Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Moj padniety premium tez odpalal swoje 3 czerwone lampki na zasilaczu od elite 65nm, a i sam zasilacz to przezyl (nie chcialo mi sie podmieniac zasilaczy, gdy dzwonilem na helpline ms'a :lol:) bez puszczania znakow dymnych.

 

Dzis zadzwonilem rowniez zglaszajac usterke premium'a- do konca tygodnia ma byc kurier z ups'a. Reasumujac- za kilka tygodni bede miec do sprzedazy premiuma, po naprawie- czyli z gwarancja ze znow troche pozyje ;)

 

PS. Gra tu ktos w GH3, ewentualnie wczesniejsze edycje? Nie wiem, czy to tylko moje drewniane palce, ale na medium mam problemy z zagraniem na 4gwiazdki. Z czasem bedzie lepiej... musi byc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Gra tu ktos w GH3, ewentualnie wczesniejsze edycje? Nie wiem, czy to tylko moje drewniane palce, ale na medium mam problemy z zagraniem na 4gwiazdki. Z czasem bedzie lepiej... musi byc!

Moj brat gra w GH2, skubaniec napierdziela na hardzie i robi piosenki na ponad 90%, aż mnie wqrwia to klikanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o tym gościu - http://pl.youtube.com/watch?v=-9ao_vOsZkg&...feature=related , miny jego kolesi mówią wszystko. 8O :blink: Kiedy tak na niego patrzę, zastanawiam się czy on robi w życiu cokolwiek innego poza grą w GH3. :D

Edytowane przez .:Fallen Angel:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie caly urok GH3 to zestaw utworow oraz gitarka. Taki boom boom rocket to dla mnie zupelna pomylka- wciskac rytmicznie klawisze na padzie do jakiegos pierdu pierdu z glosnikow? :D Wiadomo, ze ktos inny moze tak opisac GH3 wlasnie, ale to juz jego, nie moj problem ;)

 

A propos filmikow- fajne, ale czerstwe :D

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boom Boom Rocket jest łatwe nawet na Hard - trzeba tylko poznać odpowiedni "algorytm". A tamten filmik jak gra z zamkniętymi oczami, to też jest to łatwe :) I mówię serio, wystarczy się nauczyć, pograć kilkanaście razy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Gra tu ktos w GH3, ewentualnie wczesniejsze edycje? Nie wiem, czy to tylko moje drewniane palce, ale na medium mam problemy z zagraniem na 4gwiazdki. Z czasem bedzie lepiej... musi byc!

 

 

 

Ja gram w GH3, ale na PS2, wcześniej grałem w frets on fire na PC, potem było GH1 i GH2, a teraz GH3, nie chwaląc się na expercie przeszedłem :) .

 

Jestem uzależniony od tej gry po prostu :D .

 

 

 

A jeśli chodzi o wymiataczy z youtube, to ten 9-letni dzieciak rządzi:

 

http://pl.youtube.com/watch?v=KUzNcheoY6U

 

i nie widziałem jeszcze nikogo lepszego :D

 

 

 

PS. Ponieważ na ps2 nie ma leaderboard'sów, jak ktoś ma jakieś wyniki to chwalcie się, tylko już w temacie o gh3, bo tutaj nieodpowiednie miejsce trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak, sprawdzał ktoś tą ofertę w TESCO? Mają te X'y na stanie?

Sam dziś nie dałem rady, ale może jeszcze podjadę.

Kolega kupił dziś. Tesco Skierniewice. Koleś ma znajomego jakiegoś kierownika. Na cały sklep było 5 konsol. 3 wzięli pracownicy, 1 mój kumpel a ostatnia musiała zostać na sklepie ;) Wątpię żebyś się załapał jutro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, potrzebuje pilnej pomocy.

Mam mały remoncik, klocek i LCD chwilowo zmieniły miejsce postoju, ale dla głośników już się miejsca zabrakło. Chciałem podpiąć audio z kabli cinch [mam kabel VGA Microsoft] i lipa - gdzie bym nie podpiął to dźwięku brak (: Coś nie tak robię? Jakaś podpowiedź od usera LCD z podpisu? Bo dziwnie mi się jeździ Gallardo bez fonii ;)

 

@costi

Nie jestem tu od wczoraj - nie pytałbym, gdybym mógł otworzyć instrukcję i zagłębić się w lekturze. Ale dzięki za Twoje dobre chęci...

Edytowane przez Namod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

This PS3-killer [Xbox360 Ultimate - autumn 2008] will benefit from almost three years of Xbox development, featuring 1080p HDMI output, built-in Wi-Fi, hi-def audio output, cooler 65nm hardware architecture and a near-silent fan.

 

It'll also have the ability to make the most of the by-then established Xbox IPTV service, which will mean recording TV shows to its vast 320GB hard disk and watching live TV shows via your broadband provider.

But the piece de resistance? It'll have a built-in HD DVD drive.

http://stuff.tv/News/BIG-IN-2008-Xbox-Ultimate/

 

:blink: ciekawe czy to tylko plotka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Gra tu ktos w GH3, ewentualnie wczesniejsze edycje? Nie wiem, czy to tylko moje drewniane palce, ale na medium mam problemy z zagraniem na 4gwiazdki. Z czasem bedzie lepiej... musi byc!

Heh. Kupiłem w Empiku GH3 na PS3 za 269zł i po jednym wieczorku spędzonym z tym kontrolerem spakowałem i następnego dnia odsprzedałem jednemu z userów PS3site. Albo ja mam problemy z refleksem albo mam tępy słuch. W każdym bądz razie miałem problemy z grą na medium na tym kontrolerze. Jakoś przywykłem do klawiatury i młucę od czasu do czasu na piecu. ;) Pewnie grałem zbyt krótko ale mimo szczerych chęci nie miałem cierpliwości do nauki na tej gitarce. :)

 

Życzę wytrwałości i sukcesów w graniu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o/t To raczej nie wina braku sluchu (choc i ja do najbardziej muzykalnych nie naleze ;) ), a braku wprawy i koordynacji oko- reka (palce).

 

PS. GH3 z gitarka na PS3 za 269PLN? Wow, w Krk i Kce wersje na PS3 widzialem conajmniej za 349PLN, a na x360 zupelny ich brak (ja sciagalem swoj egzemplarz z Niemiec)- do tego stopnia userzy x360 sa na ta gre napaleni, ze mialem juz 2 pm'ki z propozycjami odkupienia za 400-500PLN. Ale nie sprzedam, bo to idealna party game (na easy) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, potrzebuje pilnej pomocy.

Mam mały remoncik, klocek i LCD chwilowo zmieniły miejsce postoju, ale dla głośników już się miejsca zabrakło. Chciałem podpiąć audio z kabli cinch [mam kabel VGA Microsoft] i lipa - gdzie bym nie podpiął to dźwięku brak (: Coś nie tak robię? Jakaś podpowiedź od usera LCD z podpisu? Bo dziwnie mi się jeździ Gallardo bez fonii ;)

 

@costi

Nie jestem tu od wczoraj - nie pytałbym, gdybym mógł otworzyć instrukcję i zagłębić się w lekturze. Ale dzięki za Twoje dobre chęci...

W komplecie z kablem VGA Microsfotu jest przejściówka do dźwięku. Wepnij w nią kabelki, a samą przejściówkę podłącz do Audio In obok wejścia VGA na TV ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o/t To raczej nie wina braku sluchu (choc i ja do najbardziej muzykalnych nie naleze ;) ), a braku wprawy i koordynacji oko- reka (palce).

 

PS. GH3 z gitarka na PS3 za 269PLN? Wow, w Krk i Kce wersje na PS3 widzialem conajmniej za 349PLN, a na x360 zupelny ich brak (ja sciagalem swoj egzemplarz z Niemiec)- do tego stopnia userzy x360 sa na ta gre napaleni, ze mialem juz 2 pm'ki z propozycjami odkupienia za 400-500PLN. Ale nie sprzedam, bo to idealna party game (na easy) :)

Pewnie masz racje z tą koordynacją. ;) Wolę jednak oglądać wyczyny ludzi grających canon rock na youtubie. ;)

A cena jak cena. Swego czasu na allegro nówki GH3 na PS3 chodziły po 320zł (zdziercy :D) a Ty mówisz o takich cenach na iksa? :| Przecież to czyste szaleństwo wydawać tyle kasy. :)

EOT

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boom Boom Rocket jest łatwe nawet na Hard - trzeba tylko poznać odpowiedni "algorytm". A tamten filmik jak gra z zamkniętymi oczami, to też jest to łatwe :) I mówię serio, wystarczy się nauczyć, pograć kilkanaście razy...

Jesli jest łatwe na hard to nie mam pytań. I do tego z zamkniętymi oczami też łatwe? Jasne. Jak jestes taki masta to nagraj swój filmik :) Z chęcią obejrzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

hmmmm...czy to jest topic o gh3????,cala strona prawie o gitarze

jesli nie ma o tym "czyms"tematu to moze se zrobta i bedzie spokoj "od" jak to niektorzy mowia...szarpidrutow :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W komplecie z kablem VGA Microsfotu jest przejściówka do dźwięku. Wepnij w nią kabelki, a samą przejściówkę podłącz do Audio In obok wejścia VGA na TV ;)

Dzięki pasztecik :wink: Nie zauważyłem tego małego gófna, co się schowało w pudełku po kablu. :damage_wall: Dźwięk śmiga - nie jest to co prawda Logitech, ale już niedługo powrót :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właśnie - jak się sprawują Z-5500 (ewentualnie Z-5450) od Logitecha w zestawieniu z X360? Planuje zakup jakiegoś zestawu z dekoderem. Namod, przybliżysz nieco wrażeń? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właśnie - jak się sprawują Z-5500 (ewentualnie Z-5450) od Logitecha w zestawieniu z X360? Planuje zakup jakiegoś zestawu z dekoderem. Namod, przybliżysz nieco wrażeń? :)

Bania - nie jestem audiofilem i dla mnie ten dźwięk to bajka... Jak puściłem żonie film DVD "King Kong" - scenę w wąwozie, to powiedziała, że chodzenie do kina możemy sobie darować :wink: W grach również sprawuje się wyśmiecie - strzały, silniki, dialogi są super. Do xbox'a360 mam podpięte przez kabel optyczny. Super sprawa - podpinasz i grają, żadnych kombinacji typu przejściówki itp. Trochę się bałem, bo słyszałem, że niektóre partie miały jakąś wadę w postaci niekontrolowanych trzasków, ale moje się chyba od tego uchroniły. Jak będziesz kupował to koniecznie wersję z odpinanymi kablami - to nowszy wypust, podobno ma poprawiony zasilacz, który prawdopodobnie odpowiada za trzaski. Ogólnie rzecz biorąc POLECAM :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...