Skocz do zawartości
Gość Lionheart

Laptop Do 1500 Zł

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedaje kompa i chce brać w końcu laptopa, mam już dość ciągłych narzekań na pobór prądu, więc odetnę niektórym dostęp do kompa, to będą inaczej piszczęli :)

 

W każdym razie mam 1500 zł na laptopa.

Szukałem po Allegro, ale ciężko na coś się zdecydować.

 

Moje wymagania to: Sempron 64-bitowy lub P4/P Mobile

RAM: może być nawet 256 MB, byle możliwość dodania

Dysk: co najmniej 60 GB

Grafa: chciałbym coś od ATI, byle nie R9000, widziałem nawet R9600, ale ciekaw jestem, czy X700 okazyjnie dałoby się wyrwać

 

 

Swoją drogą, to czy jest możliwość w przyszłości np. dokupienia karty graficznej lub procesora i gdzie coś takiego można znaleźć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam sie że masz nierealne oczekiwania jak za tą kase. Ta toshiba wygląda nienajgorzej http://allegro.pl/item185331496_toshiba_sa...ok_okazja_.html . Wiem że napisałeś że chcesz P4 ale ten celeronek nie będzie sie strasznie różnił wydajnością. GHZ to nie wszystko. Na x700 raczej nie masz szans i dysk 60 też będzie ciężko ale patrz może coś wypatrzysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka postów niżej jest IDENTYCZNY temat.

 

W tej cenie dell d600 albo hpnc6000.

Ja mam della więc go polecam, świetny laptop który działa lepiej niż niektóre nowe.

Mówią że nc6000 też jest spoko, ja go nie widziałem więc nie wiem.Hp na ati 9600, dell ma ati 9000. Dalej konfiguracje podobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, czytałem ten wątek, chociaż mam mieszane uczucia.

Ten Dell jest bardzo ładny i cieńszy od tego HPka, ale ma R9000 zamiast R9600. Zobaczę jak będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

della polecam bo jest niezniszczalny.

Dostałem go jakiś czas temu z niemiec ale nie potrafiłem odpalić bo był zablokowany hasłem, więc leżał sobie w piwnicy. Znalazłem go przypadkiem miesiąc temu i postanowiłem go odpalić (okazało się że żeby odblokować trzeba wylutować eeprom i go zresetować). Komp był cały zawilgocony, trzeba było całego rozebrać i suszyć :? No i wszystko działa w 100%.

Jestem pod wrażeniem.

Karta jest też całkiem ok, w nfs underground pograsz na 800x600. Ale od grania to mam pc`ta więc na tym nie gram.

Z hp`kiem nie mam doświadczeń, ale mówią na forum że też jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...