Skocz do zawartości
qaz85465

Nx7300 Ru374

Rekomendowane odpowiedzi

witam !!!

 

dzisiaj kupilem tego notebooka, przed chwila podlaczylem i jestem w szoku, spodziewalem sie troche lepszej matrycy, moze jestem przewrazliwiony, to moj pierwszy notebook

 

filmu nie da sie raczej obejrzec, nie mozna ustawic wogole matrycy pod odpowiednim katem, jest za jasno, kolory bardzo jaskrawe

 

czy ktos ma tego lapa ???, moze podzieli sie spotrzezeniami

 

chyba nie jest uszkodzona, tak mi sie wydaje

 

co powiecie ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sterowniki ??? hmmm nie wiem, nic nie instalowalem, bo chyba wszystko juz jest, hp nie daje sterow na plytach, wszystko jest na partycji recovey, stery fabrycznie instalowane, chociaz nie ma nigdzie opcji zmiany podswietlenia matrycy, takze moze sprobuje z jakimis sterownikami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a fakt, da się, przed chwilą trochę czytałem o tym lapie, i każdy trochę na tą matrycę, po prostu chyba tak musi być, tak naprawdę to nie jest tak źle, najgorsze są kąty widzenia, a raczej i brak

 

a ja wogóle nie jestem przyzwyczajony do lcd, od zawsze miałem crt, i jeszcze ta zmiana rozdzielczości, spróbuje jeszcze z tymi sterownikami, jakie byście polecili ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylem wczoraj w sklepie w ktorym kupowalem, obejrzeli i powiedzieli ze wszystko w jak najlepszym porzadku

 

moge wyslac do hp, ale skasuja mnie niemilosiernie bo laptop jest w 100% sprawny, takze ta matryca taka chyba jest

 

moze macie jeszcze jakies pomysly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylem wczoraj w sklepie w ktorym kupowalem, obejrzeli i powiedzieli ze wszystko w jak najlepszym porzadku

 

moge wyslac do hp, ale skasuja mnie niemilosiernie bo laptop jest w 100% sprawny, takze ta matryca taka chyba jest

 

moze macie jeszcze jakies pomysly

ale chyba ustawiles natywna rozdzielczosc matrycy? bo w kazdej innej bedzie tragedia wlasnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej witam

 

jesli masz nx7300 z matowa matryca to po prostu wtopiles. nie wiem skad hp wzial te matryce ale sa beznadziejne. mam praktycznie codziennie nx7300 do degradacji z visty do xp i wszystkie z matowymi matrycami sa do niczego. nawet w najwyzszej jasnosci obraz jest fatalny.

sam pracuje na nx7400 z glare i matryca jest o niebo lepsza. zreszta identyczne montuja chyba w victoriach 510/530

 

podobne problemy byly z matrycami glare w dv4000 - wszystkie maja kiepska jasnosc

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...