Skocz do zawartości
tomeck

Monitor Lcd 19" - Który Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie odpalilem 940 BW jedyny minus jaki narazie zauwazylem to nierównomierne podswietlenie gornej krawedzi panelu..wrr

Monitor ten kupilem za 799zl 20zl a droszy byl 931Bw ktory mi sie NIE PODOBAL:)

Wrazenia z grania chwilowego

WOW

Oblivion

Dark mesiash

TDU

Ehh stary crt jesli chodzi o kolory wysiada:D ale nie dziwie mu sie 17crt LIKOM POPROSTU nie ma co porownywac.

Dobija mnie tlyko ze ten samsung jest TAKI jasny;D jasnosc fabrycznie na 100 byla to mi prawie oczy wypalilo.

Jednym slowem

Do gier sie nadaje idealnie (zero smużenia LUB NIE ZAUWAZAM:D)

Filmy juz gorzej bo to nierownomierne podswietlanie dobija.

O kątach sie nie wypowiadam bo siedze na wprost.

Imho W dobie matryc 2ms i kontrastow 2000 jasnosci na poziomie 320. 940BW zrobil na mnie porzadne wrazenie, mialem pewne obawy co do jego parametrow na papierze, ale w praniu jest OK:)

90% satysfakcji ( tylko to podswietlenie u gory wrr... żona powiedziala ze nie widzi nic:D wiec moze jestem przewrażliwiony?)

DVI 75hz

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imho W dobie matryc 2ms i kontrastow 2000 jasnosci na poziomie 320. 940BW zrobil na mnie porzadne wrazenie, mialem pewne obawy co do jego parametrow na papierze, ale w praniu jest OK:)

90% satysfakcji ( tylko to podswietlenie u gory wrr... żona powiedziala ze nie widzi nic:D wiec moze jestem przewrażliwiony?)

DVI 75hz

dynamiczny kontrast w nowszych modelach gwarantuje dobrą regulacje lamp podświetlających ktora to ma DUZY wpływ na widoczność tych rozświetleń na czarnym tle, być moze w tym modelu jest znikoma regulacja jasności lamp, sprawdz jak to wygląda przy ustawieniu BRIGHTNESS=~10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dzien wogole nie zauwazyalne jest to jasniejsze podswietlenie na gorze.

Pobawie sie wieczorem ustawieniami bo tego jest pelno:)

No i najwazniejsze jakie odswiezanie dac? to wplywa na zywotnosc monitora? etc?

75hz DVi jest ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam zamiar kupić panoramę 19'' LCD. Chciałbym aby był to SAMSUNG ew. LG. W tej chwili mam wysłużonego LG 700B z piszczącymi cewkami więc wszystko bedzie lepsze. Mam na oku SAMSUNGa 931BW - podoba mi się z wyglądu a i parametry ma wg. mnie dobre. Priorytety: 1) cena - do 1000zł, max 1050zł 2) złącze DVI 3) powierzchnia robocza min. taka jak przy rozdzielczości 1280x1024, bo takiej w panoramach nie ma. Nie chce mi sie liczyć, podajcie tak "na oko". Może macie jakieś inne propozycje niż ten SAMSUNG? Będę go używał głównie do internetu, filmów, od czasu do czasu gier. Z góry dziękuje i czekam na odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam zamiar kupić panoramę 19'' LCD. Chciałbym aby był to SAMSUNG ew. LG. W tej chwili mam wysłużonego LG 700B z piszczącymi cewkami więc wszystko bedzie lepsze. Mam na oku SAMSUNGa 931BW - podoba mi się z wyglądu a i parametry ma wg. mnie dobre. Priorytety: 1) cena - do 1000zł, max 1050zł 2) złącze DVI 3) powierzchnia robocza min. taka jak przy rozdzielczości 1280x1024, bo takiej w panoramach nie ma. Nie chce mi sie liczyć, podajcie tak "na oko". Może macie jakieś inne propozycje niż ten SAMSUNG? Będę go używał głównie do internetu, filmów, od czasu do czasu gier. Z góry dziękuje i czekam na odpowiedź.

Takie rzeczy to tylko w erze, zawsze przy tych samych przekątnych panorama będzie mniejsza....

 

P.S Za lenistwo są procenty więc jak Ci się nie chce pomnożyć 1280x1024, 1440x900 i sprawdzić co jest większe to n/c :mur:

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...