Skocz do zawartości
orzi

Czy To Będzie Działać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Musze kupić nowy komputer, nie mam zbytnio kasy powiedzmy na części mam max 1500 zł ale generalne 1450 zalecane :) Mam obudowe i zasilacz Modecom 350W.

 

Złożyłem sobie taki zestaw:

 

Procesor: AMD Athlon64 3000+ - 185 zł

Płyta: Abit KN9 - 255 zł

Ram: 2x512 DDRII 667 - 198 zł

Karta graficzna: I tu mam problem chciałbym kupić Sapphire Radeon X1950GT 256MB DDR3 za 569 zł ale nie wiem czy zasilacz da rade. Wiem że procek może być wąskim gardłem ale w przyszłości zmienie może. Ewentualnie Galaxy GeForce 7600GS.

Napęd: DVD- Samsung - 110 zł

 

Razem: 1479 zł z radeonem więc optymalnie.

 

Ale co o tym sądzicie ? Kupował bym raczej przez neta w jednym sklepie esc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagrywarke weź Pioneer 111L

IMHO lepiej wziąć 7600gs i go nieźle wykręcić , a zamiast tego kupić 2 kostki ramów po 1 GB (special ops do oc a jak nie do byle co, np.goodramy)

Procek - no cóż każdemu radze poczekać kilka-kilkanaście dni i po dopłacie 30 zł kupić dwujajowca

 

EDIT

Właśnie właśnie czy zasilacz to nie czasem feel ?

Edytowane przez M@TI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz to pełnowartościowy Modecom 350W nie fell :P Zamawiam gdzieś za tydzień to max więc może procki jeszcze stanieją zobaczę. Ale ta grafika geforce 7600gs niby do 7600gt da się podkręcić ale ten radeon jest wydajniejszy z tego co widzę po testach, ewentualnie może gf7900gs ? Tylko właśnie problem z tym prądem.. Bo chciałbym grafikę kupić raz i nie wymieniać jej za 2 miesiące

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...