Skocz do zawartości
skinny500

Mythos - Darmowa Gra Twórców Diablo

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm a próbowaliście na stronie mythos.com? Bo ja się zapisałem i dostałem zaproszenie po jakiś 3-4 dniach. A tak w ogóle to teraz jak dostane konto to mam zaproszenia czy nie? <_< I jak tak to jak je rozdawać?

A może ktoś już z grających wie czy istnieje polska gildia/klan, albo wyśle mi zaproszenie do swojej bo coś nie mogę znaleźć :oops:

Dzięki za pomoc! Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie są klasy postaci w tej grze?

W sumie to są trzy: Bloodletter - wojownik/nekromanta,

Gadgeteer - łucznik/strzelec/inżynier,

Pyromancer - mag

Ale każda z klas ma 3 drzewka rozwoju co daje min 9 różnych kombinacji.

Edytowane przez skwarek2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wszyscy ktorzy prosili tutaj o zaproszenie i je dostali nadal w to graja? Pytam z ciekawosci bo gra wydaje sie byc ciekawa. Obejrzalem sporo screenow i filmikow na youtubie i podoba mi sie. Moze ktos cos wiecej powiedziec o samej grze?

 

Aha, no i ja tez bym prosil o zaproszenie ;) carsonpoland@yahoo.pl Z gory dzieki.

 

 

No fajnie, szkoda ze ja nie moge zdejmowac procentow ;]

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę że nie rozumiecie idei wolnego rynku , moje zaproszenie i mogłem wysłać dowolnej osobie nic wam do tego jaki był powód ...

 

@Crosis

Żeby nie było dodaj mi z powrotem 10%, korona mi z głowy nie spadnie a kolegom wyżej zrobi się lżej.Pzdr

Edytowane przez M@TI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem cały temat i oprócz postów z prośbą o wysłanie invite'ów to za dużo merytorycznej rozmowy nie ma. ;) Widać jednak, że gra jest rozwijana. Na początku były dwie rasy: gremlin i elf (wg tego, co pisał MieH_M), a teraz są trzy: gremlin, human i satyr. Gra ogólnie wygląda przyzwoicie, przypomina trochę Diablo, choć na razie brak jej... dynamiki.

 

Jakby coś to w grze szukajcie postaci Drayna.

 

Może założymy jakąś gildię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Bloodletter - wojownik/nekromanta" - człowiek?

"Gadgeteer - łucznik/strzelec/inżynier" - gremlin?

"Pyromancer - mag" - satyr (chociaż tu też może być człowiek)?

 

Czy są w ogóle plany wydania tej gry jako "pełnoprawnej", pudełkowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Bloodletter - wojownik/nekromanta" - człowiek?

"Gadgeteer - łucznik/strzelec/inżynier" - gremlin?

"Pyromancer - mag" - satyr (chociaż tu też może być człowiek)?

 

Czy są w ogóle plany wydania tej gry jako "pełnoprawnej", pudełkowej?

Gra jest free do sciagniecia z netu i tak zostanie.

Mi przeszkadza brak dalszego oddalenia kamery... troche. ;]

 

Ogolnie gierka taka lightowa, jako odpoczynek od ciezszych i bardziej ambitnych produkcji.

 

Btw kto tutaj ma najwieksze aspiracje do strzelania z luku - Bloodletter czy Gadgeteer, sa do tego jakies specjalne skille ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Bloodletter - wojownik/nekromanta" - człowiek?

"Gadgeteer - łucznik/strzelec/inżynier" - gremlin?

"Pyromancer - mag" - satyr (chociaż tu też może być człowiek)?

Nie ma ograniczeń tego typu. Każda rasa może wybrać dowolną klasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak... Ale wie ktoś może kiedy będzie ta finalna wersja , wcześniej pytałem ale nikt nie odp. ?

 

Gierka nie tyle co po pracy a podczas gdy wieje nuda ^^

 

przypomina trochę Diablo, choć na razie brak jej... dynamiki.

hmm... to własnie za to kochałem diablo ... ciągle sie cos działo.. mimo że to samo :)

 

Przejrzałem cały temat i oprócz postów z prośbą o wysłanie invite'ów to za dużo merytorycznej rozmowy nie ma. icon_wink2.gif

pewnie dlatego że nie wiele osób posiada ten klucz.. jako nie liczny możesz nadrobić bo śledze w miare na bieżąco to co sie dzieje z tą grą... podoba mi sie idea darmowych gier... ;)

Edytowane przez jorda88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzy rasy: human, satyr i gremlin. Trzy klasy: bloodletter, gadgeteer i pyromancer. Nie ma ograniczeń, że dana rasa nie może wybrać konkretnej klasy. W tej chiwli rasy różnią się wyłącznie wyglądem. Każda klasa ma trzy drzewka umiejętności i tak na przykład gadgeteer ma do wyboru: marksman, tinker i granadier. Można oczywiście korzystać ze skilli z różnych drzewek, stworzyć hybrydę.

 

Gadgeteer, marksman specjalizujący się w Piercing Barrage jakby nie było wymiata. ;) Walka wygląda w ten sposób, że wbiega do pomieszczenia, oddaje kilka strzałów i zostaje sam na polu walki. Inne klasy dobrze prowadzone pewnie też wymiatają.

 

Ciekawym rozwiązaniem są achievmenty. Za zabicie na przykład tysiąca przeciwników, możemy skorzystać z 5% większego damage'u do wszystkich przeciwników, albo po zebraniu określonej ilości mana potion dostajemy +3 do wisdom. ;) Niby nic, ale jest to dosyć miłe. ;) Możemy korzystać z kilku takich achievmentów na raz.

 

Przedmiotów jest sporo: zwykłe, socketowane, zielone, niebieskie, żółte, fioletowe, pomarańczowe... Jest tzw. Zivia's Puzzlebox czyli odpowiednik Horadric Cube z Diablo. Można transmutować przedmioty, zapewne klejnoty też da radę ulepszać... Tych jest znacznie więcej niż w Diablo 2. To samo z questami, też jest ich znacznie więcej niż w D2 i polegają najcześciej na zabiciu jakiegoś moba, zebraniu x itemów itp.

 

Ogólnie gra całkiem spoko. Tak jak ath napisał, dobra w przerwach między ambitniejszymi produkcjami. Ciekawe tylko jak długo będzie w fazie beta, bo jak się skończy, to gracze zaczynają wszystko od początku, co jest zrozumiałe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie najbardziej denerwuje ten pasek po boku w którego musimy ładować skille :/ (ostatnio nie grałem ale on chyba nadal jest)

dla tych co nie grali - a więc mamy sobie drzewko skilli jak w d2 i aby uzyskać dostęp do potężniejszych zaklęć musimy władować kilka punktów w ów pasek - czyli np żeby mieć skilla z ostatniego poziom to musimy wpakować (przykładowo) 30 punktów w pasek , który notabene jest tylko takim utrudniaczem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tez mnie to denerwuje !

 

Mój nick w grze to Myslovitz dopiero zaczałem troche nie ogarniam gram magiem i nie wiem w co inwestować. Jak da sie np we dwójke wykonywac Questy to zaproscie mnie do znajomych z chęcią z kimś z forum pogram...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ktoś o tym już mówił - dziwnym rozwiązaniem jest to że jak idziemy sobie do jakiejś tam krainy (teleportem) to jesteśmy sami i nie możemy spotkać innych playerów (tak jak instancje w wowie). Szkoda że jeszcze nie ma pvp ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...