Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Niech zbanuje siebie samego :angry: :angry: Nie no zaczyna mnie to wkurzać. Dziś się praktycznie nie mogę w ogóle połaczyć, jak już to po wyjściu z gry mnie wywala. Łącze się za 30-40 razem czasami. Najgorsza jest jedna rzecz: że nic nie możemy zrobić, nawet zadzwonić i nabluzgać na infolinię, ponieważ u nas live'a przecież nie ma oficjalnie :mur: :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie lukk u mnie od 3 dni podobnie, jeśli połączę się za 30-stym razem to sukces :angry: A przecież tego cholernego gold'a za darmo nie rozdają :mur: Jeśli taka sytuacja będzie się dłużej utrzymywać to leje na ten ich śmieszny abonament......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsza jest jedna rzecz: że nic nie możemy zrobić, nawet zadzwonić i nabluzgać na infolinię, ponieważ u nas live'a przecież nie ma oficjalnie :mur: :mur: :mur:

 

Zadzwoń na infolinię kraju gdzie masz założone konto. :mur: Ja dzisiaj dopiero zauważam pierwsze objawy. Pokazuje mi co chwile, że ta część rynku jest niedostępna. Przeglądam sobie demka i to samo i od nowa trzeba wchodzić w kategorie... Grr. :mur: :mur: :mur:

Edytowane przez M3Sj4sH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja tak samo nie mogę się połączyć już od wczoraj z XBL. Jak tak dalej będzie, to śmiem twierdzić, że więcej osób zacznie flashować swoje napędy a to Microsoftowi nie wyjdzie na dobre.

Edytowane przez Kolos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyluzujcie, maja jakies problemy raz na milion lat, podarujmy im:P I tak zapewne dodadza kazdemu z tydzien liva za to.

No ale jezeli problemy trwaja nie dzien tylko 4 to co innego ;)

Watpie, ze dadza mi tydzien live'a na mojego trial golda miesiecznego:D

---------------------------------------------------------------------------------

 

To ja sie moze was przy okazji zapytam o Fight Night 3.

Sciagnalem sobie demo, w miare spoko. A teraz pytanie: czy w full ver. sa jakies inne ciosy? (kombo? :P) Ile postaci do wyboru? Jakies fajne opcje gry?

Edytowane przez Tompior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W fullu masz możliwość tworzenia własnego boksera (podział pkt na poszczególne jego cechy jak w RPG), ciosów sporo, różne style ataku, trzymania gardy, ciosy specjalne etc. Full, szczególnie po tak niskich jak obecnie cenach, jest absolutnie godny polecenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, a save'y bede zapisywal na kartce, a dema sciagal na kasete VHS? ;)

Jak pisałeś pad bezprzewodowy nie jest potrzebny do zabawy tak samo dysk twardy również można pominąć jeśli nie będziesz ściągał demek i grał w stare gry z pierwszego Xbox'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krajst... a memorke sobie tez na kartce narysuje? Ludzie, to jest Core, tu nie ma memorki w komplecie!

 

Poza tym, chyba wyraznie napisalem:

Nie konstruuje zamiennika dla Premium, tylko podliczam rzeczy, ktore sa mi niezbedne do zabawy.

wiec dlaczego probujecie mi wmowic, ze wiecie lepiej ode mnie, jak bede uzywal konsoli? :?

 

Przewodowy pad nie zmniejsza w zaden sposob funkcjonalnosci konsoli, za to brak dysku i owszem. A kupowanie memorki jest IMHO bez sensu, bo i tak kiedys ten dysk bedzie trzeba kupic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, kupowanie karty pamięci to jak dla mnie zupełna pomyłka:

karta 256MB - 100zł

dysk 20GB - 200zł

 

Osiemdziesięciokrotność pojemności i wiele więcej korzyści za 100zł więcej - na pewno warto dopłacić.

Co do pada to nie robiłoby mi różnicy czy jest na kablu czy nie

 

Aż jutro sprawdzę w Kieleckim TESCO jak wygląda sytuacja z tymi Core'ami bo jestem ciekaw czy wywiążą się z 'umowy' ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam premium z hdmi, ale na opakowaniu pisze 203W

 

1.Pytanie - jak poznac, czy mam 65nm?

2.Co sie stanie po podlaczeniu zasilacza 175 do konsoli ktora potrzebuje 203?

3.Czy jesli chodzi cacy po podlaczeniu, to znaczy ze mam 65nm pewno, nie?

4.Jesli tak, to czy wersja 65nm na starym zasilaczu czerpie pełne 203 czy tylko, ile potrzebuje, co daje <175 ?

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam premium z hdmi, ale na opakowaniu pisze 203W

 

1.Pytanie - jak poznac, czy mam 65nm?

2.Co sie stanie po podlaczeniu zasilacza 175 do konsoli ktora potrzebuje 203?

3.Czy jesli chodzi cacy po podlaczeniu, to znaczy ze mam 65nm pewno, nie?

4.Jesli tak, to czy wersja 65nm na starym zasilaczu czerpie pełne 203 czy tylko, ile potrzebuje, co daje <175 ?

 

pozdr

1. Rozkręć i sprawdz ułożenie płyty głównej

2. No teoretycznie nic, gdyż 90nm pobierają 170W a zasiłka ma 175 W. Jednak jak wiadomo nie może być na styk nigdy. Może Ci sie konsola zawiesi? Może zasiłka spali :P (ubiegając może pytanie - nie pożyczę Ci mojej zasiłki od Arcade'a do stestowania :P )

3. j.w.

4. Wersja 90nm czerpie 170W, wersja 65nm ok. 120 W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...