Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Wg tego co jest napisane powyżej, promocja na Undertow miała trwać do poniedziałku, no więc przed chwilą próbowałem pobrać gierkę a tu...klops :-| Na marktpleace, mogę pobrać za free jedynie triala, za fulla trzeba zabulić 800 MSP...WTF? Może mi ktoś wyjaśnić o co biega? Czyżby MS przyciął w ch[ciach!]?

Jest napisane, ze od srody (dzisiaj jest sobota) wiec pewnie chodzi o 23.01.2008 ;P

 

Edit: o wlasnie

 

Dzisiaj Gamerscore Blog w końcu podało o jaki tytuł chodzi. Microsoft, jako swoiste przepraszam, oferuje nam przez tydzień produkt warty normalnie 800MSP - Undertow. Oferta jest ważna od środy 23 stycznia 11 rano do 9 rano w poniedziałek 28 stycznia, po czym wszystko wraca do normy.

Undertow, mimo iż nie było moim faworytem, zapowiada się całkiem nieźle. Zbiera dobre recenzje i generalnie wygląda na to, że zapewni nam kupę dobrej zabawy. Bardzo podoba mi się, że nawet jak Microsoft nabroi, to umie to jakoś nam wynagrodzić. Jasne, oczywiście że byłoby lepiej, jakby nie miał wpadek, ale lepsza darmowa gra jako przepraszam, niż garść soczystych zapewnień, że się to więcej nie powtórzy.

Edytowane przez Tompior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam mały probelem z usługą XBL, a mianowicie po zakończonej rozgrywce online w PGR4 jak wróciłem do menu głównego to widzę wszędzie planszę łączenia Xboxa z usługą live i na dodatek nic nie mogę więcej zrobić ani zagrać w dema, tylko wejść mogę do setupu i pozmieniać sobie opcję. Miał ktoś z was taki problem?.Oczywiście połączenie z netem jest OK bo sprawdzałem.

PS. Jak odepnę kabel RJ od x-a to wszystko wraca do normy, ale ja chce być online :/

Edytowane przez Kolos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dzisiaj znowu spotkała mnie nie przyjemna rzecz, a mianowicie po włożeniu gry PGR4 "bundle copy" wyskoczył mi taki komunikat Dołączona grafika Grę kupiłem na allegro, i nie wiem czy tak z tego typu grami jest :/. Oczywiście przez ok. 3 tyg. wszystko było cacy tylko po wczorajszych szalenstwach w online, wczesniej nie było za bardzo czasu, dzisiaj przezywam załamkę.

Edytowane przez Kolos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez tak raz mialem, wyjalem plytke, przetarlem + restart konsoli i znowu dziala (zreszta tez PGR tylko ze 3).

Zaraz zabieram się za czyszczenie do skutku aż się uruchomi. Mam nadzieje, że się jeszcze jakoś tą grę odratuje :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ueee, Kolos. Bez ciśnień. Taki błąd miałem przeważnie w co drugim odpalaniu PGR3 ;]

Hehe, umnie delikatnie ciśnienie podskoczyło z rana ;), ale przetarcie pomogło w 100% i teraz śmiga bez problemu gierka. Osobiście jestem dopiero początkujący w temacie X0 więc trochę panikuje jak coś nie działa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i stalo sie - zostalem posiadaczem X360 Premium :)

Planowalem to od dawna, padlo na zakup teraz w dosc przypadkowy sposob - ojciec wraz z nowym telewizorkiem kupil sobie HD-DVD playera Toshiby, ale jak dojechal z tym do domu, to naszly go watpliwosci i stwierdzil, ze w sumie glupio zrobil. Jako, ze oddac nie szlo, mozna bylo tylko wymienic na cos innego, to dogadalem sie z ojcem, ze wymienia playera na konsole, a ja oddaje mu kase.

Sprzetu jeszcze na oczy nie widzialem, jezdzi z fatherem po Polsce (kupione bylo w MM w Radomiu).

 

Najblizsze plany zakupowe to wireless adapter (konsola w piwnicy, router w mieszkaniu) i Mass Effect.

Jesli ktos chcialby sie pozbyc ktoregos z tych dwoch, niech sie odezwie na PW - wole zasilic kiese znajomego z forum, niz przypadkowego handlarza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i stalo sie - zostalem posiadaczem X360 Premium :)

Planowalem to od dawna, padlo na zakup teraz w dosc przypadkowy sposob - ojciec wraz z nowym telewizorkiem kupil sobie HD-DVD playera Toshiby, ale jak dojechal z tym do domu, to naszly go watpliwosci i stwierdzil, ze w sumie glupio zrobil. Jako, ze oddac nie szlo, mozna bylo tylko wymienic na cos innego, to dogadalem sie z ojcem, ze wymienia playera na konsole, a ja oddaje mu kase.

Sprzetu jeszcze na oczy nie widzialem, jezdzi z fatherem po Polsce (kupione bylo w MM w Radomiu).

 

Najblizsze plany zakupowe to wireless adapter (konsola w piwnicy, router w mieszkaniu) i Mass Effect.

Jesli ktos chcialby sie pozbyc ktoregos z tych dwoch, niech sie odezwie na PW - wole zasilic kiese znajomego z forum, niz przypadkowego handlarza ;)

Uwazaj na pady ;)

 

Kupilem xboxa 360 premium. W zestawie oczywiscie byl wireless pad, a dodatkowo dokupilem z promocji drugiego za 90zl

I teraz to co jest smieszne: Do pada z zestawu musze wciskac baterie na sile, a wyjmowac kombinerkami. Do tego co dokupilem, baterie wchodza normalnie i bez problemu. Dodatkowo: do oryginalnego pada headset pasuje bardzo dobrze, a od dokupionego troche odstaje... (czyli ma pewnie jakas krzywa powierzchnie albo ma inne wymiary). No i jeszcze jedno: oryginalny ma dobrze dopasowane obudowy a ten, ktory dokupilem ma troche szczelin...

 

(niestety nie oddam pada na gwarancji, bo sie troche zarysowal nozem :P )

Edytowane przez Tompior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i stalo sie - zostalem posiadaczem X360 Premium :)

Planowalem to od dawna, padlo na zakup teraz w dosc przypadkowy sposob - ojciec wraz z nowym telewizorkiem kupil sobie HD-DVD playera Toshiby, ale jak dojechal z tym do domu, to naszly go watpliwosci i stwierdzil, ze w sumie glupio zrobil. Jako, ze oddac nie szlo, mozna bylo tylko wymienic na cos innego, to dogadalem sie z ojcem, ze wymienia playera na konsole, a ja oddaje mu kase.

Sprzetu jeszcze na oczy nie widzialem, jezdzi z fatherem po Polsce (kupione bylo w MM w Radomiu).

 

Najblizsze plany zakupowe to wireless adapter (konsola w piwnicy, router w mieszkaniu) i Mass Effect.

Jesli ktos chcialby sie pozbyc ktoregos z tych dwoch, niech sie odezwie na PW - wole zasilic kiese znajomego z forum, niz przypadkowego handlarza ;)

No to elegancja ;) Podaj tylko Gamertaga ASAP B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tompior Też tak mam, ale tylko przy jednej parze akumulatorów (GP2500mAh), przy pozostałych jest OK.

 

@costi Gratulacje :)

PS: U mnie w MM mają ponoć Premiumy po 999zł...

Ja tak mam z kazdymi akumulatorami w tym padzie. Musialem zdjac folie i zostawic sama gola baterie zeby jako tako wchodzilo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak mam z kazdymi akumulatorami w tym padzie. Musialem zdjac folie i zostawic sama gola baterie zeby jako tako wchodzilo :D

Ja stosuję trochę inną metodę ;), obracam pojemnik z bateriami do góry nogami i mocno potrząsam, a jak to nie pomoże, to o ziemie i wyskakują w pośpiechu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie zauważyliście, że baterie naładowane wyciąga się trudno, a rozładowane zdecydowanie łatwiej? :)

Nie :P Ja tylko zauwazylem, ze jak mam pelna baterie, to w dashboardzie nie pokazuje fulla ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zestaw Play & Charge i nie mam problemu z wyjmowaniem :P A co do baterii to po naładowaniu chyba są trochę większe niż rozładowane??

Po kupnie tego kabla Play & Charge mam rozumieć, że również on ładuje jak są np: akumulatorki w srodku, czy tylko pozwala na granie padem bez potrzeby zmieniania baterii ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tompior Też tak mam, ale tylko przy jednej parze akumulatorów (GP2500mAh), przy pozostałych jest OK.

Ja mam tak z akumulatorkami GP 2500 w aparacie - wlaza z oporem, wychodza jeszcze trudniej. Cos one sa chyba troche grubsze, niz baterie innych producentow.

 

BTW. o ktorym MM mowisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie zauważyliście, że baterie naładowane wyciąga się trudno, a rozładowane zdecydowanie łatwiej? :)

Heh, potwierdzam, ale tylko w wypadku GP. Enloopy Sanyo (swoją drogą polecam, absolutnie bezkonkurencyjne akmulatorki, warte każdej ceny) za każdym razem "wychodzą" tak samo łatwo ;)

 

@ Tompior, tak 2000 mAH. Trzymają cholernie długo, brak efektu pamięci, brak samoczynnego rozładowywania się, gdy leżą nieużywane. Mam je w dwóch padach do x360, w gitarze z GH3, w dwóch aparatach foto- łącznie 12 sztuk. Wcześniej używałem GP i to przepaść technologiczna dosłownie.

 

@ ALL Boskie http://pl.youtube.com/watch?v=ZOkF0McZKIw&feature=user :D :D Płaczemy w domu ze śmiechu :D Moja kobita widzi, że nie jestem taki najgorszy ;)

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm zobaczcie na screeny far cry'a 2

http://www.xboxonline.pl/newsy,a_m_a_z_i_n_g____,6757.html

 

Screen nr 4 z nozem w lesie <3. Jakby ta gra faktycznie tak wygladala to po prostu brak slow.

Raczej z maczeta :D No ale screen miazdzy i graficznie jest bardzooo ladny :)

 

Edit:

@draak: sanyo eneloopow uzywasz do pada?

Edytowane przez Tompior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...