu pojawił to pewnie bym czasem zagrał i nie musiał już w kompa inwestować.

Różnica jest przede wszystkim w grafice. A 2 zdaniem wg mnie sam sobie odpowiedziałeś na swoje pytanie. Ja dlatego kupiłem x360 - nie inwestuję już ciągle w kompa. Do tego duży wybór w grach, które już wyszły, i dopiero wyjdą.

 

Decyzja należy do Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Premium w ElectroWorld za 1199 razem z Viva Pinata i Forza 2 ma wyjście hdmi ? I jak uwazacie gdzie jest teraz najlepsza promocja na kupno Xboxa premium ?

Tak ma, wlasnie kupilem premiuma z tej promocji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dostałeś premiuma z tym nowym chłodzeniem ? Czy to są te stare ?

Czy chlodzenie nowe nie wiem, ale zasilacz ma 203W :P

Jezeli powiesz jak sprawdzic (bez otwierania konsoli) to ci powiem :)

Ale od razu mowie, ze po 3-5h grania konsola jest tylko troche ciepla.

No i naped mam Hitachi.

 

@down: mozna podlaczyc 5.1 :)

Edytowane przez Tompior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy chlodzenie nowe nie wiem, ale zasilacz ma 203W :P

Jezeli powiesz jak sprawdzic (bez otwierania konsoli) to ci powiem :)

Ale od razu mowie, ze po 3-5h grania konsola jest tylko troche ciepla.

Trzeba spojrzeć przez kratkę z boku obudowy od strony CPU jaki jest radiator. Jezeli aluminiowy i prosty to jest 65 nm jak miedziany z rurkami to 90nm. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i elite 65nm namierzony (słownie jeden w całej sieci empik w Krakowie, w Saturnie i MM dziś brak) i naturalnie- zakupiony. W przerzucanie danych będę się bawił przez/po świetach, teraz lecę na 20GB hdd z premiuma.

 

Sama konsola to standard, naturalnie oprócz cpu, bo elite w 90% w Polsce mają jeszcze zasiłki 203Watt. Napęd benq trafił mi się nawet cichszy od tych, które słyszałem w innych elite, ale naturalnie dalej to mini odrzutowiec. Ważne, że mam na czym grać, a oko cieszy fajne czarne wykończenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sobie zerknalem na date produkcji mojej konsoli premium hdmi, ktora kupilem 2 grudnia tego roku. I co sie okazalo? Data produkcji: 2006-03-26... Czy nie jest to jakis przekret? (konsola kupiona w electro world).

Zakup konsoli po 1,5roku po produkcji? 0.0 Takie suchary sa sprzedawane jako nowe? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sobie zerknalem na date produkcji mojej konsoli premium hdmi, ktora kupilem 2 grudnia tego roku. I co sie okazalo? Data produkcji: 2006-03-26... Czy nie jest to jakis przekret? (konsola kupiona w electro world).

Zakup konsoli po 1,5roku po produkcji? 0.0 Takie suchary sa sprzedawane jako nowe? :P

I to z HDMI :blink: , czy MS w tamtym czasie w ogóle robił już takie konsole?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo pomyłka przy naklejce.

Chociaż może być jeszcze inaczej ;) Ktoś, kiedyś oddał konsolę do naprawy, naprawili, dodali hdmi i dali normalnie do sprzedaży. Brzmi irracjonalnie, ale po M$ spodziewałbym się wszystkiego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...