Skocz do zawartości
skinny500

Mythos - Darmowa Gra Twórców Diablo

Rekomendowane odpowiedzi

co jakiś czas dodają nowe zaproszenia/aktywują nowe konta - jak się zapiszesz to pewnie i na Ciebie przyjdzie pora ;)

zapisalem sie pare dni temu i nic, no ale skoro tak piszesz to poczekam :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

głupie bug'i. przedmiot spadł za daleko i nie mogę go zgarnąć z ziemi... :/

 

[.img]http://img409.imageshack.us/img409/8880/bugtx9.jpg[/img]

Najbardziej podobał mi się bug, kiedy potwór "wlazł" w ścianę, ja nie mogłem go trafić ale on z tym kłopotu nie miał. Pół biedy jakby to był zwykły mob, ale to był quest boss ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na początku chciałbym się przywitać pierwszy post na tym forum

 

ciekawi mnie ta gierka ale niestety na zaproszenie czekam jeszcze od Alfa testu więc jakoś to już długo trwa nie wiem czy jest jakiś limit testerów czy po prostu mnie " z góry olali " :(

tak więc chciałbym prosić rzeszę graczy o umożliwienie zaistnienia w świecie Mythos i podesłanie jakiegoś INV na adres kazmierczak.jacek@gmail.com

nie wiem może komuś już znudziła się gra a dla mnie to byłby super przerywnik i odskocznia od Diablo2LoD

 

dziękuję z góry Jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ,ja się zapisałem. fajnie by było dostać to zaproszenie bo zainteresowałem się tą gierką już dawno temu. Jak nie będzie zbyt dużo bugów , dobry support od flagship i będzie grywalna to wróżę jej spory sukces , bo przecież jest darmowa , a takim grom łatwiej jest osiągnąć sukces niż" płatnym produkcjom" ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś? 28 kwietnia ma ruszyć oficjalnie. Ja chyba jutro skocze po wersje pudełkową (19zł kosztuje) bo całkiem przypadła mi do gustu ta gierka. Moim zdaniem dobry wypełniacz do czasu aż wyjdzie diablo3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pudełkowa ? To na jakieś zasadzie to teraz działa ? Kiedyś było w 100% darmowe z tego co pamiętam a pamiętam niewiele, bo gra bardzo szybko upadła, nie wiem, czy wyszła z fazy beta testów. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pudełkowa ? To na jakieś zasadzie to teraz działa ? Kiedyś było w 100% darmowe z tego co pamiętam a pamiętam niewiele, bo gra bardzo szybko upadła, nie wiem, czy wyszła z fazy beta testów. :]

 

Kupujesz pudełko za 20zł - grasz dwa dni przed premierą i dostajesz sporo bonusów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standardowa 'darmowa' gra z dalekiego wschodu - grasz za darmo i jesteś leszczem albo kupujesz 'in-game' złoto/klejnoty/inną walutę za dolary i możesz sobie kupić 'ułatwiacze' gry: bonusy do expa, jakiś unikalny ekwipunek itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standardowa 'darmowa' gra z dalekiego wschodu - grasz za darmo i jesteś leszczem albo kupujesz 'in-game' złoto/klejnoty/inną walutę za dolary i możesz sobie kupić 'ułatwiacze' gry: bonusy do expa, jakiś unikalny ekwipunek itd.

 

Te bonusy jakoś specjalnie nie są pomocne. To coś w stylu przywoływanie handlarza w każdym momencie albo talizmany identyfikacji. Jest stworek, który daje ci +5% do szczęścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem od wczoraj trochę (mam już 36 godzin nabite link :P ale to z tą wcześniejszą wersją). W porównaniu właśnie z poprzednim wydaniem wydaje mi się troszeczkę mniej cukierkowa, poza tym w samym wyglądzie zmieniła się znacznie. Grywalna jest, choć jeszcze zdarza się, że nie mogę czegoś podnieść, zamknąć jakiegoś okna za pierwszym razem. Trzeba czasem więcej poklikać. Na 1680x1050 czcionka jest troszkę mało czytelna, zwłaszcza, że nie ma dialogów mówionych. Postać mówi tylko gdy nie może czegoś już zmieścić w plecaku.

 

Może coś co wymieniłem wymaga jakichś dodatkowych ustawień, ale nie zagłębiałem się w te wszystkie szczegóły. I w sumie gierka spełnia moje wymagania i zapełni czas w oczekiwaniu na D3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też gram. Działa o dziwo na moim rzęchu. Kupiłem nawet wersję pudełkową. Ogólnie gra jest spoko ale zabawa zaczyna się dopiero od drugiej lokacji. Sporo jest zrzynki z Diablo2, ale mi to nie przeszkadza. Nawet ludzie są w miarę ogarnięci, a poza tym gra dopiero co ruszyła i w zasadzie nikt nic jeszcze nie wie, więc nie ma takiej presji jak w innych MMO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enzovelionn - bo jest nudna jak flaki z olejem... Pograłem 2-3h i muszę powiedzieć, że o ile D1 i D2 jakoś wciągało od samego początku, to w Mythos klimat leży i kwiczy. Gra w zasadzie sprowadza się do biegania od questa do questa, klepania mobów i ciułania kasy - owszem, Hack&Slash niby tak wyglądają, ale... Jak się to zrobi z wyczuciem to da się przyciągnąć graczy, jak nie - to pograją oni parę dni i odejdą, a zostaną same no-life'y (przykład: dzieci Neo z Tibii, Metina i reszty tego badziewia...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enzovelionn - bo jest nudna jak flaki z olejem... Pograłem 2-3h i muszę powiedzieć, że o ile D1 i D2 jakoś wciągało od samego początku, to w Mythos klimat leży i kwiczy. Gra w zasadzie sprowadza się do biegania od questa do questa, klepania mobów i ciułania kasy - owszem, Hack&Slash niby tak wyglądają, ale... Jak się to zrobi z wyczuciem to da się przyciągnąć graczy, jak nie - to pograją oni parę dni i odejdą, a zostaną same no-life'y (przykład: dzieci Neo z Tibii, Metina i reszty tego badziewia...)

 

Konkretna, rzeczowa odpowiedź. Dzięki :) Wywnioskowałem, że Mythos opiera się tylko na bezmyślnym grindowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...