Skocz do zawartości
skinny500

Mythos - Darmowa Gra Twórców Diablo

Rekomendowane odpowiedzi

No beta nnudzi głównie ze względu na to że prawie nie ma w niej questów, chociaż w ostatniego builda nie grałem bo teraz trwa alpha Hellgate: London :) . Jak ktoś chce zaproszenie do mythos to tutaj można było dostać, ale nie wiem czy komuś jeszcze jakieś wolne zostały.

 

Powiem tak, milo sie pyka, ale mnie takie cos juz nudzi, czulem sie, jakbym gral w sp a nie mp. ;]

Ale grasz sam czy z całym teamem? Samemu się kiepsko gra, to gra stworzona tylko do gry w teamach. W 2 osoby już całkiem inaczej się gra a co dopiero w więcej. A 2 buildy wstecz to właściwie później trzeba było mieć team bo inaczej śmierć co 3 min Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie grałem, ale zapewne zakosztuje - byle tylko nie popelnili bledu wiekszosci tego typu gier - zaczynaja sie i koncza na zabijaniu setek potworow co predzej czy pozniej zaczyna sie robic nuuudne :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zarzuc jednym - moze obadam ;]

Gimi mejl hir. ;]

 

yeti696@gmail.com

prosze o zaproszenie :]

Poszlo.

 

ja też proszę :)

 

sigard@vp.pl

Poszlo.

 

2 left

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sebastian.oktaba@gmail.com :>

jak mozna to poprosze zaporszonko na radzioleq@gmail.com

Poszly na oba e-mail'e, ivnites wyprzedane. ;]

 

Zassalem sobie z ciekawosci obecnego klienta i sporo sie zmienilo od czasow wczesnej wersji testowej, jak bede mial dluzsza chwile czasu to obczaje, ale jutro sesja i mam 'ciekawsze' rzeczy do roboty. :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...