Skocz do zawartości
eXelium

Dyskusje O Zmianie Organizacji Subforum

Rekomendowane odpowiedzi

A mi sie wlasnie ta powyzsza zasada nie podoba...

 

Generalnie to co sie zrobilo z dzialem konsol jest na +

Tylko ta jedna zasada. Powinno byc tak jak bylo: 1 gra = 1 temat. Jezeli gra wychodzi na PC i konsole to sie znajduje bezposrednio w dziale "Gry", jezeli jest tylko na konsole to sie znajduje w podsorum konsol. Oczywiscie wszystkie tematy o grach powinny miec od teraz tagi.

 

Dlaczego 2 tematy do 1 gry sa bez sensu? Wezmy takiego GTA4 - wersja PC (o ile wyjdzie) od konsolowych bedzie sie roznila tylko zmiana rozdzielczosci, itp. Tworzac ta zasade o ktorej pisze Costi niejako przyzwalacie na pisanie o osiagach w tematach PCtowych, co mnie nie cieszy. To sprawy dotyczace meritum gry beda teraz tylko w ich wersjach konsolowych? Cos mi tu nie gra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie akurat podział że 1gra = 2tematy(PC/Konsole) to dobre wyjście, bo czytanie po kilkanaście stron "czy ruszy mi na..." albo "ile macie fps" trochę nudzi :D Więc to jak dla mnie jest na + :)

 

Poza tym taki GTA IV nie został jeszcze nawet zapowiedziany na PC więc chyba dobrze że temat jest w tym subforum ale patrząc z 2giej strony wypowiedziało się w nim więcej osób używających PC niż tych którzy grają na konsolach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto zabrania "pecetowcom" pisac o stornie merytorycznej gry? Zajrzyj np. do topicu o Supreme Commander - tam gadki o wydajnosci to margines rozmowy, ktora toczy sie glownie wokol gameplayu.

 

Niestety tematy zbiorcze (tzn. konsole i PC razem) konczyly sie zazwyczaj wojenka PC vs konsole i totalnym offtopem. Glownie tego chcielismy uniknac, wprowadzajac ten podzial. Poza tym dla grajacych na konsoli to sam zysk - nie musza sie przekopywac przez dlugie dywagacje o fpsach, patchach itp. rzeczach ;)

 

EDIT: pisze w odpowiedzi na post qby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tworzac ta zasade o ktorej pisze Costi niejako przyzwalacie na pisanie o osiagach w tematach PCtowych, co mnie nie cieszy. To sprawy dotyczace meritum gry beda teraz tylko w ich wersjach konsolowych? Cos mi tu nie gra...

Za to będzie miejsce na dyskusję gdzie jest więcej AA czy na PS3 czy na X36 i na jakiej konsoli gra wygląda lepiej. :razz:

 

Zmiana mi się podoba. Dyskusji w tematach o grach za dużo nie było a jak była to rozwalona w przerwach między gadką techniczną a PS3 vs X36.

 

Teraz tylko przestrzegać by w tematach o konsoloach było miejsce na problemy czy rozwiązania związane ze sprzętem a dyskusja o grach leciała do tematu o grze. Tylko Ci moderatorzy... chyba posiadają tylko X36? Nie chciał bym tu widzieć postów takich jak Pocy w temacie o GTA4... kogoś nie trzymającego strony ani za nintendo, sony czy MS.

 

@Cost jak nie PC vs Konsole to PS3 vs X36 Wii vs X36 Wii vs PS3 jak widać możliwości więcej ;]

Edytowane przez LudwiG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cost jak nie PC vs Konsole to PS3 vs X36 Wii vs X36 Wii vs PS3 jak widać możliwości więcej ;]

a jak będzie jeden temat dla PC i konsol to nie będzie tam wojen PS3 vs X360?

głównie chodzi o to, żeby co drugi post nie był w stylu "ile masz fps w xxxx", "pojdzie mi na core 3 octo, 16gb ramu, gf 10800 xtx gt pro turbo hiper mega power edition ????" ;)

 

np. teraz dyskusja w temacie o 2573106[/snapback]

Mam tylko PS2, does it count? ;)

jesteś pro-sony, powinni Cię zdegradować ;) albo bana od razu

mod nie może mieć żadnej konsoli! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak będzie jeden temat dla PC i konsol to nie będzie tam wojen PS3 vs X360?

głównie chodzi o to, żeby co drugi post nie był w stylu "ile masz fps w xxxx", "pojdzie mi na core 3 octo, 16gb ramu, gf 10800 xtx gt pro turbo hiper mega power edition ????" ;)

 

np. teraz dyskusja w temacie o TDU dotyczy tego kto na jakiej partycji ma Moje dokumenty :lol2:

jesteś pro-sony, powinni Cię zdegradować ;) albo bana od razu

mod nie może mieć żadnej konsoli! ;)

noo MaCoSek to właśnie odkryłeś, że forum ludziom służy do rozwiązywania problemów a nie do grania :rolleyes: Przecież to jest naturalne i do tego właśnie służy forum do rozwiązywania problemów. No chyba, że chcesz opisywać jak w stalkerze kto gdzie dziś był, co zrobił, kogo zabił i co znalazł :wink: Kogo to obchodzi? Ja za to w starych tematach o PS3 i X36 widziałem gadgę typu jak podłączyć pod HD, co wygląda lepiej na PS3 czy X360, jaki LCD by się nadał... tylko, że mnie nic w tym nie zdziwiło forum jest głównie o gadce technicznej ( podkręcanie PC to chyba główne jego założenie? ). Więc gadka kto ile ma FPS bo jak mocno pojechał z procem czy pamięciami i grafiką jest całkiem na miejscu. :wink:

 

A co do mod nie może mieć żadnej konsoli... To równie dobrze może mieć wszystkie ;) ( logiczne prawda :P )

Edytowane przez LudwiG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory ze kompletnie nie na temat, ale ze tak powiem, jakim cudem LudwiG ma w ogole szanse pisac tutaj posty?! Moze czegos nie wiem, ale Ludwiczek ma status Banned, a za zakladanie nowych kont w takim wypadku tez powinien byc kop w rzyc wiec WTF?! Koledzy moderatorzy, mozna mnie oswiecic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludwiczek, vel LudwiG, dostal druga szanse na forum w mysl zapisu:

zbanowany (na czas nieokreślony) będzie mógł założyć nowe konto i nie będzie szykanowany, jeżeli wykaże poprawę.

Przy czym kazde zlamanie regulaminu skutkuj u niego powrotem na bananowa liste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak będzie jeden temat dla PC i konsol to nie będzie tam wojen PS3 vs X360?

głównie chodzi o to, żeby co drugi post nie był w stylu "ile masz fps w xxxx", "pojdzie mi na core 3 octo, 16gb ramu, gf 10800 xtx gt pro turbo hiper mega power edition ????" ;)

 

np. teraz dyskusja w temacie o TDU dotyczy tego kto na jakiej partycji ma Moje dokumenty :lol2:

Ja Was troche nie rozumiem. Wezmy, ze za ten rok wyjdzie to GTA IV (czy jakikolwiek inny tytul) i na PC i na konsole. Mam szukac ciekawych informacji i tu i tu? Jezeli bede gral na PC i bede mial problemy ze sprzetem to rozumiem, ze watek PC, ale jak bede mial problemy z fabula to co? Bedzie mozna dostac zajoba. W takim wypadku bym zlewal generalnie tematy PC (z racji benchow), ale nie jest tak jednoznacznie i w dzialach PC sa tez posty dotyczace tresci. Jak dla mnie to bedzie chaos. 1 gra = 1 temat (ortodox)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałem już stare kłótnie. Bynajmnie były jakos powiązane z tematem.

Tak więc po chamsku, nie czytając większości postów wypowiem swoje zdanie (które i tak wyroiłem sobie na pomysłach innych).

Moje zdanie jest takie: miło by było, gdyby tematy główne (Wii, PS3, Xbox itp) miały dodane [news] i zawierały tylko newsy.

A reszta tematów mogła by służyc do komentowania (nawet w sprawach sprzętowych).

To tylko inna wersja tego co wprowadziliście, a uważam, iż jest to dobre. Poza syfem (a raczej jego zmniejszeniem) dochodzi sprawa nowych postujących i tekstów "sorki, lecz nie będę czytał 150stron".

Jednak nadal mieszanie newsów z komentarzami będzie robić mały syf, oddzielić się zabardzo nie da, więc proponowałbym oddzielny temat na same newsy + umieszczanie linków do nich w komentarzach.

Jak się wyśpię i klarowniej będe mógl pisać, to napiszę.

Acha, tez jestem za rozdzieleniem tematów o wersjach konsolowych z wersjami na PC.

1. Wojny zawsze będą.

2. W konsoli nie wymieniasz sprzętu, a też czasem przytnie, czasem tylko subiektywnie.

3. Qba, Grający na PC jak przeczyta w pomocy, iż ma trafić w lewe oko pani Marysi, to wyceluje myszką w biegu. Na padzie (jeszcze z autocelowaniem) raczej takiej precyzji nie osiągniesz. Mam nadzieję, iż wiadomo o co chodzi.

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja widzę to tak:

 

Wszystkie nowości dotyczące konsoli, newsów o grach na nią itp powinny znajdowac się w głównym temacie o konsoli (tak jak do tej pory). Jeśli gra już się ukaże to wtedy nie wolno było by pisac w temacie o konsoli tylko już konkretnie w temacie jej poświęconym. I układ pozostał by taki sam i nikt nie miał by pretensji. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja widzę to tak:

 

Wszystkie nowości dotyczące konsoli, newsów o grach na nią itp powinny znajdowac się w głównym temacie o konsoli (tak jak do tej pory). Jeśli gra już się ukaże to wtedy nie wolno było by pisac w temacie o konsoli tylko już konkretnie w temacie jej poświęconym. I układ pozostał by taki sam i nikt nie miał by pretensji. ;)

Mam podobne wrażenie. A może przynajmniej [skoro każda gra będzie miała swój osobny temat] utworzyć właśnie cztery stałe działy o X360 i PS3? Dwa poświęcone rzeczom technicznym [konsola, osprzęt czyli pady, maty, kierownice, emulatory, itd.] oraz dwa przeznaczone na ogólne wiadomości odnośnie każdej z konsol [sytuacja Xa360 i PS3 na rynku, zapowiedzi premierowe, targi/wystawy - słowem wszystko to co dzieje się na bieżąco na rynku konsolowym]. Dział techniczny stanie się wtedy w pełni tym czym powinien być i nie będzie zaśmiecany przez dodatkowe informacje. A dział z wiadomościami będzie bardziej luźny/ogólny i co ważne - aktualny. Dzięki temu każda gra będzie miała swój temat, dział stricte techniczny skoncentruje się tylko na sprzęcie, a dział z wiadomościami będzie mógł przyjąć rolę "śmietnika" :D - bo chyba nikt w to nie wierzy, ze nagle w dwóch głównych tematach [X360 i PS3] zrobi się cisza oraz zapanuje pełna kultura. Człowiek ma to do siebie, że lubi podyskutować - trudno będzie nad tym zapanować.

 

Wiem, że wiele osób na forum preferowałoby jeden temat o grach. Faktycznie łatwiej jest się wtedy połapać w nowościach - gorzej gdy ktoś "świeży" po prostu odwiedza forum i szuka konkretnej informacji. Osobny temat wprowadza porządek. Jeżeli zostanie zapowiedziany nowy tytuł - można to będzie odnotować w temacie "PS3 wiadomości/news - czy jak tam chcecie" i od razu utworzyć w nim odnośnik to tematu zajmującego się tylko tym tytułem. A więc każda gra będzie "rozdrabniania" w swoim temacie, jedynie fakt je pojawiania się/ ewentualnie jakieś wstępne plotki na jej temat znajdą się w dziale "news".

 

Możliwe, że myślę bez sensu albo moja myśl gdzieś się zaplątała - ale aktualnie skacze po tematach [a więc po wszystkim i po niczym] i nie mogę się połapać. Może to kwestia czasu jak się ponownie "zadomowię" :wink: Pozdrawiam [wiem, że łatwo narzekać - trudniej wprowadzać zmiany dogodne dla wszystkich i jeszcze nad wszystkim panować].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie ze jest zabawnie, poprostu purepc forum jest dla mnie codziennym obowiazkowym miejscem odwiedzin............... a tu nagle

rewolucja niekoniecznie wlasciwa ( z mojegu punktu widzenia ).

 

pozdro 4@ll

 

EDIT

 

Costi powaga usuwasz kazdy post z "nowego" tematu x360

Edytowane przez Syrob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza sprawa - nowe posty.

Kiedyś było tak, że mieliśmy jeden temat o danej konsoli i w nim pisane były wszystkie newsy, zarówno sprzętowe jak i "growe". Teraz, po podziale będzie tak, iż newsy nadal będą się ukazywać, tyle że będą one rozbite na części: newsy sprzętowe do tematu o konsoli, a newsy growe do poszczególnych topiców traktujących o grach.

Co dzięki temu uzyskamy? Przejrzystość, łatwiejsze wyszukiwanie interesujących nas newsów. Ktoś chce poczytać o nowinkach sprzętowych? Topic o konsoli. Jakieś newsy o danej grze? Jest odpowiedni temat o niej traktujący.

MacOSek to wcześniej zresztą opisał.

 

Druga sprawa - tematy o grach wieloplatformowych.

Do tej pory była zasada 1 gra = 1 temat, która bardzo dobrze się sprawdziła. Było oczywiście kilka wyjątków od tej zasady i niewykluczone, że takie wyjątki pojawią się również w przyszłości.

Jeśli jakaś gra będzie zarówno na konsole i PCta, to do tej gry będą dwa tematy: jeden dla konsol, jeden dla PCta. Dzięki temu będzie można łatwiej znaleźć informacje o grze, a rozmowy będą dotyczyły albo PCta, albo konsoli.

Nie od dziś wiadomo, że w grach pojawiają się dyskusje na temat wymagań, szybkości działania, optymalizacji kodu gry, co jest widoczne w topicach o grach na PCta. Sądzę, że osoby posiadające konsole wolałyby poczytać o samej grze, a nie tym, jak chodzi, ile klatek itp. Oczywiście nie oznacza to, że w tematach dla PCta nie może być rozmów na inne zagadnienia niż sprzętowe. Costi przytoczył wcześniej temat o Supreme Commander, gdzie nie ma dyskusji tylko o zagadnieniach sprzętowych ( swoją drogą o wiele chętniej zagląda się do niego).

Podsumowując: konsolowcy nie będą musieli czytać o narzekaniach pecetowców na wolne działanie gier, a za to będą mogli porozmawiać o samej grze. Pecetowcy z drugiej strony nie będą musieli czytać postów, które dotyczą danej gry na konsolę, a będą mogli rozmawiać o samej grze i o tym, jak chodzi na danym sprzęcie.

No i nie będzie kłótni PC vs. konsole.

 

Jeszcze do przeanalizowania jest taka sprawa, czy w konsolach lepiej zrobić jest indeks gier (oczywiście o grach znajdujących się tylko w subforum o konsolach), czy może dodać odpowiednie tagi do obecnego indeksu, który zawierałby i topici konsolowe, i pecetowe.

Może ktoś ma jakieś propozycje?

 

 

Tylko Ci moderatorzy... chyba posiadają tylko X36?

Nieważne co posiadają, ważne jak sprawują funkcję moderatora.

 

noo MaCoSek to właśnie odkryłeś, że forum ludziom służy do rozwiązywania problemów a nie do grania :rolleyes: Przecież to jest naturalne i do tego właśnie służy forum do rozwiązywania problemów. No chyba, że chcesz opisywać jak w stalkerze kto gdzie dziś był, co zrobił, kogo zabił i co znalazł :wink: Kogo to obchodzi?

Mnie na przykład?

Wolę rozmowy o samej grze niż o tym ile klatek, jak chodzi, jakie wymagania itp.

Owszem forum służy do rozwiązywania problemów, ale także do dyskusji. Zresztą popatrz na temat o Stalkerze i na posty dotyczące fpsów i innych podobnych spraw. Sami userzy mieli tych rozmów dosyć, bo ile można pisać o kwestiach sprzętowych?

 

Ja Was troche nie rozumiem. Wezmy, ze za ten rok wyjdzie to GTA IV (czy jakikolwiek inny tytul) i na PC i na konsole. Mam szukac ciekawych informacji i tu i tu? Jezeli bede gral na PC i bede mial problemy ze sprzetem to rozumiem, ze watek PC, ale jak bede mial problemy z fabula to co? Bedzie mozna dostac zajoba. W takim wypadku bym zlewal generalnie tematy PC (z racji benchow), ale nie jest tak jednoznacznie i w dzialach PC sa tez posty dotyczace tresci. Jak dla mnie to bedzie chaos. 1 gra = 1 temat (ortodox)

Jeśli będizesz chciał poczytać o GTA IV i bedziesz miał wersję na PCta, to wchodzisz do tematu, gdzie rozmawiamy tylko o wersji na PC (w dziale gry). Gdybyś chciał pogadać o wersji na konsole, to wchodzisz do subforum konsole i tam znajdujesz temat.

Chcesz pogadać o problemach sprzętowych? Topic dla PCtów. Chcesz pogadać o fabule, gameplayu, zadaniach itp.? Również temat dla PCtów, bo rozmowa dotyczy gry na tą platformę.

Wiadomo o co chodzi?

 

Mam podobne wrażenie. A może przynajmniej [skoro każda gra będzie miała swój osobny temat] utworzyć właśnie cztery stałe działy o X360 i PS3?

Zbyt duże rozdrobnienie. W końcu konsole są niejako dodatkiem do głównej tematyki tego forum, podobnie jak GSMy, ośla itp.

BTW: konsole to nie tylko X360 i PS3. ;)

 

moze niektorym sie juz nie chce klucic z osobami, ktore maja wladze na tym forum, ale ktorym sie wydaje ze wiedza lepiej jak wygodnie sie korzysta z tego działu, mimo ze ich nigdy korzystajacych z tego działu nie widzialem ;)

Może wskażesz te osoby, które się z Toba kłócą i które to nigdy nie korzystały z tego działu, a się wypowiadają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIESZTUKA TAK NAMIESZAC W FORUM BY UMARLO !!!!!

Buehehes... :lol:

Wyłącz komputer, ogarnij sie i wyjdz na świeże powietrze - taka piekna jest dzisiaj pogoda a tlen dobrze robi na organizm..

 

Od zmiany podziału forum ma umrzeć PurePc? ;] [;

Podział został wprowadzony, ma swoich zwolennikow jak i przeciwnikow - standard - ale taki juz pozostanie..

Przyzwyczajcie się albo [tu mozna samemu sobie wpisac]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mechl!k to zalezy jak daleko i jak czesto beda zachodzily zmiany

co do zwolennikow nowego podzialu-------------- obawiam sie ze pol/pol to on niejest jak to mowia pożyjom uwidim.

oczywiscie ze moge sie wypisac z tego forum ale czy to na tym polega by zrazac ludzi, badz co badz zagladam tu wiernie od 4 latek a to juz chyba cos ???

 

@costi przeciez ten temat wlasnie jest na ten temat :-)

 

i tak pozdro 4@ll

Edytowane przez Syrob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrazenie ze costi chce usmiercic topic x360 :(

No to może teraz napisze by potem nie było gadania że ktoś nie mówił/ostrzegał.

 

Jeszcze jeden debilny post, nie na temat w temacie o XO/PS3 a Ty zostaniesz uśmiercony.

 

Dziękuje za uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry poca ale chyba nie jestem w temacie x360/ps3 ???????????? chyba ze moze ty sie niezorientowales jak by co to moge ci przypomniec

"Dyskusje O Zmianie Organizacji Subforum, przeniesione z tematu o X360" wiec o co ci biega ???? ze tu tylko wypowiedzi o ps3/x360 ???????????? ....... daj spokoj przeczytaj temat a potem sie wypowiedz.

a ja wlasnie dyskutuje na ww temat-dobranoc

Edytowane przez Syrob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyskutujesz? Na razie to wygłaszasz takie hasła które by się mogły z powodzeniem znaleźć na bannerach trzymanych w czasie strajku.

 

Ale jako że to Twój pierwszy tak złożony post w porównaniu do innych, jak i tych z tego tematu jak i z konsol... odpowiem Ci...

 

sorry poca ale chyba nie jestem w temacie x360/ps3 ????????????

sorry nie, ale o co Ci chodzi?

 

chyba ze moze ty sie niezorientowales jak by co to moge ci przypomniec

"Dyskusje O Zmianie Organizacji Subforum, przeniesione z tematu o X360" wiec o co ci biega ????

A Tobie? :lol:

 

....... daj spokoj przeczytaj temat a potem sie wypowiedz.

Przeczytałem i mam dość już tych farmazonów.

 

a ja wlasnie dyskutuje na ww temat-dobranoc

Już Ci mówiłem co robisz. Wszystkie posty które zostały ukryte lub skasowane z tematu o XO Twojego autorstwa były zwyczajnym durnowatym oftopem. Więc o co ten krzyk? Nie dostałeś nawet %. Doceń to i nie pień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauwazcie Panowie ze po zaistnialych zmianach sporo ludzi przestalo pisac tutaj ( a nie oto przeciz chodzi ) zobaczcie sami kiedy np. Nierealny cos napisal na purepc ???. Ja osobiscie wole by jak najwiecej userow sie wypowiadalo na kazdy temat. a to formum w obecnej i dawnej formie traktowalem jako zrodlo informacji prawie na kazdy temat.

 

cobyniebylo pozdrowienia

dla poca i costiego w szczegolnosci

 

a czy zastosowane zmiany w forum byly dobre.......nadal twierdze ze nie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauwazcie Panowie ze po zaistnialych zmianach sporo ludzi przestalo pisac tutaj ( a nie oto przeciz chodzi ) zobaczcie sami kiedy np. Nierealny cos napisal na purepc ???. Ja osobiscie wole by jak najwiecej userow sie wypowiadalo na kazdy temat. a to formum w obecnej i dawnej formie traktowalem jako zrodlo informacji prawie na kazdy temat.

 

cobyniebylo pozdrowienia

dla poca i costiego w szczegolnosci

 

a czy zastosowane zmiany w forum byly dobre.......nadal twierdze ze nie :-)

:evil:

Syrob, jak będziesz miał coś sensownego do dodania to się odezwij. Jak na razie to robisz tylko niepotrzebne zamieszanie.

 

Nierealny się nie odzywa, owszem:

jak nie miałem neta od multimo tak nadal nie mam fuck :( przeginają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...