Skocz do zawartości
skinny500

Mythos - Darmowa Gra Twórców Diablo

Rekomendowane odpowiedzi

przed tym jak dostalem zaproszenie do mythosa zglosilem sie do bety, no i dzisiaj przyszedl mi mail ze mnie wybrali :D kto chce linka z keyem do rejestracji pisac na PM kto pierwszy ten dostanie ;]

===ODDANE===

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój nick w grze to Myslovitz

Na pewno? W grze wywala komunikat, że taki gracz nie istnieje.

 

nie wiem czy ktoś o tym już mówił - dziwnym rozwiązaniem jest to że jak idziemy sobie do jakiejś tam krainy (teleportem) to jesteśmy sami i nie możemy spotkać innych playerów (tak jak instancje w wowie). Szkoda że jeszcze nie ma pvp ;)

Rozwiązanie takie jak w Guild Wars. Graczy można spotkać w miastach/obozach, natomiast podczas wykonywania misji jesteśmy sami lub z drużyną, którą stworzyliśmy w mieście/obozie.

 

Nie wiem jak Was, ale mnie gierka już znudziła. :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka nudzi się szybko, bo póki co są tylko początkowe lokacje (chyba do 18lvl?). Do finalnej wersji jeszcze daleko. Poza tym pewnie zrobią tak jak z Hellgate London - w becie do końca będzie tylko część terenów, w resztę będzie można grać dopiero na finalu. System skilli (2 punkty/level) jest nowy, wcześniej był taki jak w Hellgate. PvP kiedyś było ale później wycofali, pewnie za dużo bugów albo za słaby balans klas był.

 

Polski fansite (pewnie oficjalny) na 100% powstanie, nawet już istnieje częściowo i to od długiego czasu (część ekipy z hellgatelondon.pl zajmnie się nim), ale że informacji o grze póki co praktycznie nie ma (tylko to jak obecnie wygląda, żadnego info jakie są plany FSS nie podało), to nie ma sensu oficjalnie ruszać z taką stroną. Jak ktoś mimo wszystko czegoś więcej o mythos szuka to może zerknąć na www.mythosguru.com ale nic nwego raczej się nie dowie

Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to takie głupie proszenie, ale nie wiem już jak inaczej :/

Wszyscy ode mnie się podostawali, a tylko mi się nie udało. Nie ma może ktoś wolnego zaproszenia? Bardzo bym prosiła:P

jednorozca@o2.pl

Dzięki z góry, jak ktoś się skusi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boze jak juz widze ta kanciasta grafike rodem z WoW z wsciekle jaskrawymi kolorami i postaciami zywcem z simsow to mnie ciagnie na zwroty. Szkoda ze nie pokusili sie o chociaz troche powagi. Juz jeden WoW jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Titan Quest?

Co Titan Quest? 90% gier tak ma. Piszę HGL bo obie gry są od Flagship i dużo rzeczy jest takich samych w obu grach. Z resztą nie wiem jak teraz ale jeszcze poprzednia beta w procesach widniała jako Hellgate: London. Ja jakichś wielkich oczekiwań wobec mythos nei mam, ale jeśli dopracują pvp, zrobią battlegroundy itp to mile zaskoczą i na pewno będę grał Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapisz się na stronie mythos.com, ja dostałem zaproszenie po kilku dniach.

 

EDIT:

Co zrobić, gdy atlas zapełni się? Jak go rozszerzyć / usunąć istniejące lokacje?

Nie było pytania, wystarczyło pobiegać po mapach tymczasowych ;]

 

EDIT2:

Mała rada. Jeżeli chcecie zdobyć fajne magiczne itemki to przyjmujcie misje od Priss Shade (zielony znak questa, 1 miasto).

Jeżeli nie ma ciekawych przedmiotów, odrzućcie ją. Po tym weźcie następną itd. aż otrzymacie dobrą "ofertę".

Edytowane przez Venom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał dołączyć do gildii PurePC, to śmiało pisać pmki do mnie, albo próbować złapać mnie w grze. Nick Drayna.

 

BTW: Tinus jako pierwszy sprawił mi troszkę kłopotów. Wielka bestia na pół ekranu (1440x900) + dwa zółte wilki i kilkunastu minionów... Ale dałem radę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW: Tinus jako pierwszy sprawił mi troszkę kłopotów. Wielka bestia na pół ekranu (1440x900) + dwa zółte wilki i kilkunastu minionów... Ale dałem radę. ;)

Ten Tinus to niezłe cholerstwo. Chyba z 30 srebra wydałem aby w końcu go rozwalić ;)

Ale fajny profit się po nim dostaje (+1 do wszystkich skillów).

 

Edit//

Przetestowałem party z Crosisem; można mu powierzyć życie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Tinus to niezłe cholerstwo. Chyba z 30 srebra wydałem aby w końcu go rozwalić ;)

Ale fajny profit się po nim dostaje (+1 do wszystkich skillów).

To co? Może następny achievment robimy? Wystarczy zabić Tinusa łącznie 10 razy. :lol:

 

Teraz tak bardziej przyjrzałem się tym achievmentom i jest jeden niezły: za znalezienie 50 par butów 7% szybsze poruszanie się. :D

 

Przetestowałem party z Crosisem: można mu powierzyć życie a nawet najtrudniejsze questy z nim wykonać :D

No z Zivią łatwo nie było. Aż boje się pomyśleć co by było, gdyby te wszystkie wyverny się wykłuły podczas walki... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz Barthezzo dziekuje :)

gra fajnie sie zapowiada. zrobilem 1 quest i jest ekstra.

 

dziek naprawiony.

 

ej a czy przypadkiem nie mialo byc mozliwosci zerowania punktow do statystyk i skilli? bo ja nie moge tego znalezc, a chcialem sie pobawic roznymi skilami...

Edytowane przez enigma_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...