Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

A nie ma czegos takiego na allegro jak program ochrony kupujacych? Jak typ ci nie przysle zdrapki to allegro ci daje kase (do 500zl), ktora zaplaciles a typa odwiedza policja :P

 

O wlasnie:

 

Czym jest Program Ochrony Kupujących?

 

Program Ochrony Kupujących Allegro jest bezpiecznym miejscem do handlowania, a zdecydowana większość transakcji przeprowadzanych w naszym serwisie kończy się bezproblemowo. Jednak od czasu do czasu, jak w każdej większej społeczności, zdarzają się sytuacje mniej przyjemne.

 

Program zapewnia Kupującemu rekompensatę do 500 zł w przypadku, gdy:

 

* zapłacił za towar, ale go nie otrzymał;

* otrzymał towar, który znacznie różni się od opisanego w ofercie

 

Wypelniamy formularz i nie musimy sie martwic :D

Edytowane przez Tompior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radziłbym być ostrozny gdyż jeżeli okaże się to oszust to Allegro nawet palcem nie kiwnie gdyż w regulaminie napisane jest iż sprzedający musi mieć więcej komentarzy pozytwnych niz negatywnych aby Allegro wzięło sie do roboty przy próbie oszustwa. Ja golda zawsze kupuje od "papyflo" dosłownie w kilka minut po auckji kod zawsze ląduje u mnie na mailu.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radziłbym być ostrozny gdyż jeżeli okaże się to oszust to Allegro nawet palcem nie kiwnie gdyż w regulaminie napisane jest iż sprzedający musi mieć więcej komentarzy pozytwnych niz negatywnych aby Allegro wzięło sie do roboty przy próbie oszustwa. Ja golda zawsze kupuje od "papyflo" dosłownie w kilka minut po auckji kod zawsze ląduje u mnie na mailu.

 

Pozdrawiam!

Potwierdzam, rowniez mam golda od niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem xboxa :wink: , na dniach będzie. Potrzebuje jeszcze kabla vga ;]. Na allegro big ben z przesyłką - 90zł, przesyłka PP, więc duże prawdopodobieństwo, ze dostanę po 2tygodniach :lol: . Więc, może ktoś się orientuje czy w MM dostanę tego big bena, ewentualnie m$'a w rozsądnej cenie, czyli mniej niż 100zł?

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet w mojej dziurze Tarnów w małym empiku są te kable po 79 czy 89, nie pamiętam. W saturnie w Krakowie też je widziałem, także w MM powinny być. Najlepiej zadzwoń do nich i spytaj czy mają na stanie - po co jechać... A sam kabel polecam - sam używam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1000 punkcikow jest za wszystkie 5 gier :D masakra, trzeba sie niezle nagrac zeby zdobyc ten 1000

Same osiągnięcia też są trudne do zdobycia- przeszedłem E2 prawie do końca, Portal również praktycznie skończyłem (a grę mam od dnia premiery, nie ma to jak "nadmiar" wolnego czasu) i zdobyłem ... 45GS? <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same osiągnięcia też są trudne do zdobycia- przeszedłem E2 prawie do końca, Portal również praktycznie skończyłem (a grę mam od dnia premiery, nie ma to jak "nadmiar" wolnego czasu) i zdobyłem ... 45GS? <_<

 

Ja przeszedłem trochę HL 2 i portala do przedostatniego chapteru i mam 30... o_O

 

 

Z innej beczki. Odpalił ktoś divx'a? Jak wrzucam płytkę, wchodzę w odtwarzacz i wyskakuje, że brakuje jakiegoś kodeka. Można go ściągnąć ( jakiś do odtwarzania niezabezpieczonych plików ), daję pobierz i wyskakuje błąd, że z tej lokalizacji nie można go pobrać...

Edytowane przez M3Sj4sH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same osiągnięcia też są trudne do zdobycia- przeszedłem E2 prawie do końca, Portal również praktycznie skończyłem (a grę mam od dnia premiery, nie ma to jak "nadmiar" wolnego czasu) i zdobyłem ... 45GS? <_<

Dla mnie najbardziej hardcorowym i jednoczesnie poj.banym achiev. jest ten z krasnalem ogrodowym w Ep2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wam sie najczęściej psuje w padzie od X'a ? I jak to jest z gwarancja ? Odsyła sie do nich pada i oni przysyłają nowego czy jak ?

Nie odsyłasz. Dzwonisz oni przysyłają Ci nowy, gdzieś tak czytałem ;] . Chyba nie będzie trzeba drugiego pada kupować :lol: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety live nadal sie pierdzieli :mad: Wiem co sie dzieje! Uruchamiaja polskiego live i od 1 stycznia nasze konta zostana przeniesione na polske ! :P (z tym ze nie tylko polacy maja problem z livem :wink: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety live nadal sie pierdzieli :mad: Wiem co sie dzieje! Uruchamiaja polskiego live i od 1 stycznia nasze konta zostana przeniesione na polske ! :P (z tym ze nie tylko polacy maja problem z livem :wink: )

Nareszcie legalnie :D :D :D

 

No mi tez live sie pierdzieli :P

Edytowane przez Tompior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...