Skocz do zawartości
Gość [RONIN]

Starcraft 2

Rekomendowane odpowiedzi

http://polygamia.pl/2008-rok-nie-dla-starcrafta-2

 

Jakoś niespecjalnie mnie ta wiadomość zaskoczyła. Po ogłoszeniu trzeciego diabełka, aż zapomniałem o SC. Niech dłubią tak długo, aż będzie wystarczająco grywalne na kolejne 10 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

News na gram.pl pochodzi z czerwca tego roku. A na stronach "sklepów amerykańskich" widnieje coś takiego:

 

StarCraft II

 

SKU: 8719899

 

Platform: Windows

Rating: RP=Rating Pending

Release Date: 2/28/2009

lub coś takiego:

 

No ratings available

 

• Publisher: Vivendi Games

Release date: 12/03/2008 • Developer: Blizzard Entertainment

• Category: Strategy & simulation

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"dopieszczony" ? a co to za problem wypuścić patcha ? zresztą i tak niezależnie jak długo będą go dopracowywać, to następne lata upłyną pod znakiem kolejnych łatek, więc niech nie robią ściemy tylko kończą singla i wypuszczają bo cierpliwość graczy ma swoje granice, zwłaszcza tych starszych którzy pamiętają wiecznie odwlekaną premierę diablo2, który zresztą był beznadziejnie dopracowany gdy trafił na półki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"dopieszczony" ? a co to za problem wypuścić patcha ? zresztą i tak niezależnie jak długo będą go dopracowywać, to następne lata upłyną pod znakiem kolejnych łatek, więc niech nie robią ściemy tylko kończą singla i wypuszczają bo cierpliwość graczy ma swoje granice, zwłaszcza tych starszych którzy pamiętają wiecznie odwlekaną premierę diablo2, który zresztą był beznadziejnie dopracowany gdy trafił na półki.

Taa kolejne latki w sc .... tylko ze 90% latek jakie wydal blizz do sc i bw to byly latki poprawiajacy balans i usuwajacy bugi w multi. wole miec dopieszone multi niz tylko i wylacznie grywalnego singla. w koncu starcraft jest dzis ikona gier rts glownie dzieki wspanialemu multi a nie singlowi czyz nie prawda?

Edytowane przez nuO3-Lzuruha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa kolejne latki w sc .... tylko ze 90% latek jakie wydal blizz do sc i bw to byly latki poprawiajacy balans i usuwajacy bugi w multi. wole miec dopieszone multi niz tylko i wylacznie grywalnego singla. w koncu starcraft jest dzis ikona gier rts glownie dzieki wspanialemu multi a nie singlowi czyz nie prawda?

Ja dokładnie na odwrót. Wolę dobrze zrobionego singla i potem łatki. Niż czekać kilka lat, aż dopracują multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie - balans w multi latwo poprawic latkami, poza tym aby to zrobic dobrze trzeba duzo playtestow - a to najlatwiej osiagnac dajac gre graczom i sluchajac feedbacku ;)

feedback blizzard juz ma ze strony koreanskich pro ktorzy to wlasnie na bierzaco testuja balans, zreszta jak wiadomo od dawna sc2 ma byc nastepca starego juz sc:bw jako czolowej gry sceny esportu w koreii wiec napewno nie wypusza jej z niedopracowanym i zbalansowanym multi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to niezle sie porobilo .... sc2 bedzie trylogia i w kazdej z czesci w sp bedzie mozna grac tylko jedna rasa.... na szczescie multi bedzie takie samo w kazdej z nich :)

 

http://www.gram.pl/news_8g3lGOi6_StarCraft_II_trylogia.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to niezle sie porobilo .... sc2 bedzie trylogia i w kazdej z czesci w sp bedzie mozna grac tylko jedna rasa.... na szczescie multi bedzie takie samo w kazdej z nich :)

 

http://www.gram.pl/news_8g3lGOi6_StarCraft_II_trylogia.html

Jeśli to nie żart to Blizzard właśnie wymyślił sposób "jak zarobić miliony na prostym RTS bez wprowadzania abonamentu" wstyd i hańba. W tym momencie tracę prawie cały szacunek do tej firmy, która nigdy mnie nie zawiodła. :mad: :angry: Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Sam nie wiem co o tym myśleć. Wszystko zależy jak bedą rozbudowane te "części" trylogii. Ja będą krótkie to Blizz ewidentnie poleciał na kapuche... Po co od razu w grze dać 3 razy (imo to jest normalne) jak można to podzielić na 3 i zarobić dużo więcej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imo na takie cos pojda najwieksi fani starcrafta, ktorych zreszta nie brakuje w dodatku kazda z czesci napewno bedzie miala cos unikalnego no i nie zostana wydane naraz tylko w jakichs odstepach czasu. niemniej nie ma co sie dziwic blizzardowi ze poszedl w taka strone, w koncu ta gra to legenda rts i pomimo 10 lat od kiedy orginalny starcraft zostal wydany wciaz graja w niego tysiace osob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby te 'epizody' były obfite w treści (myślę tutaj o minimum 20-kilka misji, oczywiście ciekawych) i odpowiednio wycenione (na pewno nie powinny kosztować 100+ PLN, raczej z 60-70), to byłbym jak najbardziej za (mnie akurat bardziej interesują kampanie SP niż tryb MP).

Szanse na taki obrót spraw niestety chyba nie za duże... poszczególne części będą pewnie droższe, a i misji może wcale nie być wystarczająco wiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby te 'epizody' były obfite w treści (myślę tutaj o minimum 20-kilka misji, oczywiście ciekawych) i odpowiednio wycenione (na pewno nie powinny kosztować 100+ PLN, raczej z 60-70), to byłbym jak najbardziej za (mnie akurat bardziej interesują kampanie SP niż tryb MP).

Szanse na taki obrót spraw niestety chyba nie za duże... poszczególne części będą pewnie droższe, a i misji może wcale nie być wystarczająco wiele.

Szanse są, bo jeśli chodzi o ilość misji to już jest potwierdzone, że ma być 25-30 na kampanie. Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widze tutaj nic wiecej tylko skok na kase i placenie potrojnie za jedno i to samo. Mydlenie oczu wyjasnieniami o zbytnim rozbudowaniu projektu wkladam miedzy bajki dla fanow Blizzarda . Niedlugo przyjdzie placic za dodatkowe postacie do Diablo 3 ( np cennik : Nekromanta - 9.99USD , Paladyn : 14,99USD itd ). Ciezkie czasy dla gospodarki USA to i Blizz musial sie zabezpieczyc ( pewnie za namowa Activision ). Kasa z WoW pewnie topnieje szybciej niz mysleli. Nie ma sie co oszukiwac, zadna firma nie jest instytucja charytatywna, a dobro gracza jest na ostatnim miejscu zazyczaj. Nie liczylbym na powalajace kampanie, wkoncu to RTS , gatunek ograny juz do bolu. A SC2 sprzeda sie bardziej z powodu multi niz single wiec nie ma sie co oszukiwac, tylko przygotowac dodatkowa kapuche na haracz.

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuje fakty zamiast własnych przemyśleń, rok po zapowiedzi SC2 na kolejnym evencie blizz przedstawia single player terrana który jest rozbudowany, można latać po galaktyce miedzy planetami, poruszać sie po statku, rozmawiać, wykonywać różne misje i tak dalej, mówią że skończyli kampanie terranów w polowie, skoro przez rok nie zrobili 1 kampani, to logiczne że nie będą robić następnych 2 lat pozostałych, na dzień dzisiejszy mają multi i single terrana pewnie na ukończeniu, a single pozostałych ras zajmie im od groma czasu, pomyśleli i zdecydowali sie na taki krok, i nie wydaje mi sie żeby był to skok na kase, no chyba że ktoś fascynował sie 3 lata odwlekaną premierą diablo 2 to wtedy mu sie pewnie ten pomysł nie spodoba.

Zaraz ktoś wyskoczy "to niech robią 5 lat ale zeby gra byla bajer dopracowana i wszystko miała" to ja odpowiadam : w łeb sie puknij.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

główny producent trylogii - Chris Sagaty - ujawnił, że części druga i trzecia wprowadzą do trybu multi niesprecyzowane na razie "zmiany i ulepszenia".

czyli osoby ktore interesuje tylko multi tez beda musialy trzy razy kupic starcrafta. IMO parodia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli osoby ktore interesuje tylko multi tez beda musialy trzy razy kupic starcrafta. IMO parodia...

nie, te zmiany i ulepszenia będą wynikać z wyższej wersji gry, czyli wychodzących patchy, Terranie wyjdą w wersji 1.0, pewnie dojdą do tego potem patche, powiedzmy do wersji 1.2, więc głupotą byłoby wypuszczenie Zergów w wersji 1.0 bez usprawnień wprowadzonych juz dla Terranów, wyjdzie już w wersji spatchowanej

tryb Multi dla każdej paczki będzie IDENTYCZNY

 

btw... Blizzard właśnie pokazało książkowy przykład strzelenia sobie samobója, chcieli zarobić a pewnie stracą, zagorzali fani może i sobie kupią wszystkie części, za to multiplayerowcy kupią tylko jedną pakę aby tylko mieć możliwość grania online, a resztę jak tylko przyjdzie im ochota co zrobią? ściągną resztę, w końcu prawo do grania online już mają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, te zmiany i ulepszenia będą wynikać z wyższej wersji gry, czyli wychodzących patchy, Terranie wyjdą w wersji 1.0, pewnie dojdą do tego potem patche, powiedzmy do wersji 1.2, więc głupotą byłoby wypuszczenie Zergów w wersji 1.0 bez usprawnień wprowadzonych juz dla Terranów, wyjdzie już w wersji spatchowanej

tryb Multi dla każdej paczki będzie IDENTYCZNY

 

btw... Blizzard właśnie pokazało książkowy przykład strzelenia sobie samobója, chcieli zarobić a pewnie stracą, zagorzali fani może i sobie kupią wszystkie części, za to multiplayerowcy kupią tylko jedną pakę aby tylko mieć możliwość grania online, a resztę jak tylko przyjdzie im ochota co zrobią? ściągną resztę, w końcu prawo do grania online już mają

Nie bądź taki do przodu, bo Ci z tyłu zabraknie ;) Na pewno o tym pomyśleli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, te zmiany i ulepszenia będą wynikać z wyższej wersji gry, czyli wychodzących patchy, Terranie wyjdą w wersji 1.0, pewnie dojdą do tego potem patche, powiedzmy do wersji 1.2, więc głupotą byłoby wypuszczenie Zergów w wersji 1.0 bez usprawnień wprowadzonych juz dla Terranów, wyjdzie już w wersji spatchowanej

tryb Multi dla każdej paczki będzie IDENTYCZNY

 

btw... Blizzard właśnie pokazało książkowy przykład strzelenia sobie samobója, chcieli zarobić a pewnie stracą, zagorzali fani może i sobie kupią wszystkie części, za to multiplayerowcy kupią tylko jedną pakę aby tylko mieć możliwość grania online, a resztę jak tylko przyjdzie im ochota co zrobią? ściągną resztę, w końcu prawo do grania online już mają

nie mowie ze sie mylisz, ale czy masz cos na potwierdzenie swojej wypowiedzi? ja opieram sie tylko o ta wypowiedz a z niej jasno wynika ze kolejna czesc = zmiany i ulepszenia czyli mi sie wydaje ze ma to byc na zasadzie dodatku. Ale moze zle zrozumialem, ale nie przepisali do konca jego wypowiedzi :]

 

I poza tym jak ma wygladac sprawa z cd-keyem? Kupuje trzy czesci, mam trzy klucze a multi za kazdym razem to samo? Nie wydaje mnie sie... ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bądź taki do przodu, bo Ci z tyłu zabraknie ;) Na pewno o tym pomyśleli.

to samo można napisać do chłopaków z Blizzarda :lol2:

piraci też swoje potrafią :rolleyes:

i jakoś sobie tego nie wyobrażam, aby kazano kupować wszystkie części z czasem, aby można było potem grać na BattleNecie :blink: chyba, że działać to będzie na zasadzie ograniczeń dostępowych, inne serwery dla różnych paczek i ich ilości posiadania

Edytowane przez Jankes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...