Skocz do zawartości
Largoon

Uncharted: Drake's Fortune

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dragonlore

wyjasnilo sie <_<

 

tu macie wszytko wyjasnione

 

 

Those of you with European PlayStation 3s who are downloading the Uncharted: Drake's Fortune demo - please stop now. The demo has been region locked for use on American PS3s only and when played on a PAL machine will show only a message saying "Please insert the game disc". Whether this was done intentionally, we're uncertain. Judging by Sony's previous allowance of demos to be played on any machine (such as Heavenly Sword and Folklore) as well as the region free nature of the machine itself, we're going to assume it was a mistake.

 

Uncharted is due out on the 19th of November in America, with a European release of December the 7th. As a result SCEE will be waiting for a couple of weeks before releasing the demo to the EU Store, in order to maximise profitability. Until then, we are at the mercy of SCEA who may or may not resolve the "issue" by sneaking up a "fixed" version for eager Europeans to enjoy.

 

If this is an intentional region-lock, then this doesn't bode well for the future of the PlayStation Store and those of us with dreams of a single, worldwide store sometime in the future will be sorely disappointed.

:angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

czyzby nie bylo czego zalowac??

 

oto wypowiedz jednego polskiego forumowicza mieszkajacego w stanach

 

psxextreme:

 

jakie to szczescie musi byc, ze macie mnie. Osobe ktora obiektywnie moze wyrazic swoja opinie o tej produkcji.

No wiec mega roczarowanie!!

Po demku gra max na 8/10

Graficznie jest slabo, nigdy nie ogladalem za duzo filmikow i nie za bardzo ufalem trailerkom. No ale zadnej rewolucji w tej grze pod katem graficznym nie ma, jest co najwyzej dobrze. Chyba HS pokazal juz lepsza grafe... wszystko tak jak pisal Ryan, nic sie chyba od czasow pax nie zmienilo... podazamy waska sciezka, jestesmy ograniczeni wszystko megaliniowe... taka marna podrobka legendarnego Tomb Raidera. Do GoW ta gra sie nie umywa...

Nie wspomne o tym jak ladnie nasz bohater przenika przez obiekty.

Animacja? LOL koles biegajac macha rekoma jak ciota i w tym samym stylu podskakuje... Jutro wam filmik nakrece, bo dzis juz za pozno.

Gra zdecydowanie wypada z mojego kalendarza na ten miesiac, nie dam za nia wiecej niz $30. CoD4 graficznie je ta gre na sniadanie, GoW zreszta tez... a woda ktora sie tak zachwycaliscie nie wyglada lepiej niz w Bioshock.

Jest pare fajnych efektow jak cienie, ale ogolnie zadnej rewelacji...

(IMG:http://img126.imageshack.us/img126/6995/ss001su7.th.jpg)

(IMG:http://img481.imageshack.us/img481/8120/ss002zl3.th.jpg)

 

Pojedynki z przeciwnikami slabe, w ogole nie czuc zadnego feelingu, ani sily... AI z tego co widzialem nienajgorsze, ale sa bledy jak np koles z shotgunem nie zblizajacy sie do ciebie tylko naparzajacy z duzej odleglosci...

Napisze wiecej jutro bo teraz ide spac...

 

To tak wstepnie odnosnie demka...podkreslam... DEMKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzmi jak wypowiedź zeratula. :D

 

A tu komentarz z polygamii:

allucard dnia 9 listopad 2007 o godzinie 02:38:16 gra jest zaje..sta czekam na pelna wersje. Grafika animacja klimat no poprostu mistrzostwo swiata demo troche krotkie ale naprawde do siebie przekonauje.

 

ps.

mam konsole us i wszystko chodzi bez najmniejszych problemow :)

 

Mam nadzieję, że jednak ten z polygamii ma racje. Wiadomo, że nie każdy lubi takie gry ale jak ktoś pisze o słabej grafice czy animacji, a każdy widzi po filmikach z gameplaya, że jest naprawdę dobrze to trochę mnie to dziwi. Mam nadzieję, że za tydzień sami to przetestujemy. Wkurzyłem się trochę na Sony za ten manewr. Dali to chamburgerom, żeby ich wyróżnić a oni mają to gdzieś! :/

 

Odpowiedź Sony:

 

Hi guys and gals,

 

We hear you loud and clear. Wanted to chime in here and let you know that we have shared your frustration with the Naughty Dog team and we are going to see what we can do. I will be back tomorrow with an update, but in the meantime I hope you can be patient and bear with us. As you have learned through communicating with Evan and Amy on the blog, Naughty Dog is a studio that listens to gamers, so I hope to have good news for you soon.

 

Thanks,

Sam

 

 

Walą ściemę i tyle. Ludzie się oburzyli to teraz trzeba szybciutko błąd naprawić a winę zgonić na NG. Mam nadzieję zagrać jeszcze w wekkend. Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jak ktoś pisze o słabej grafice czy animacji, a każdy widzi po filmikach z gameplaya, że jest naprawdę dobrze to trochę mnie to dziwi.

i kto to mówi ;)

jak ja oceniałem grafike w GT po filmikach z gameplaya to Ci nie pasowało

 

co do opinii o grze - można spotkać różne ;)

większość zaczyna się od "AWESOME!!!!1111", ale są też i takie:

I wasn't very impressed with the demo, they focused way to much on the shooting. I'm actually kinda disapointed in the graphics as well, maybe its because I have seen so many videos, but they didn't really wow me like I thought they would. The jaggies were really noticeable as well, good looking water and wet effect though. I still liked what I played, I just hope the full game isn't so focused on shooting.

playing through it again ...

at first I thought it was just me, but I really dont think it is. The controls to the game - especially in a gun fight - are clunky and unrefined. There isnt an option to customize the controls a bit? Weaksauce.

 

Also ... I played this ... popped in Gears of War on the 360 ... played this some more ... split screen the 2 and ya know what ... Gears still looks better, and not by a little.

 

Disagree all you want, and overhype this average feeling game all you want ... it really wont change anything. This will be another PS3 disappointment.

 

Thank god I like the Blu-ray format for movies. If I didnt my PS3 would be sportin a big ol' FOR SALE sign if I use it for games.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

co do opinii o grze - można spotkać różne ;)

większość zaczyna się od "AWESOME!!!!1111", ale są też i takie:

wydaje mi sie ze gra moze pasc z powodu zbyt nakreconego hypa'a-poprostu moze sie okazac ze mimo ze na filmikach gra wyglada ladnie i ma niezla grywalnosc,to jednak ostatecznie bedzie jej brakowac "tego czegos" co posiadaja prawdziwe hity-obym sie mylil bo sam oczekuje wiele atrakcji z tej produkcji ;)

 

edit:oto co znalazlem na blogu sony-i niech sony nie udaje ze nie wiedzialo co zrobi developer gry bo jego zamierzenia musialy wynikac z dostosowania sie do marketingu sony,a sony jak zwykle dalo du..i teraz zwala wine na kogos innego :angry:

 

Uncharted: Drake’s Fortune Demo Update

 

+ Posted by Sam Thompson // Line Producer, SCEA

 

Hi, since I’m new to the blog I wanted to first introduce myself. I am the line producer on Uncharted: Drake’s Fortune and I work with Naughty Dog on a day-to-day basis and have been working with the team since Crash Team Racing.

 

We are pleased to see that there is so much interest out there in the Uncharted demo, and wanted to provide a quick update.

 

As many of you in Europe and Japan may have already learned, today’s demo is currently only available on the North American PlayStation Store, and will only work on PS3 units in that territory. As you may already know, North America is the first region to launch Uncharted: Drake’s Fortune (Monday, November 19th), and we wanted to be sure that we gave our North American PS3 players the opportunity to try out the demo prior to launch. Other territories are currently putting the finishing touches on the localization aspects of the Uncharted: Drake’s Fortune demo, and will release it in their respective PlayStation Stores in due course.

 

Unfortunately when attempting to download the demo, our friends in PAL regions or Japan may have encountered a bug in which you are asked to insert a disc. Please ignore this prompt and accept our apologies.

 

Thanks again for your interest in the game, we hope that those of you who do get a chance to play it get a taste for what we hope will become an action-adventure classic on the PS3.

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ta gra nigdy nie kręciła, oglądałem prawie każdy filmik czytałem zapowiedzi i moim zdaniem bez żadnej rewelacji.

 

Cały czas widziałem sztuczność i teren ograniczony korytem. Ruchy i animacja bohatera też są jakieś takie sztuczne, jak by za szybko się ruszał?

 

Najbardziej nie podoba mi się walka i to strzelanie.

 

Moim zdaniem marna kopia Tomb raidera.

 

wolał bym kontynuajce Indiana Jones.

 

 

To jest tylko moja opinia i mam nadzieję że po pełnej wersji gry ją zmienie, chociaż nie sądze

 

Panowie z naughty dog niech lepiej biorą się za nowego Jaka, bo kocham ich platformery.

 

Tym razem troche zaspali, przy każdej premierze maszynki sony mieli rewelacyjnego platformera. crash bandicoot, JAK

Edytowane przez rockers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze gra moze pasc z powodu zbyt nakreconego hypa'a-poprostu moze sie okazac ze mimo ze na filmikach gra wyglada ladnie i ma niezla grywalnosc,to jednak ostatecznie bedzie jej brakowac "tego czegos" co posiadaja prawdziwe hity-obym sie mylil bo sam oczekuje wiele atrakcji z tej produkcji ;)

Dlaczego sądzisz, że gra jest przereklamowana? Czy uważałeś, że GoW jest przereklamowany, albo Bioshock? Też był wokół nich wielki hype, a gry okazały się miodne. Dlaczego akurat w przypadku Uncharted uważasz, że jest przereklamowana? Dlaczego twierdzisz, jeszcze przed zagraniem, że grze bedzie brakować "tego czegoś"? Czy przed wyjsciem GoW i Bioshock też się zastanawiałeś, że może im brakować "tego czegoś"? Wogole po co takie spekulacje, czekamy na gre, obadamy i sie przekonamy, po co takie pie#&%nie? Na dobrą sprawę to o kazdej nadchodzącej grze mozna by tak smęcic, "... a bo Mass Effect, moze byc przereklamowany i może nie mieć 'tego czegoś'...".

 

edit:oto co znalazlem na blogu sony-i niech sony nie udaje ze nie wiedzialo co zrobi developer gry bo jego zamierzenia musialy wynikac z dostosowania sie do marketingu sony,a sony jak zwykle dalo du..i teraz zwala wine na kogos innego :angry:

Ale nie przytoczyłeś żadnej wypowiedzi Sony, tylko wypowiedz kolesia, o tym dlaczego w Ameryce demko jest pierwsze. Powiedz z jakiego powodu Sony dało [gluteus maximus]? Na siłę doszukujesz się jakichs spisków, gdzie w tej wypowiedzi, Sony zwala wine na kogos? Zresztą o jaką winę chodzi? Chyba normalna praktyka, że jest podział na rejony i demka, gry pojawiają sie w różnych terminach, robi tak Microsoft jak i Sony.

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Dlaczego sądzisz, że gra jest przereklamowana? Czy uważałeś, że GoW jest przereklamowany, albo Bioshock? Też był wokół nich wielki hype, a gry okazały się miodne. Dlaczego akurat w przypadku Uncharted uważasz, że jest przereklamowana? Dlaczego twierdzisz, jeszcze przed zagraniem, że grze bedzie brakować "tego czegoś"?

 

po pierwsze, naucz sie czytac ze zrozumieniem tekstu:no bo gdzie napisalem ze gra jest przereklamowana???-jedynie ze bym niechcial aby taka sie okazala bo sam wiele od niej oczekuje

 

po drugie-uwazam jak najbardziej ze GoW jest przeraklamawne i oprocz grafiki nie wnosi nic zupelnie do swiata gier np zerowa interakcja ,liniowosc.itp(Halo3-podobnie)

 

jesli tak bardzo powaznie podchodza do regionalizacji rowniez dem-to ktos zalogowany nawet na usstore ale bedacy na ip europejskim nie powienien miec mozliwosci wogole sciagniecia dema

 

pozatym nawet niby sony jest oburzone zachowaniem developera i podziela zniesmaczenie graczy-chociaz dla mnie to gdzie wyjdzie dana gra (firmy bedace blisko sony),jest zawsze uwazgledniane z sony-wiec sony dobrze wiedzialo o calej sprawie ale byc moze nie przewidzialo konsekwencji,zreszta ktory to raz

 

ps.odpowiadasz i komentujesz tylko na to co ci pasuje z fragmentu zdania ale nie z kontekstu -no ale coz,skoro inaczej nie mozna :)

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież na tych screnach jest sam plastik, sztuczność. Przed chwilą mojej żonie pokazałem te skreny, i potwierdzłła moje słowa.

 

Te skreny dosłownie przypominają terrarium, tylko bohater jest tam sztucznie dodany.

 

Poważnie wam to się podoba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wygimnastykowany! hehehe. Potrafi obrócić rękę o 180st, przełożyć za głowe i jeszcze próbować łapać broń. :) Niezłe. ;)

 

Demko podobno dopiero 22 dla EU. Jak dla mnie zaplanowana sytuacja przez Sony. :/ Fakulec im za to!

 

PS. Mi tam ta kolorowa grafa pasuje. W końcu to egzotyczna wyspa a nie zmiecione miasto po wybuchu bomby atomowej. ;)

 

PS2. Tomb Raider również jest liniowy. Idzie się jak po sznurku i komu to przeszkadza? Fanom (w tym i mi) w ogóle. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Po licznych mailach Naughty Dog udostępniło wersję bez blokady. Możecie zasysać. ;)

 

Edytka

Po pierwszych 5 minutach jestem na "+". Obawiałem się przyzwyczajenia do twardego sterowania Larą, ale demko rozwiało moje wątpliwości. Miękkie sterowanie sprawdza się doskonale. Animacja postaci jest świetna. A ten pseudo komentarz zeratula? jest żałosny. W końcu postaci ruszają się naturalnie a nie jak wbity pal w krzyż :). To jest naturalne? Co do grafiki to jeszcze za wcześnie na ocenę. Jak na razie jest bardzo ładna. Świetnie wymodelowane postaci, klimatyczna muzyczka, animacja to + tej gry. Z oceną grywalności wstrzymam się do wieczora aż przejdę całość. Na razie wiem, że gra wyląduje na mojej półeczce od razu po premierze. ;)

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

demko zaliczone:

 

grafika-ladna,bardzo dobre tekstury wilgotnych glazow -kamieni , dobry wyglad glownej postaci,fatalny wyglad drzew ,krzakow czy szmiesznej trawki,juz chyba z 3Dmarku 01 bylo to o wiele ladniejsze ,a dzis mamy schylek 2007r!!

 

dzwiek-fajna klimatyczna muzyczka i odpowiednie motywy do kazdej akcji

 

animacja-mogla by byc lepsza jesli chodzi o glownego bochatera,biegnie jak by mial kija w dup.. i tak samo dziwnie skacze (nie z obiektu na obiek to inna sprawa)

 

grywalnosc-calkiem przyjemna,zanosi sie na dobra gre,boje sie tylko aby to co mielismy w demie-czyli sporo strzelania nie bylo tematem przewodnim tej gry ,bo w tedy jej nie kupie, licze na zagadki i akcje pokroju "Tomb Ridera"

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drzewami to się zgodzę. Mogły być lepsze ale z tym kijem to się nie zgodzę. Przecież postać cała się rusza. Do tej pory w grach postacie były sztywne a tutaj (przez te 3500animacji??) postać kołysze się, garbi, przechyla, pochyla, reaguje na otoczenie. ;) Jedyna wada jak dla mnie to czasami przenikanie przez obiekty albo lewitowanie nad ziemią. Takie mam wrażenie. No i mam taką samą nadzieję jak Ty, że tematem przewodnim będą zagadki a nie strzelanie choć chyba jednak postawiono na zabijanie. :( I tak kupuję. Grałem już z 3 razy i mam zamiar zagrać kolejny. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

ogladajcie!!!!!

10 min z pelnej gry-niesamowite filmiki trwajace 8 min z tych 10 :)

jeszcze tego nie widzieliscie-zapowiada sie jak narazie filmowo do kwadratu,jak widac to ta gra bedzie jednym filmem ,z malymi przerwami na granie ;)

 

filmik 10 min sd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogladajcie!!!!!

10 min z pelnej gry-niesamowite filmiki trwajace 8 min z tych 10 :)

tutaj w HD: 2811671[/snapback]

jeszcze tego nie widzieliscie-zapowiada sie jak narazie filmowo do kwadratu,jak widac to ta gra bedzie jednym filmem ,z malymi przerwami na granie ;)

hehe też takie wrażenie odniosłem ;)

 

ale ogólnie to bardzo ładnie się prezentuje

boli mnie tylko ten gameplay... co prawda na tym filmiku za dużo go nie widać, ale boję się (tak jak dragonlore), że będzie za dużo głupiego strzelania, za mało zagadek, etc

 

przekonamy się, jak wyjdzie pełna wersja gry - juz 19 listopada w USA!

 

 

 

 

btw. po obejrzeniu tego filmiku, męczy mnie jedno pytanie: czy Drake jest nieśmiertelny? ;) przyjmuje te kulki jedna za drugą i nic sobie z tego nie robi ~~

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw. po obejrzeniu tego filmiku, męczy mnie jedno pytanie: czy Drake jest nieśmiertelny? ;) przyjmuje te kulki jedna za drugą i nic sobie z tego nie robi ~~

Heh, ja w demku, ginąłem co chwilę, ale to pewnie była wina Okami, znaczy sie miałem odwrócone osie względem Okami, w które ostatnio spoooooro (58h cała gra) grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

ta gra bedzie hitem :)-1 prawdziwym hitem na ps3

 

filmik sd-exploracja

 

lodz podwodna w dzungli :)

 

z pewnoscia bedzie sporo exploracji i zagadek ,jednak strzelania bedzie wcale nie mniej- co zaliczam na minus,jednak ogolnie gra prezentuje sie okazale i bardziej mnie zacheca do kupna i AC :)

 

ale i tak Mass Effect zarzadzi :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

na gametrailers mozna obejrzec filmik z jeepem-to znaczy nasza reporterka prowadzi a my strzelamy ckm'u :)

taki level dodany chyba na sile podobnie jak z jetski-no ale coz,z pewnoscia to wydluzy troche rozgrywkie w czasie.

 

Najwazniejszym mankamentem tej gry, moim zdaniem bedzie to, ze jak juz zaczniesz walke to bedzie ona dluga i uciazliwa-a tak mogloby byc 5 min strzelania i dalej poszukiwanie skarbow,a nie 15 min strzelania i 5 szukania skarbow.Zobaczymy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dali ciała z tym strzelaniem, nie od dzisiaj wiadomo, że ludzie wolą być "zbieraczami" i rozwiązywać zagadki.

 

naughty dog powinien najlepiej o tym wiedzieć, JAK pierwszy to najlepsza część seri. Dlaczego? bo jest najmniej strzelania i klimat dawnych platrormówek

 

Podobnie było z tomb raiderem The angel of Darkness.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dali ciała z tym strzelaniem, nie od dzisiaj wiadomo, że ludzie wolą być "zbieraczami" i rozwiązywać zagadki.

 

naughty dog powinien najlepiej o tym wiedzieć, JAK pierwszy to najlepsza część seri. Dlaczego? bo jest najmniej strzelania i klimat dawnych platrormówek

 

Podobnie było z tomb raiderem The angel of Darkness.

Co do Jak'a to sie zgadzam w 100%. Pierwszy Jak to prawdziwy platformer. "Dwójka" poszła w mainstream i tak naprawdę powstała "strzelanka" w szatach platformera (choć nadal grywalna). Z tego też powodu wstrzymuję się przed kupnem Jak3 choć pewnie i go zaliczę (zakończę serię jak już zacząłem).

 

Zaś co do tego że ludzie wolą więcej zbieractwa i zagadek to tu już taki pewien bym nie był ;). Tzn. ja np. lubię klimaty jak z pierwszego Tomb Raidera, więcej zagadek, mniej strzelania. Wiem że wielu myśli podobnie ale dzisiaj chodzi o kasę, więcej ludzi kupi dany tytuł bo można w nim bezstresowo postrzelać choć faktycznie można byłoby takie akcje ograniczyć do minimum i gra by się sama obroniła...ale chyba wśród świadomych graczy. Chyba nie tylko ja uważam że dzisiejsze łamigłówki w grach są prostackie, "laik" kupi taką grę z kozackimi łamigłówkami i zatnie się przy pierwszej lepszej okazji i już jest kłopot, lecenie na forum po pomoc itp. To też o czymś świadczy. Dlatego dzisiaj brak takiego ryzyka w grach. Jak nic się nie dzieje to niektórym wieje nudą (a inni w tym czasie są wniebowzięci ;)).Dzisiaj to tylko byleby szybciej i łatwiej co mnie osobiście nieco irytuje...

 

Z drugiej strony nie dogodzi się wszystkim naraz więc...

 

IMO tak czy inaczej U:DF to zdecydowanie tytuł godny polecenia wszystkim posiadaczom PS3. 3mta się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również wolał bym mniej strzelania. Wychowałem się na Tomb Raiderze i takie klimaty preferuję. Boli to, że dzisiejsze gry są bardzo proste. Naciśnij strzałki w odpowiedniej kolejności w odpowiednim czasie i na tym koniec zmagań. Kiedyś liczyła się zręczność i taki kierunek bym wolał. ;) Pamiętam jak w TR w teatrze ugrzązłem na miesiąc czasu. :) Ale dałem rade. To były przyjemne gry.

 

U:DF mimo, że strzelania jest sporo to jest dla mnie tytułem obowiązkowym i biorę od razu w dniu premiery. Demko przeszedłem kilka razy. :) Mam tylko nadzieję, że leveli z poszukiwaniami i odkrywaniem nowych miejsc będzie więcej niż samego strzelania. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

ktos juz gre przeszedl i podzielil sie wrazeniami

 

I niestety Uncharted skończony po około 9-10 godzinach gry. Wspaniała przygoda, niepozbawiona znakomitych zwrotów akcji, rewelacyjnie opracowanych miejsc (czasami aż musiałem się zatrzymać na dłużej i dokładnie obejrzeć otoczenie, bo zapierało dech w piersiach). Przygody, awanturnicy i świetne dialogi, czysty Indiana Jones. Fabuła jest najwyższych lotów i ma kilka zaskakujących momentów.

 

We wcześniejszych wrażeniach pisałem, że proporcje walka, skakanie po platformach i eksploracja zostały zachowane. Nie do końca. Jednak walka i skakanie po platformach są na pierwszym planie i odbywają się najczęściej. Eksploracji w sensie chodzenia i zwiedzenia jest dużo, natomiast niestety za mało jest zagadek i są one zbyt proste. To jedyne co można zarzucić Uncharted.

 

Ktoś pewnie stwierdzi, że gra jest za krótka, bo przecież można by spieprzyć kamerę, że były trudności z orientacją albo rozmieścić checkpointy tak aby gra ostatecznie zajęła dwa razy dłużej. Na szczęscie jest tu zrobione wszystko modelowo. Checkpointy są w idealnych miejscach. Mamy pierwszą klasę jeżeli chodzi o sterowanie i kontrolę kamery. Jak ja nie lubiłem Tombraiderów przez te problemy ze strzelaniem i miliony razy powtarzane skoki między platformami, bo panna Croft zawsze coś źle zrozumiała. Tutaj po prostu jest ideał. Bohater robi dokładnie to co ja chcę i jak chcę.

 

Normal jednak nie jest zbyt trudny, stąd sugeruję rozwarzyć od razu granie na Hardzie i wyłączenie w opcjach Game Hints (za bardzo pomagają i psują zabawę). Ogólnie prześliczny tytuł, niezwykle wciągający i co najważniejsze wzorcowo napisany na PS3. Nie ma ŻADNYCH chrupań, loadingi są sporadyczne i krótkie, a gra ma power. To do tych wszystkich twórców, którzy mają czelność odwalać na PS3 chałtury na siłę konwertując kod z X360.

hmmm 9-10 h to jednak nie za dlugo,czy ps3 skazane jest na gry 2-3 dniowe?? <_< -no tak jak przewidywalem walka jest na 1 planie,pewnie kupie jak bedzie w dobrej cenie lub uzywkie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos juz gre przeszedl i podzielil sie wrazeniami

hmmm 9-10 h to jednak nie za dlugo,czy ps3 skazane jest na gry 2-3 dniowe?? <_< -no tak jak przewidywalem walka jest na 1 planie,pewnie kupie jak bedzie w dobrej cenie lub uzywkie ;)

Nie ma co popadać w paranoje ;). To nie jest RPG żeby siedzieć przed tym dłuuugo i namiętnie ;). Z resztą większość gier dzisiaj jest tak robiona (na około 10h). Uncharted traci z powodu braku Multi (o ile się nie mylę to go nie ma, prawda?) a ten element też w jakiś sposób podnosi żywotność gry. Anyway, 10h to i tak lepiej jak 7h...;). Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...