Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Mam pytanie czy tak konsola xbox 360 CORE to ona ma HDMI czy nie i jaka jest jakość obrazu na dołączonym kabelku i jak tam się zapisuje bo jestem laikiem w kwestii konsol :) I jedno bytanie jeszcze : jak można przerobić konsolke żeby uruchomićtzw. "kopie bezpieczeństwa"??

Dzieki za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, CORE nie ma hdmi. Co do obrazu to kwestia osobista. Mi się bardziej podoba przez VGA i takiego kabla używam, ktoś może woleć na composite. Rozważ kupno Arcade, lub premiuma z hdmi w jakiejś promocji.

 

Co do kopi to Microsoft udziela tych informacji na swojej infolini.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

włąśnie jest promocja na CORE za 549zł w tesco i może udałoby mi się go dorwać bo mam tam znajome:) czy to sie opłaca? a mozna grać na monitorze 19" LCD?

 

i co do kopii to teraz musze wiedziec za nim kupie! jak ktos bedzie mily to prosze o odpowiedz

Edytowane przez marcin kowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolicz do tego dysk 20GB ~300zł, kabel vga big bena 80zł ( są też tańsze chyba po 30-40zł ). Pad jest na przewodzie jak Ci to nie przeszkadza, bezprzewodowy kosztuje ~140zł. Headset do grania on-line 30 zł. To chyba tyle co byłoby Ci potrzebne do grania.

 

Monit masz 4:3 czy panoramiczny?

 

 

@X800: Heh ta promocja będzie tak samo jak w carrefourze, 3 sztuki i dla kierowników.

Edytowane przez M3Sj4sH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kielce od 2 stycznia napewno a reszta miast nie wiem?

 

Pad może być przewodowy bo to żaden problem i nie trzeba chyba baterii no nie ??

 

dysk sie kupi ale jak to teraz na początku będzie sie zapisywało?

 

on-line grał nie bede bo kupie tylko dla gta IV a za tą kase sie opłaca? !

 

mam 4:3 ale myśle że będą takie paseczki czarne u dołu i u góry no nie?

 

i jak z jakością obrazu proszę o wypowiadanie się i jaki ten kabel standartowo jest czy podłącze monitor? Bo TV HD mam ale czy rodzice sie zgodzą :)

 

p.s jak bardzo poprosze znajome to moze dadzą rade na nocke pójść1 to wtedy bedzie mój x boxxik:) tylko włąśnie taki problem że jak z tymi koppiami czy ciężko to zrobić bo czytałem że wystarczy firmware napędu żmienić ??

Edytowane przez marcin kowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest pad na przewodzie to logiczne, że nie trzeba baterii. Jak nie masz dysku ani karty pamięci to nic nie zapiszesz. Jak masz 4:3 to będą paski, chyba, że jakoś przeskaluje, ale to kiepsko będzie wyglądać. W zestawie z CORE nie ma chyba kabla do hdtv z tego co pamiętam ( mogę się mylić ), a do monitora to musisz sobie kupić kabel vga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo ten core to różni się tylko ty że nie ma dysku i bezprzewodowego pada no nie ??

 

i proszę o odpowiedzi dotyczące kopii??

 

o i czy obraz przez hdmi byłby duużo lepszy na TV LCD czy da się jakoś to przez odpowiednie kable w tej wersji CORE ustawić żeby tak ładnie wyglądało?

 

jak wy to macie podłączone ? do czego ? i jak widać ?

Edytowane przez marcin kowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo ten core to różni się tylko ty że nie ma dysku i bezprzewodowego pada no nie ??

 

i proszę o odpowiedzi dotyczące kopii??

A co ci tak na tych kopiach zalezy, jak kupujesz tylko dla GTA IV?

 

A core to wersja stara, juz nieprodukowana, stare chlodzenie, wiecej awarii, brak hdmi, brak blyszczacych akcentow :P

 

Ogolnie co do kopii zapasowych to polecam FAQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecej awarii,

brak blyszczacych akcentow

co do awarii to czytałem że są mniej awaryjne niźli premium:)

 

a błyszczące badziewie to mam gdzieś:)

 

jeszcze zobacze jak to wygląda i sie wtedy pomyśli ale chyba za 550 zł to okazja.

 

dzieki za odpowiedzi!

Edytowane przez marcin kowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz zamiar kupic tylko dla gta IV to po co ja przerabiac? wtedy stracisz trzy letnia gwarancje

no jak to po co? żeby zrobić "kopię bezpieczeństwa" GTA IV

 

będzie miał tylko jedną grę, to nie chce, żeby mu się płytka zniszczyła - w co będzie wtedy grać?

 

oryginał będzie w sejfie, a grać będzie z "kopii bezpieczeństwa" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest u Was. :P U mnie kiedy nie wejdę jest ok, loguje się max 5 sekund.

 

 

 

EDIT:

 

Panowie powiedzcie mi, bo sam nie widzę takiej opcji. Nie da się przewijać mp3 w odtwarzaczu w x360?

Edytowane przez M3Sj4sH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wczoraj rozne jaja sie dzialy z livem, co chwile wywalalo z lobby forzy i takie tam. Samo logowanie do live u mnie tez bylo ok, gorzej z graniem.

 

Kto ma ochote na mala promocje? : http://allegro.pl/item290276823_xbox_live_...a_ue_i_us_.html

 

Live 12 miesiecy 100zl, 2100 ms points 70zl. Niech sie ktos odwazy i zaryzykuje. Prawde mowiac sam bym sie pokusil na te ms points. Nie wyczowam wałka, chociaz cos smierdzi. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się kiedyś przejechałem na "okazji" i od tego czasu jestem badzo ostrożny. Ja kupiłem 12 miechów za 130zł z 1,5 tygodnia temu, też właśnie na allegro, ale gość miał dużo komentarzy i 1 zdrapkę. Od czasu do czasu można trafić okazję. Osobiście wolę dołożyć i być pewnym. Choć kto wie, może to okazja i nie wałek. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, akurat przedwczoraj skończył mi się gold, ale jednak trochę strach kupować...

Niby zarejestrował się półtora miesiąca temu, ale konto czyściutkie :?

Poczekam może aż ktoś inny zaryzykuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...