Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Tego S-Video bym nie bral chyba - cos mi on smierdzi, ze S-video to on jest tylko z nazwy.

 

Albo dolozyc te 5zl to tego Euro, ew. jak masz wiekszy budzet i nie planujesz w niedlugim czasie TV LCD, to mozesz sie szarpnac na taki: http://allegro.pl/item320311328_hama_kabel...art_2metry.html

Przynajmniej jakas znana firma sie do tego przyznaje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera pokusiłem sie na tego svideo za 19 :P no trudno ale budżet to już mały ale chyba będzie lepiej niż na cinczu od microsofta :P

 

Znacie może jakieś gry na 2 pady tzn na osoby do grania ?

Edytowane przez Elendir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera pokusiłem sie na tego svideo za 19 :P no trudno ale budżet to już mały ale chyba będzie lepiej niż na cinczu od microsofta :P

No wlasnie sie boje, ze nie bedzie, tym bardziej, ze MS robi dobre kable. Ale okaze sie w praniu, oby moje obawy byly bezzasadne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki uprzejmości chłopaków z forum polygamii (są jeszcze normalni ludzie w tym kraju, którzy ufają innym), więcej info tu http://forum.polygamia.pl/index.php?topic=321.15 , właśnie dokonuję transferu danych z dysku premium na elite. W związku z tym mam do sprzedania dysk do 360tki 20gb z premium kupionego w maju zeszłego roku. Chętni niech się odezwą na priv.

 

Przy okazji- MS mi jeszcze należnego mi kabla nie dosłał mimo że upłynęły już ponad 3 miesiące...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki uprzejmości chłopaków z forum polygamii (są jeszcze normalni ludzie w tym kraju, którzy ufają innym), więcej info tu http://forum.polygamia.pl/index.php?topic=321.15 , właśnie dokonuję transferu danych z dysku premium na elite. W związku z tym mam do sprzedania dysk do 360tki 20gb z premium kupionego w maju zeszłego roku. Chętni niech się odezwą na priv.

 

Przy okazji- MS mi jeszcze należnego mi kabla nie dosłał mimo że upłynęły już ponad 3 miesiące...

To dziwne. Od zamowieniu dodatkowego pada czekalem poltora tygodnia, potem odeslalem go, gdyz byl zepsuty. Po 2 tygodniach przyszly 2 nowe :) (rekompensata)

 

A co do tego "giniecia" kabla w drodze, to jest to nawet prawdopodobne. Obie paczki od M$ przyszly do mnie uszkodzone (naderwane koperty - ktos sprawdzal co jest w srodku).

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

No i takze mam cos na sprzedaz, jest to pad do xboxa 360 bezprzewodowy. Nieuzywany, nowy :)

 

@up: PGR4, FM2. Zalezy co lubisz i czy ma to byc bardziej symulator czy zrecznosciowa.

Edytowane przez Tompior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic w tym dziwnego, a sprawa pada to zupełnie inne kwestia (też swojego dostałem od MS'a po 2tyg)- zwyczajnie brak tych migration kit'ów w centrali MS'a na Europę i nie mają czego fizycznie wysyłać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, czy opłaca się sprzedawać teraz Premiuma dosłownie użytkowanego może ze 40 godzin (drugi komplet baterii w padzie jeszcze śmiga), nieprzerabianego,nie podłączanego do sieci nigdy ze wszystkim (headset nierozpakowany itp.) plus 5 gier: Bioshock,Oblivion,Dirt,TD:U i Gears of War? Zastanawiam się bo kupiłem go w maju zeszłego roku na przeczekanie i od listopada stoi i się kurzy... Ile można za taki zestaw wziąć[/color]

Edytowane przez motofan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwna choroba zaczeła napadać mojego klocka :/ ostatnio często po uruchomieniu konsoli moj profil nie loguje sie do xbl, przy tescie polaczenia, błąd na samym początku: "karta sieciowa - odłączona" że co?? :blink: ok olewam sprawe, po paru minutach probuje polączyć się ponownie i wszystko przechodzi sprawnie. Dziwne troche, wyglada to jak by konsola uruchamiala sobie sieciówke kiedy jej się to jawnie podoba, cóż narazie dobrze ze ja w ogole uruchamia.... z parominutowym opoznieniem, ale jednak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

dziwna choroba zaczeła napadać mojego klocka :/ ostatnio często po uruchomieniu konsoli moj profil nie loguje sie do xbl, przy tescie polaczenia, błąd na samym początku: "karta sieciowa - odłączona" że co?? :blink: ok olewam sprawe, po paru minutach probuje polączyć się ponownie i wszystko przechodzi sprawnie. Dziwne troche, wyglada to jak by konsola uruchamiala sobie sieciówke kiedy jej się to jawnie podoba, cóż narazie dobrze ze ja w ogole uruchamia.... z parominutowym opoznieniem, ale jednak.

dobrze wiec ze Microsoft nie produkuje samochodow,co by to bylo gdyby auto skrecalo kiedy zechce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy komus udalo sie jednak wystornowac ta operacje obciazania karty miesiecznym haraczem za xbl gold? Miesiac temu dzwonilem do nich, opierniczylem i teoretycznie mialo byc ok. Dzis dostaje wyciag z amexa i co widze? Naturalnie kolejne obciazenie... bede do nich dzwonil po pracy, jak to nie pomoze i znow zaslonia sie nielegalnoscia tej uslugi w Polsce to sadze, ze zainteresuje ta kwestia kilka magazynow np Chip (gdzie nagroda byl x360 + 12miesieczny darmowy gold).

 

@down- jesli nie masz nic do dodania, to po co sie produkujesz? Kilka stron wczesniej opisalem swoje przeprawy z ich konsultantami, ktorzy to twierdzili ze placac za nielegalna usluge w Polsce nie przysluguje mi zwrot kosztow. "Opierniczanie" odnosilo sie do mojego tonu glosu po uslyszeniu tego typu bzdury nie majacej umocowania prawnego. I tyle

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy komus udalo sie jednak wystornowac ta operacje obciazania karty miesiecznym haraczem za xbl gold? Miesiac temu dzwonilem do nich, opierniczylem i teoretycznie mialo byc ok. Dzis dostaje wyciag z amexa i co widze? Naturalnie kolejne obciazenie... bede do nich dzwonil po pracy, jak to nie pomoze i znow zaslonia sie nielegalnoscia tej uslugi w Polsce to sadze, ze zainteresuje ta kwestia kilka magazynow np Chip (gdzie nagroda byl x360 + 12miesieczny darmowy gold).

Jak się z kimś rozmawia a nie "opieprza" go to można załatwić wszystko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci ktos kradnie pieniadze z karty. to sie przestaje rozmawiac i zaczyna opieprzac...

Kradnie? Wyraził zgodę i używał Live więc nie ta definicja. Ogólnie to pisał, że nakrzyczał na nich i cały zadowolony podał nawet swój tutorial i nic nie wyszło, ale co się będę przejmował. Wasza sprawa, bo na pewno można to bezproblemu załtwić.

 

draak - czegos nie rozumiem, nie mozesz zablokowac platnosci od banku strony, po co gadac z ms?

Dobrze mówisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nuras_en, o czym ty piszesz? Mniejsza z tobą, bo widać, że nie masz pojęcia w kwestii, w której się wypowiadasz (o czym za moment).

 

kucyk, nie mogłem zablokować tego "po stronie banku", bo to nie żaden bank, a American Express- korporacyjna karta kredytowa (o której nuras_en grzeczne idzie właśnie poczytać). To raz. A dwa, to fakt, iż MS comiesięczne polecenie pobrania (direct debit, o którym nuras_en znów grzecznie czyta) generuje przy zmiennym VID kodzie. Ergo? Po stronie Amexa takich transakcji nie mają fizycznie jak zablokować.

 

Koniec końców, sprawa została wyjaśniona- po rozmowie z przełożonym konsultantki okazało się, że już po mojej 1szej interwencji MS zablokował ten DD. Ale zanim informacja się zaktualizowała w systemie nastał już kolejny okres rozliczeniowy (data graniczna to 20ty każdego m-ca) czego efekt mam na zeszłomiesięcznym wyciągu.

 

Sprawa, by mnie tak nie bulwersowała (abstraciach!ąc od głupkowatych pseudowtrąceń nuras_en'a. Uczepił się jak rzep mojego stwierdzenia "opierniczyć" i na bazie tego stuka kolejne posty :lol:) gdyby:

 

- przy KAŻDEJ rozmowie z konsultantami MS nie witano mnie komentarzem, że zapłaciłem za nielegalną usługę w Polsce i oni nie wiedzą co mają robić

 

- konsultantka nie była w stanie stwierdzić, co zostało zrobione miesiąc temu w mojej zakładce płatności, przez co nie byłem pewien, czy te 4 tygodnie temu faktycznie zrobiono o co prosiłem. Dopiero rozmowa z kimś na kształt ich voiceowego TL'a sprawę rozwiązała.

 

Piszę, bo może przyda się to komuś na przyszłość.

 

@ widać, że młody gniewy brnie dalej, więc gwoli wyjaśnienia już w pierwszym pości pisałem o wyciągu z Amexa. Oj, niedoczytało się... a obowiązków zwierzchnika mam dość w pracy na codzień, więc kolejne pudło. Resztę pozostawiam bez komentarza, widać, że może na awf'ie (w najlepszym przypadku) studiujesz i obce ci pojęcie storna, bo wtedy byś zrozumiał, że nie musiałem pytać o początek okresu rozliczeniowego. Ale najwyraźniej na infolinię przyjmują równie bystrych co nuras_en. Nauczka na przyszłość- minimum zaufania do osoby na drugim końcu linii- bo zawsze może się tam trafić ekonomiczny analfabeta.

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kucyk, nie mogłem zablokować tego "po stronie banku", bo to nie żaden bank, a American Express- korporacyjna karta kredytowa (o której nuras_en grzeczne idzie właśnie poczytać). To raz. A dwa, to fakt, iż MS comiesięczne polecenie pobrania (direct debit, o którym nuras_en znów grzecznie czyta) generuje przy zmiennym VID kodzie. Ergo? Po stronie Amexa takich transakcji nie mają fizycznie jak zablokować.

Pomyśl na zdrowy rozsądek człowieku, skąd ja (czytaj nie znajoma dla Ciebie osoba) mogę wiedzieć gdzie masz konto? Wróżka jestem? Z poleceniami co kto ma czytać ( :lol: ) to możesz sobie w domu między swoimi tak mówić a nie tutaj, albo zatrudnij się w szkole podstawowej może poczujesz władzę...

Anyway, nie było można od razu zapytać przy pierwszym telefonie od kiedy przestanie byc naliczany abomanent - tym samym o okres rozliczeniowy?

Edytowane przez nuras_en

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem arcade za 990 w media i ona ma hdmi :)

CO do kabla po przejściu na s-video obraz dużo lepszy :) ostrzejszy i wogole:)

Jak na S-Video obraz jest duzo lepszy to na HDMI pewnie by cie na R-ce do szpitala odwiezli :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...