Skocz do zawartości
SU8Z3R0

Asus Z96j Za 3599

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem takie cudo, w przebojowej cenie:

 

Intel Mobile Core 2 Duo T5500, 1.66 GHz, 2MB cache, BOX

ram 2048 MB DDR2 667MHz

Dysk 160 GB

ATI Radeon X1600 Z 256 MB WŁASNEJ PAMIĘCI

 

Reszta pod tym adresem.

http://www.allegro.pl/item183872497_asus_z...00_gw24_fv.html

 

Sam szukam laptopa by kupić go na wakacje.

Jak dla mnie tak konfiguracja powinna kosztować > 4200zł

 

Czy mógłby ktoś zerknąć na tego linka i go ocenić?

 

Sprzedający piszą, iż skonfigurują na zamówienie cokolwiek na bazie platformy Asusa, ten link pokazuję jedną z takich konfiguracji.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez SU8Z3R0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem takie cudo, w przebojowej cenie:

 

Intel Mobile Core 2 Duo T5500, 1.66 GHz, 2MB cache, BOX

ram 2048 MB DDR2 667MHz

Dysk 160 GB

ATI Radeon X1600 Z 256 MB WŁASNEJ PAMIĘCI

 

Sam szukam laptopa by kupić go na wakacje.

Jak dla mnie tak konfiguracja powinna kosztować > 4200zł

 

Czy mógłby ktoś zerknąć na tego linka i go ocenić?

 

Sprzedający piszą, iż skonfigurują na zamówienie cokolwiek na bazie platformy Asusa, ten link pokazuję jedną z takich konfiguracji.

 

Pozdrawiam

To tak zwany "kadłubek" (straszna jest ta polska nazwa) czyli sprzedawca kupuje notebooka bez procka, pamięci, hdd itp i potem dokłada odpowiednie komponenty - plus jest taki, że masz dużo niższą cenę i fabryczne gwarancje na poszczególne podzespoły. Minus - brak naklejki :)

Zerknij jeszcze na Compala HEL80. Jego grafa powinna mieć większą wydajność w grach, a z prockiem T5500 powinien kosztować tyle samo:

click me

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak zwany "kadłubek" (straszna jest ta polska nazwa) czyli sprzedawca kupuje notebooka bez procka, pamięci, hdd itp i potem dokłada odpowiednie komponenty - plus jest taki, że masz dużo niższą cenę i fabryczne gwarancje na poszczególne podzespoły. Minus - brak naklejki :)

Zerknij jeszcze na Compala HEL80. Jego grafa powinna mieć większą wydajność w grach, a z prockiem T5500 powinien kosztować tyle samo:

click me

Nie bedzie miec <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh alez goscie sie placza w tej aukcji, sprzedaja model S96J a pisza, ze to Z96J, co jak dla mnie jest oszustwem.

 

SU8Z3R0 zapraszam do mojej recki tego lapka, moze pomoze Ci w wyborze.

 

Silverpoint nie bredz juz o tym GF7600.

Edytowane przez Shantillas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh alez goscie sie placza w tej aukcji, sprzedaja model S96J a pisza, ze to Z96J, co jak dla mnie jest oszustwem.

 

SU8Z3R0 zapraszam do mojej recki tego lapka, moze pomoze Ci w wyborze.

 

Silverpoint nie bredz juz o tym GF7600.

 

Moze to laickie pytanie ale czym sie różni S od Z? Ten twój to składak czy gotowy zestaw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze to laickie pytanie ale czym sie różni S od Z? Ten twój to składak czy gotowy zestaw?

Model Z ma lepsza matryce 1680x1050 fabryczny modul bluetooh oraz oznaczenia na obudowie jak i inna gorna pokrywe matrycy, ktora i tak zmienili na identyczna z serii S. No i jeszcze inaczej wygladala ramka wbudowanej kamery. Spotkalem sie z opiniami rowniez jakoby mialy ciut lepsze glosniki.

 

Lapka jak i czesci do niego kupowalem w roznych sklepach w usa. Pytasz skladak czy zestaw ?? a jaka jest za roznica skoro sam sobie zestawilem konfiguracje i zlozylem?? Czyz teraz tez nie jest zestawem ??

edit:

male porownanie

Edytowane przez Shantillas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Model Z ma lepsza matryce 1680x1050 fabryczny modul bluetooh oraz oznaczenia na obudowie jak i inna gorna pokrywe matrycy, ktora i tak zmienili na identyczna z serii S. No i jeszcze inaczej wygladala ramka wbudowanej kamery. Spotkalem sie z opiniami rowniez jakoby mialy ciut lepsze glosniki.

 

Lapka jak i czesci do niego kupowalem w roznych sklepach w usa. Pytasz skladak czy zestaw ?? a jaka jest za roznica skoro sam sobie zestawilem konfiguracje i zlozylem?? Czyz teraz tez nie jest zestawem ??

edit:

2582012[/snapback]

Moze to laickie (...) gotowy zestaw?

O to mi chodzilo :]

 

W tym linku co podales jest porownianie ich wygladu. Problem w tym ze Z sa wszystkie, ale jak sie kliknie na te pierwsz od S to przekierowywuje na Z. Ale nie wazne jest jeszcze images.google.pl :]

Dzieki za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzisz nie sprawdziles dokladnie:) W linkach do sklepu co podal recenzent z modelami w Z mozesz wybrac sobie matryce, biorac 1680x1050 typowa Z, jednek te nizsze to juz S Szkoda, ze producent nie zachowal tej malej odrebnosci w wygladzie, bo teraz to kaszana.

Edytowane przez Shantillas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silverpoint nie bredz juz o tym GF7600.

"nie bredź, nie bredź" - dobra, mogłem coś skopać - ok; każdemu się może zdarzyć. Ale póki co nikt nie powtórzył tego testu i do tej pory nie wiadomo dlaczego GF wykręcił taki wynik w Doom'ie.

Myślałem, że forum jest od rozwiązywania problemów a nie od pisania innym "spadaj gościu bo się nie znasz"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz DOOM jest napisany pod karty ze stajni NVIDI. Tak samo mozesz odpalic sobie Half Lifa 2 i patrzec jak GeForce dostaje baty od Xa.

Karty sa porownywale a wybor to kwestia gustu ale o tym sie nie dyskutuje.

A ze jesto to temat rzeka prosze juz o nie poruszanie tej kwesti.

end OT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...