Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Po 1. Proszą o weryfikację adresu, na który zarejestrowałeś swojego gamertaga (w tym momencie pytano mnie o znajomość niemieckiego i w tym samym momencie ja ich straszyłem przełożonym :lol:)

 

Po 2. Po stwierdzeniu, że z kontem@XBL jest jednak wszystko w porządku będą przekonywać, że nie opłaca się likwidować danych Twojej karty kredyt. etc. Ten bełkot również stanowczo przerwij :)

 

Po 3. Pytają od kiedy ma być zaprzestane polecenie pobrania. Po chwili podają ci tradycyjnie nr sprawy i tyle. Następnego dnia powinno już być wszystko w porządku. Możesz zarządać także anulowania ostatniej płatności, wtedy stornują operację, a pieniądze wracają na Twoje konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Używa ktoś z was jakiś past polerskich do płyt??. Pytam ponieważ ja już z ta konsolą nie mogę wytrzymać, teraz przyszła kolej na GOW-a chciałem dzisiaj ponownie przejść gre na poziomie Hardcore i jakie było moim oczom zdziwienie, Przeczyśc płytke :mur: . Jak tak dalej ma być że znowu natrafię na taki problem to xbox360 wędruje na allegro i przesiadam sie na PS3 :angry: . Oczywiście o gry dbam i GOW był 1x włożony przez całą moją rozgrywkę w napędzie, potem wyciągnięty i schowany do pudełka do dn. dzisiejszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Używa ktoś z was jakiś past polerskich do płyt??. Pytam ponieważ ja już z ta konsolą nie mogę wytrzymać, teraz przyszła kolej na GOW-a chciałem dzisiaj ponownie przejść gre na poziomie Hardcore i jakie było moim oczom zdziwienie, Przeczyśc płytke :mur: . Jak tak dalej ma być że znowu natrafię na taki problem to xbox360 wędruje na allegro i przesiadam sie na PS3 :angry: . Oczywiście o gry dbam i GOW był 1x włożony przez całą moją rozgrywkę w napędzie, potem wyciągnięty i schowany do pudełka do dn. dzisiejszego.

Gdybyś więcej poczytał w temacie to byś wiedział o co chodzi. Pasta polerska nic ci nie pomoże gdyż jest to przypadłość co któregoś klocka, że wyskakuję info, że płyta jest brudna.

 

Kup PS3 najlepiej dla ciebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak pasty, ale są usługi regeneracji płyt, korzystałem już z tego i efekty są zachwycające.

Ale ja dziękuje bardzo za taką usługę ;). Jasne to nie są pieniądze, w moim mieście koszt takiej zabawy to 12 zł ale dla mnie to jest nie dopuszczalne żeby kupić grę za 200zł i o nią DBAĆ 1x była włożona do czytnika a potem 1x włożona delikatnie do pudełka, i już nie mogę w nią zagrać ponownie :mur: . To już nie mój pierwszy przypadek takiej akcji !!. Również miałem podobne "Halo" z grą FM2 i co, za każdym razem żeby zagrać muszę latać na miasto po regenerację płyty, przecież to jest śmieszne!! Edytowane przez Kolos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup konsolę z napędem Benq :P Ja mam aktualnie 2 konsole. jedna z Samsungiem (moja pierwsza), która właśnie co jakiś czas (srednio raz na tydzień) miała takie jazdy jak u Ciebie. Druga nową mam z Benq i przez 2 miechy ani razu mi sie nie zdarzyło aby napęd swirował albo konsola się zawiesiła.

 

No tak niestety jest, co zrobić :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem z grą Kameo. Jako, że nie wiele ryzykowałem wypolerowałem płytkę pastą Automax. Z płyty zniknęły głębokie rysy ale pojawiło się sporo malutkich rysek. Płyta od tej pory działa bez zarzutu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie napędów, to raczej nie ma reguły- mój pierwszy x360 był z napędem samsunga i nigdy żadnej płytki nie porysował. Aktualny ma benq i też naturalnie niczego nie rysuje (nawet portretu właściciela ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie cos w benq zaczeło pstrykać, podczas gry nieraz moge usłyszeć krótkie (1s) pstryknięcia. Płytki to nie rysuje, wiec narazie olewam sprawe.

U mnie jak obojętnie co włożę do napędu to "pstryka" płyta non stop!. Mam nadzieje że konsola padnie w najbliższym czasie i przyślą mi już z nowszym chłodzeniem i HDMI bo jak na razie współpraca nasza wygląda kiepsko :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi dzis odpadla klapka od przednich portow USB :blink: Nic sie nie wylamalo, po prostu nie chciala wrocic do poprzedniej pozycji, patrze a ona luzem lezy <_< Wysylac tego na gware chyba nie ma sensu, ale z 2 strony lipnie to wyglada jesli mam byc szczery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi dzis odpadla klapka od przednich portow USB :blink: Nic sie nie wylamalo, po prostu nie chciala wrocic do poprzedniej pozycji, patrze a ona luzem lezy <_< Wysylac tego na gware chyba nie ma sensu, ale z 2 strony lipnie to wyglada jesli mam byc szczery.

Probowales zdjac przed panel i zajrzec od srodka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@X800 Mhm... i ten napis na twoim screenie Przepraszamy. Zapasy towaru zostały wyczerpane. :lol:

 

U mnie Hitachi-LG wyraźnie rysował płyty, obecnie Benq zachowuje się przyzwoicie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie mogę, sypią się te klocki w oczach ;)

 

Mój Samsung rysował płytki, gdy konsola stała poziomo - rysy idealnie po okręgu, zawsze w tym samym miejscu na płycie, tzn. 1-1,5cm od zewn. krawędzi.

Postawiłem konsolę w pionie - działa jak złoto :) Radzę pokombinować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie - tylko podczas grania w tą samą grę w tej samej sesji (ten sam serwer, jeden rajd/mecz etc.).

 

Nie da się zrobić "konferencji" - a szkoda, bo na pewno wiele ludzi by z tego korzystało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do konca nie wiem ale sie wypowiem. Ja sądze ze nie, bez neta mozna sobie zrobic tylko update softu w konsoli robiac go z płytki, o takiej mozliwosci patchowania gier nigdy nie slyszałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem. Udostępniam internet konsoli przez komputer(mam Windows Vista Home Premium) Po pewnym czasie przestaje mi działać internet na komputerze(np. stronki się nie ładują, gadu nie działa). Gdy wyłączę udostępnianie wszystko wraca do normy. Czym może to być spowodowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...