Skocz do zawartości
Largoon

Uncharted: Drake's Fortune

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie wiem do czego to porównać bo nie mam już dostępu do X0. Zresztą mało mnie ta konsola interesuje więc i nie jestem w temacie gier na iksie. Czasami coś wyczytam ale na tym się kończy. Wiem, że Uncharted graficznie, dźwiękowo jak i gameplayem pokazał klasę. ;) Nie masz żadnego znajomka, żeby obadać ten tytuł? :) Widziałeś mój filmik, który wstawiłem? Tam możesz co nieco zobaczyć i może do czegoś porównasz. ;)

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie wiem do czego to porównać bo nie mam już dostępu do X0. Zresztą mało mnie ta konsola interesuje więc i nie jestem w temacie gier na iksie. Czasami coś wyczytam ale na tym się kończy. Wiem, że Uncharted graficznie, dźwiękowo jak i gameplayem pokazał klasę. ;) Nie masz żadnego znajomka, żeby obadać ten tytuł? :) Widziałeś mój filmik, który wstawiłem? Tam możesz co nieco zobaczyć i może do czegoś porównasz. ;)

 

Pozdro

Stary ale ty jestes skromny, mam juz ps3 i samo demo tej gry mnie zabilo. Dziwie sie ze na tym forum tak malo sie o niej pisze. Gowy, bioshocki mozna sobie schowac. Sporo efektow w tej grze jak dynamiczne oswietlenie, woda itp wymaga niezlego procka i tutaj cell sprawdza sie doskonale.

Czekam na plytke z pelna wersja.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Momentami az smierdzi w demku skryptem, zamiast liczeniem realtime.

Jesli mozna, Twoja ocena Koperto jest mocno subiektywna - albo masz podlaczonego iXa i PCta chinchami. Bije do tego, iz juz nieraz byly klotnie z powodu zbyt silnego wyrazania subiektywnej opinii.

Co nie zmienia faktu, iz U:DF jest piekny i ciekawie zrealizowany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Momentami az smierdzi w demku skryptem, zamiast liczeniem realtime.

Jesli mozna, Twoja ocena Koperto jest mocno subiektywna - albo masz podlaczonego iXa i PCta chinchami. Bije do tego, iz juz nieraz byly klotnie z powodu zbyt silnego wyrazania subiektywnej opinii.

Co nie zmienia faktu, iz U:DF jest piekny i ciekawie zrealizowany :)

Ale co ty opowiadasz ?po przyjsciu z pracy pokaze ci zdjecie mojego stanowiska do giercowania.

Tak sie sklada ze to 42 fullhd philipsa z 3 hdmi przez jedno chodzi n-ka, drugie to dvd pionka dv400 a trzecie to ps3 na zmiane z PC, component x360.

Wiec musze cie rozczarowac. Co do tego co widzialem jest tego wystarczajaco duzo aby miec odniesienie co widze. Czy to skrypt czy nie to akurat nie obchodzi mnie jako gracza. Widze jedynie ze ukazala sie gra do ktorej posiadacze innych platform moga jedynie powzdychac jezeli lubia ten gatunek .

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On przeciez w kazdym temacie pisal ze ps3 jest cool.

Gra owszem ladna ale za duzo w niej gearsow a za malo tomb raidera.

Bo jest, a w przeciwienstwie do was mam 2 platformy. Wiec wasze zdanie nie bardzo mnie interesuje poniewaz opiera sie ono na filmikach funboystwie i chciejstwie. Ja mam 2 pudla obok siebie i przelaczajac moge sobie porownac gry z x-a i ps3. Jest tutaj chyba jeszcze jeden taki czlowiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc chyba jestem tym trzecim.

Ale zupełnie nie rozumiem po co te "przepychanki" słowne. Nie da się ukryć że Uncharted póki co pokazuje nową jakość w grach na tą platfomę. W końcu ktoś przyłożył się, aby wykorzystać potencjał Sony. No i nadszedł ten moment. A porównywać co lepsze, imo jest bez sensu. To są zupełnie różne gry i nie ma też co dyskutować o preferencjach gracza.

Edytowane przez snaker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperto, mialbym prosbe, abys nie traktowal innych z gory.

Gralem nieco na iXie, a sam mam Play'a. Ostatnio jak dane mi bylo zrobic jedna rundke w PGR4 to na moment mialem szczekoscisk i prawie biegunke, ze tak wyglada (na szczescie dla mnie, zle mi sie jezdzilo, choc pewnie by sie to zmienilo jakbym pogral dluzej :P ). Bylem po demku U:DF, ktore tez by mnie zatkalo, gdybym niwidzial wczesniej filmikow.

I by zakonczyc klotnie:

"And as an argument started among the fanboys as to which console would be the greatest, and the prophet, knowing thoughts spoke.

He who would recognize thet gaming is glorious, and not prejudiced based on platform, is he who would know the love of the gods, the warmth of our heaven, arcadion."

Dołączona grafika

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Ja jednak zboczę z Waszego toru i chciał bym przypomnieć, że demko mimo, że ładne to i tak nie jest to jakość, którą zaprezentowała full wersja. ;) No i ten dźwięk i fabuła. To też jest ważne. ;)

 

PS. Czy oprócz mnie skończył ktoś jeszcze Draaka czy jestem sam? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Ja jednak zboczę z Waszego toru i chciał bym przypomnieć, że demko mimo, że ładne to i tak nie jest to jakość, którą zaprezentowała full wersja. ;) No i ten dźwięk i fabuła. To też jest ważne. ;)

 

PS. Czy oprócz mnie skończył ktoś jeszcze Draaka czy jestem sam? :)

How sweet... B-) ;)

 

pozdr!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Bo jest, a w przeciwienstwie do was mam 2 platformy. Wiec wasze zdanie nie bardzo mnie interesuje poniewaz opiera sie ono na filmikach funboystwie i chciejstwie. Ja mam 2 pudla obok siebie i przelaczajac moge sobie porownac gry z x-a i ps3. Jest tutaj chyba jeszcze jeden taki czlowiek.

dawno nikt mnie tak nie rozsmieszyl jak ty :lol2: - masz 2 platformy,no i co? ja mam wszystkie duze konsole jakie wyszly-dreamcast,ps1,2xps2,ps3,xbox,x360,sega-megadrive,n64,snes, i co jestem lepszy niz inni bo mam wiecej???? :lol2:

 

facet nie nazywaj innych fanboyami albo nie pomawiaj o zazdrosc bo tobie nie ma czego zazdroscic.

Moja ps3 stoi na szafie i sie kurzy juz od dawna i jeszcze dlugo sie to nie zmieni,a co do "uncharged" to moja opinie juz tutaj wyrazilem wczesniej,ze gra choc wizualnie ladna to jednak skopana pod wzgledem grywalnosci-bo jak dla mnie za duzo gownianego strzelania a za malo myslenia,i wcale nie musze takze chorowac zaraz na pokazywanie i nawracanie innych do tego tytulu nawet jesliby mi sie podobal-bo mam swoje wymagania a nie daje sobie narzucic fanowskich opini i staram sie sugerowac swoimi odczuciami.

 

ps.najsmutniejsze jest to ze porownujac fanow ps3 a x360 to ci pierwsi robia zawsze wrazenie zdziecinialych(rozne fora ps3) i faktycznie spora ich ilosc to poprostu ledwo co wyrostki,choc na naszym forum znajdzie sie paru normalnych urzytkownikow ps3(na szczescie zreszta)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawno nikt mnie tak nie rozsmieszyl jak ty :lol2: - masz 2 platformy,no i co? ja mam wszystkie duze konsole jakie wyszly-dreamcast,ps1,2xps2,ps3,xbox,x360,sega-megadrive,n64,snes, i co jestem lepszy niz inni bo mam wiecej???? :lol2: (...)

Teoretycznie daje Ci to możliwość spojrzenia na sprawę bardziej trzeźwym okiem ale jak patrzę na Twoje reakcje i na reakcje koperty to dochodzę do wniosku że nawet w takiej sytuacji nie ma większej obiektywności...

(...)

i wcale nie musze takze chorowac zaraz na pokazywanie i nawracanie innych do tego tytulu nawet jesliby mi sie podobal-bo mam swoje wymagania a nie daje sobie narzucic fanowskich opini i staram sie sugerowac swoimi odczuciami(...)

No właśnie, kierujesz się własnymi odczuciami, a myślisz że koperta kieruje się jakimiś "cudzymi", "fanbojskimi" opiniami? Bo mnie się wydaje że zajarał się po prostu ale to JEGO sprawa, JEGO odczucia do których ma prawo tak samo jak Ty czy ja. Jechanie po kimkolwiek tylko dlatego że może mieć inne zdanie nie wydaje mi się w porządku. Jeszcze bym zrozumiał gdyby nie grał na XO a PS3 było jego jedyną konsolą ale tak nie jest (przynajmniej tak twierdzi) zatem coś mu się spodobało w tych paru grach na PS3, cieszmy się tym. Faktycznie przekonywanie innych na tej podstawie do wyższości jednej platformy nad drugą nie jest "najładniejszym" rozwiązaniem ale na dobrą sprawę wszyscy w jakiś sposób to robimy (świadomi lub nie), zgadzając się lub nie z opiniami innych, bo każda opinia jest subiektywna i powstaje z naszych odczuć i emocji. Tych nie da się wyeliminować a wraz z nimi nieporozumień i konfliktów...niestety.

 

Tak BTW: dragonlore, podziwiam Cię a zarazem nie mogę zrozumieć czemu jeszcze nie sprzedałeś PS3. Ja już bym dawno to opchnął gdyby nie spełniało moich oczekiwań a ewentualnie kupił w przyszłości. Tak jak sam mówisz, konsola Ci się jeno kurzy a kasy na tym nie masz żadnej. Trochę lipna inwestycja jak dla Ciebie IMO ;).

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Tak BTW: dragonlore, podziwiam Cię a zarazem nie mogę zrozumieć czemu jeszcze nie sprzedałeś PS3. Ja już bym dawno to opchnął gdyby nie spełniało moich oczekiwań a ewentualnie kupił w przyszłości. Tak jak sam mówisz, konsola Ci się jeno kurzy a kasy na tym nie masz żadnej. Trochę lipna inwestycja jak dla Ciebie IMO ;).

 

Pozdro.

to byla inwestycja przypadkowa :)

 

a dlaczego trzymam-bo licze ze w koncu pojawi sie cos co kaze mi kupic gre na ps3,niestety nie spodowodowalo tego ani HS,ani Lair,WarHawk, ani as w rekawie na ktory stawialem czyli-Uncharted.

 

piekne cutscenki,dobra grafa to za malo jak dla mnie,jakies lekko liczac min 25 lat grania stanowczo podnioslo poprzeczkie co do moich wymagan,i wcale nie stawiam na 1 miejscu grafe itp ale pewnien rodzaj magi ktora niesie ze soba gra.Poki co zadnej magi w grach na ps3 nie uswiadczam.

Teraz tylko RPG moga cos zmienic w tej mierze a co do Uncharted to zakupie to gre tylko w dobrej cenie(niskiej) cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to byla inwestycja przypadkowa :)

 

a dlaczego trzymam-bo licze ze w koncu pojawi sie cos co kaze mi kupic gre na ps3,niestety nie spodowodowalo tego ani HS,ani Lair,WarHawk, ani as w rekawie na ktory stawialem czyli-Uncharted.

 

piekne cutscenki,dobra grafa to za malo jak dla mnie,jakies lekko liczac min 25 lat grania stanowczo podnioslo poprzeczkie co do moich wymagan,i wcale nie stawiam na 1 miejscu grafe itp ale pewnien rodzaj magi ktora niesie ze soba gra.Poki co zadnej magi w grach na ps3 nie uswiadczam.

Teraz tylko RPG moga cos zmienic w tej mierze a co do Uncharted to zakupie to gre tylko w dobrej cenie(niskiej) cenie

Az zapytam - to jakie magiczne tytuly na xkloca do tej pory miales okazje zakupic? (musza byc naprawde idealne, skoro tak po ps3ce nonstoper jedziesz ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - co ta cala dyskusja ma wspolnego z Uncharted?

dragonlore neguje jakość wykonania Uncharted, więc chciałbym poznać tytuły lepsze od tej produkcji (najlepiej zbliżone gatunkowo).

 

Sprawa jest na tyle smieszna w jego wykonaniu, że postanowiłem swoje 3 grosze wtrącić.

 

Dodatkowo, w tym momencie, w pełni zgadzam sie z propozycja TrueVanDal'a - dragonlore mógłby sprzedac ps3 i tak on jak i reszta ludzi byłaby szczęśliwa.

 

IMO - mialem okazje pograć w demo Drake'a,choć osobiście nie przepadam za tego typu grami, jestem pod wrażeniem.

 

Jeszcze jakieś wątpliwości odnośnie mojego wcześniejszego posta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

dragonlore neguje jakość wykonania Uncharted, więc chciałbym poznać tytuły lepsze od tej produkcji (najlepiej zbliżone gatunkowo).

 

Sprawa jest na tyle smieszna w jego wykonaniu, że postanowiłem swoje 3 grosze wtrącić.

 

IMO - mialem okazje pograć w demo Drake'a,choć osobiście nie przepadam za tego typu grami, jestem pod wrażeniem

znasz znaczenie slowa"wykonanie"??-bo mam wrazenie ze chyba nie,przeczytaj moje wypowiedzi o grze a zobaczysz ze pisalem o dobrej grafice oraz swietnych cutscenkach,a jako wade uwazam nadmiar strzelania i niedomiar myslenia.Czyli przerost formy nad trescia.

 

zas fakt ze ktos jest pod wrazeniem demka nie musi oznaczac ze cala reszta musi byc podobnego zdania.

 

ps.dla twojej wiadomosci ,to takie "hity" z xboxa jak "halo3" czy "gears of war" rowniez nie sa dla mnie hitami,poprostu kieruje sie wlasnymi potrzebami jako gracz a nie hype'm reklamowym czy tez emocjami innych graczy.

 

 

a co do gier na ps3,to coraz krotszy czas gry,i odmozdzone granie,licze ze wrescie pojawi sie jakas perelka i pozwoli choc troche pograc na ps3.

 

ps.czasem mi sie wydaje ze sony robi gry na ps3 wedlug schematu Uwe Bolla-duzo strzelania, troche golizny zero myslenia i mamy hit :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps.czasem mi sie wydaje ze sony robi gry na ps3 wedlug schematu Uwe Bolla-duzo strzelania, troche golizny zero myslenia i mamy hit :lol2:

No tutaj to i ja muszę wkroczyć! A jakie są dzisiejsze gierki? Pamiętasz starego dobrego Tomb Raidera? Grałeś w ostatnie części? Widzisz co się z nimi stało? Mają być max proste i przyjemne. Starym graczom takie podejście nie pasuje ale pamiętaj, że rynek skierowany jest na młodych i to od nich ciągnie się najwięcej kasy. Skojarzyła mi się taka sytuacja ze znajomym, który napisał, żebym dał mu linka do najnowszych sterów do jego radka. Więc długo nie myśląc napisałem ati.com a on do mnie, że tam ich nie widzi i żebym dał mu bezpośredniego linka, żeby od razu po wklejeniu w pasek stery się ściągnęły! :blink: Normalnie ugotowałem się!!! Jak można tak oszczędzać mózg? Czy ludzie po mału przestają z niego korzystać? Więc nie dziw się, że wszystko idzie w kierunku max automatyzacji i prostoty. Kiedyś kazik zaśpiewał (polityczna piosenka): "Tak im zależy, byś Ty był konsument. Nie myślał, ale działał jak instrument..." i niestety po 13latach widzę coraz większą epidemię tej choroby.Ona postępuje. Więc czy to wina Sony? Oni muszą się dostosować do rynku bo co z tego, że wydadzą ambitnie trudną grę jak zagra w nią może z 5% aktualnych graczy? Musisz się z tym pogodzić albo odwrócić na pięcie i pokazać fakulec producentom. ;) Dla tego uważam Uncharteda za jedną z świetniejszych tytułów tych czasów i tego gatunku. A przekonywać do tej gry nie możesz bo grałeś w demko. Ja mogę powiedzieć coś więcej bo ją skończyłem. Wciągnęła mnie na tydzień na maxa! Jest to bardzo grywalny tytuł i jestem nim zachwycony. Życzył bym sobie kolejnych tak udanych gier na PS3. ;)

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znasz znaczenie slowa"wykonanie"??-bo mam wrazenie ze chyba nie,przeczytaj moje wypowiedzi o grze a zobaczysz ze pisalem o dobrej grafice oraz swietnych cutscenkach,a jako wade uwazam nadmiar strzelania i niedomiar myslenia.Czyli przerost formy nad trescia.

 

zas fakt ze ktos jest pod wrazeniem demka nie musi oznaczac ze cala reszta musi byc podobnego zdania.

 

ps.dla twojej wiadomosci ,to takie "hity" z xboxa jak "halo3" czy "gears of war" rowniez nie sa dla mnie hitami,poprostu kieruje sie wlasnymi potrzebami jako gracz a nie hype'm reklamowym czy tez emocjami innych graczy.

 

 

a co do gier na ps3,to coraz krotszy czas gry,i odmozdzone granie,licze ze wrescie pojawi sie jakas perelka i pozwoli choc troche pograc na ps3.

 

ps.czasem mi sie wydaje ze sony robi gry na ps3 wedlug schematu Uwe Bolla-duzo strzelania, troche golizny zero myslenia i mamy hit :lol2:

Wyrażam własną opinię, nie urażając innych, na podstawie dostępnej opcji - dema.

 

Wykonanie - prawdopodobnie nie znam. Głównie jeśli przyszłoby do oceny ogólnej (koncowej, nawet jeśli biorę pod uwagę demo), a nie samą grafikę - dzwięk. :blink:

 

Z tego co wyczytałem w tym wątku, w późniejszych etapach gra nabiera rumieńców i niejednokrotnie potrafi zaskoczyć - prawdopodobnie Ci, którzy grali wiedzą dokładnie o czym piszą.

 

Wymieniłeś dwa tytuły - jeden wprawdzie innowacyjny, jednak dosyć krotki (opinie z wątku o GOW) - notabene również sprowadzające się do strzelania - co nie przeszkadza zwolennikom zachwalać go jako wyznacznik jakości oraz drugi będący poniekąd odgrzanym kotletem. :wink:

 

Golizny w U:DF nie uświadczyłem, nie ubolewam nad tym nic, a nic.

 

Co jest wg Ciebie bardziej twórcze - opinie ludzi, którzy ukończyli dany tytuł, czy też osób, u których konsola 'kurzy sie' na szafie?

 

I tym miłym akcentem kończąc powróce do milczenia i kontemplacji. B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie na temat ;). Chyba...

(...)

Wymieniłeś dwa tytuły - jeden wprawdzie innowacyjny, jednak dosyć krotki (opinie z wątku o GOW) - notabene również sprowadzające się do strzelania - co nie przeszkadza zwolennikom zachwalać go jako wyznacznik jakości oraz drugi będący poniekąd odgrzanym kotletem. :wink:

 

(...)

Sam jak zagrałem w GoW na XO to po prostu gra mnie zabiła grafiką i byłem w pewien sposób zachwycony ale z czasem (dość szybko) doszedłem do wniosku że to nie byłaby gra dla mnie, Cover System jest OK ale to po prostu sieka :/ i to na dodatek krótka (jest za to multi). Z Uncharted jest o tyle zabawnie że choć potyczki praktycznie są wykonane na modłę GoW (czyli jak najbardziej poprawnie) to górę biorą tutaj oczekiwania. No bo czego oczekiwaliśmy po GoW a czego po Uncharted? W GoW mieliśmy mieć siekę i była sieka, w Uncharted myśleliśmy o większej eksploracji a dostaliśmy...prawie siekę :?. Ja ogólnie jestem na tak dla U:DF ale był chyba większy i ciekawszy potencjał w tej grze. Ja i tak tą grę bym z chęcią zaliczył w takiej formie w jakiej jest bo lubię takie klimaty. nawet z przesadną ilością gun fight's ;).

 

Pozdro i Wesołych Świąt!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

No tutaj to i ja muszę wkroczyć! A jakie są dzisiejsze gierki? Pamiętasz starego dobrego Tomb Raidera? Grałeś w ostatnie części? Widzisz co się z nimi stało? Mają być max proste i przyjemne. Starym graczom takie podejście nie pasuje ale pamiętaj, że rynek skierowany jest na młodych i to od nich ciągnie się najwięcej kasy. Skojarzyła mi się taka sytuacja ze znajomym, który napisał, żebym dał mu linka do najnowszych sterów do jego radka. Więc długo nie myśląc napisałem ati.com a on do mnie, że tam ich nie widzi i żebym dał mu bezpośredniego linka, żeby od razu po wklejeniu w pasek stery się ściągnęły! :blink: Normalnie ugotowałem się!!! Jak można tak oszczędzać mózg? Czy ludzie po mału przestają z niego korzystać? Więc nie dziw się, że wszystko idzie w kierunku max automatyzacji i prostoty. Kiedyś kazik zaśpiewał (polityczna piosenka): "Tak im zależy, byś Ty był konsument. Nie myślał, ale działał jak instrument..." i niestety po 13latach widzę coraz większą epidemię tej choroby.Ona postępuje. Więc czy to wina Sony? Oni muszą się dostosować do rynku bo co z tego, że wydadzą ambitnie trudną grę jak zagra w nią może z 5% aktualnych graczy? Musisz się z tym pogodzić albo odwrócić na pięcie i pokazać fakulec producentom. ;) Dla tego uważam Uncharteda za jedną z świetniejszych tytułów tych czasów i tego gatunku. A przekonywać do tej gry nie możesz bo grałeś w demko. Ja mogę powiedzieć coś więcej bo ją skończyłem. Wciągnęła mnie na tydzień na maxa! Jest to bardzo grywalny tytuł i jestem nim zachwycony. Życzył bym sobie kolejnych tak udanych gier na PS3. ;)

 

Pozdro

no wlasnie ,stary dobry "Tomb Raider" i niestety jego "ewolucja".Chcialem i myslalem ze "Uncharted" bedzie spadkobierca tego wspanialego tytulu.Okraszony fajna grafa,ciekawymi postaciami i miejscowkami,sadzilem ze zanurze sie w gestwiny dzungli,pradawnych budowli,tajemniczych miejsc i dobrych porzadnych zagadek ktore na dluzej zaprzataja mi glowe.A dostalismy ladna oprawe fajnych bohaterow i glownego herosa ktory lata z kalachem i w biegu pokonuje"lamiglowki".

 

Zaraz ktos napisze ze nie ma czasu aby sleczec nad kazda gra po x czasu dziennie bo ma prace rodzine itp itd,wiec takie gry mu pasuja,moze jemu tak ale nie mi,szkoda ze tworcy gier coraz bardziej tworza gry dla "hamburgerowych graczy",gry maja byc szybkie,w miare latwe i nie wymagajace myslenia,tylko ma byc duzo strzelania(machania mieczykiem) i rozwalaniu milionow wrogow.

 

te wszystkie COD4, Halo3,Gearsy,Unreale i podobne-leje na nie,nie wnosza nic,nie sa zadnymi hitami z mojego punktu widzenia,Uncharted mial byc,nie bedzie, a gier RPG konsolowych na rynku brak.

 

obecnie gram w Eschelon,a ksiegie 1,z archaiczna grafa 2d a'la ultima -i wiecie co ? swietnie sie bawie,nawet na bok odlozylem Mass Efect ktory jako RPG ma swietna fabule i watki,to jednak na dluzsza mete jest poprostu nuzacy-a przeciez to gra najnowszej generacji.....echhhh

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę niedoceniona grą doczeka się sequela :D

 

 

Unchartered 2 already being worked on

According to site Jeux France the sequel to Uncharted Drakes Fortune is already been worked on. Christophe Balestra, vice-president of Naughty Dog has apparently confirmed this in an interview.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted ukończone. Za 1 razem siadłem gdzieś na 1,5 godzinki. Teraz 2 dni pograłem gdzieś po 3 może 3,5 godz. i koniec. Gierka bardzo fajna ale mogła by być lepsza. Tzn. zabawę popsuły mnie elementy strzelania. Za dużo tego w grze przygodowej. Czemu nie wpakowali więcej zagadek, jakiegoś kombinowania. Mam nadzieję, że w 2 części ten element poprawią. Najelpszym momentem w grze, była dla mnie akcja z jeepem. Niesamowita akcja. Engine Uncharted + Indiana Jones i jestemw raju :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...