Skocz do zawartości
Bubby

Czy waro złożyć reklamacje??

Rekomendowane odpowiedzi

Zmówiłem w Komputroniku RAM 512MB/333MHz (MAJOR) SAMSUNGA. Zamiast tego przysłali mi to samo tylko Kingstona. Nawet nie miał bym ochoty tym się przejąć (Kości Kingstona śa droższe do SAMSUNGA w komputroniku o jakieś 50, a zapłaciłem jak za Samsunga...) gdyby nie to że ten Kingston ma chipy jakijś dziwnej firmy Infi-coś-tam. Czy warto się teraz szarpać aby dostać tego Samsunga a zwracać im Kingstona??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam te kosci na chipach Inf... tez nie pamietam :) tylko ze 256 i jestem zadowolony nie ma problemow z podkrecaniem i wogole 

 

po co sie martwisz :?: przeciez to KINGSTON :)

U ciebie widzę magistralę 166 wię to wybitne wręcz podkręcanie jak na pamięci ddr333 :lol:

 

A najlepiej na miejscu TRH bym zrobił tak:

Sprawdzam na ile siękręcą, a jak idą na tyle co mnie satysfakcjonuje to zostawiam, a jak nie to z wielkimi wyzwiskami do nich dzwonię i co to oni za szopki odstawiają i że jeszcze winni jakieś bonusy daćza nieprzysyłanie produktów tych które zostały zamówione :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...A najlepiej na miejscu TRH bym zrobił tak:

Sprawdzam na ile siękręcą, a jak idą na tyle co mnie satysfakcjonuje to zostawiam, a jak nie to z wielkimi wyzwiskami do nich dzwonię i co to oni za szopki odstawiają i że jeszcze winni jakieś bonusy daćza nieprzysyłanie produktów tych które zostały zamówione :twisted:

Tez bym tak zrobil :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....a jak nie to z wielkimi wyzwiskami do nich dzwonię i co to oni za szopki odstawiają i że jeszcze winni jakieś bonusy daćza nieprzysyłanie produktów tych które zostały zamówione :twisted:

No a oni potwierdzają, odsyłasz im te kości, oni przysyłają Ci tamte samsungi które nie można wogóle podkręcić.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

infi cos tam to znaczy infineon?? Jesli tak to sie ciesz :D zdobyl jedne z najlepszych kosci :D Masz xtra RAM :D

Tak mam INFIEONa... Czyli jest git 8) . Ich strata że stracili te 50zł... Nawet nie będę dzwonić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infineon jest jednym z najlepszych producentow RAMu, teraz mam 256MB 333 noname, ale wczesniej miałem infineona 256MB 266 i były super. Powinieneś się cieszyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....a jak nie to z wielkimi wyzwiskami do nich dzwonię i co to oni za szopki odstawiają i że jeszcze winni jakieś bonusy daćza nieprzysyłanie produktów tych które zostały zamówione :twisted:

No a oni potwierdzają, odsyłasz im te kości, oni przysyłają Ci tamte samsungi które nie można wogóle podkręcić.

Pozdr.

Zawsze jest ryzyko.

Ale przynajmniej wtedy nie możesz na nikogo zganiać, bo sam jesteś sobie winny. Takie jest życie! Nikt nie powiedział że będzie lekko :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...