Skocz do zawartości
Gość [RONIN]

Starcraft 2

Rekomendowane odpowiedzi

wg gram.pl za pare miesięcy ma się rozpocząć beta starcrafta 2 :)

Beta StarCrafta II już niebawem!

może za te parę miesięcy dolar trochę stanieje i się zmieni sprzęt w końcu

Następne "parę miesięcy" od wypuszczenia bety do wydania pełnej wersji. W taki właśnie sposób zagramy w pełnego SC2 dopiero w 2010r. Edytowane przez jau

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg gram.pl za pare miesięcy ma się rozpocząć beta starcrafta 2 :)

Beta StarCrafta II już niebawem!

może za te parę miesięcy dolar trochę stanieje i się zmieni sprzęt w końcu

Z jednej strony fajnie a z drugiej jak sie za dużo w bete bedzie grać potem full sie może szybko znudzić ;)

 

Btw nie widziałem (albo zapomniałem) o tym:

Przypomnijmy, że ze względu na objętość, druga część słynnego RTS-a Blizzarda trafi do sklepów w trzech częściach. Jako pierwszy zadebiutuje rozdział zatytułowany Terrans - Wings of Liberty.

Nie wiem co o tym myśleć. Niemniej nie moge sie doczekać SC2 ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol, starcraft to gra turniejowa, nie ma takiej mozliwosci zeby wypuscili ten tytul bez mozliwosci grania po lanie

 

 

Naars

Przodownik

17.03.2009, 22:21

 

Jak zwykle uczciwi gracze będą cierpieć przez piratów...

lol, ludzie lykaja wszystko jak pelikany

 

Taaa Activision... Po prostu Blizz jest jeszcze bardziej łasy na kasę.

A co, maja charytatywnie to robic? Wydaja na ten projekt miliony, przeznaczaja pare lat na dopracowanie produktu to chyba logiczne, ze beda sie starali zarobic najwiecej jak sie da. Tylko, ze usuniecie lana napewno im w tym nie pomoze :] Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, chodzi mi po prostu o to, że Blizz traktowany jest jak bogowie i widać to w tym temacie. Więc jak już zachce im się należytego wynagrodzenia (czyli po prostu chcą więcej kasy) to nie wina bogów tylko wydawcy. :D

Edytowane przez Black_war

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

May 6th, 2009

StarCraft II Beta Test Opt-in

The StarCraft II beta-test period is coming in the months ahead! If you'd like a chance to participate, now's the time to let us know. Simply go to the "Beta Profile Settings" page in Battle.net account management to go through the new beta opt-in process and upload a snapshot of your system specs. During this process, you'll also have the opportunity to opt in to future betas for other Blizzard Entertainment games. Please note that even if you've opted in to our betas previously, you'll need to complete this new process and upload your current system specs to have a chance to be invited.

 

trzeba czekac az battle.net ruszy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos ta blizzardowska aplikacja nawala :D zle podala ilosc ramu oraz predkosc procka no ale to szczegol :)

 

co ciekawe ilosc miejsca na hdd jest brana tylko z partycji systemowej

 

Edit. program podaje ilosc miejsca na dysku(partycji) z ktorego zostal uruchomiony

Edytowane przez nuO3-Lzuruha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BATTLE REPORT 2 !

Pięknie to wygląda.

Ja też zapisałem się na bete. Trzeba mieć przynajmniej jedną grę od Blizzarda żeby dołączyć do testów.

Co mi się spodobało, po dodaniu gry i wpisaniu cd-key'a można pobrać sobie gierke (klienta) ze strony Blizzarda ( Diablo2 w moim przypadku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z pomoca nuO3: https://us.battle.net/ :]]]]]]]]]]]]

Nie polecam rejestrowac sie na US. Pozniej przez to mozecie miec problemy bo US klient jest inny niz EU. Chocby w WoWie juz tak jest. I jak zalozysz acc na US to nie bedziesz mogl pograc na EU i odwrotnie. Także https://eu.battle.net/ jak juz cos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

close beta rusza w wakacje, takie info padło dizsiaj w nocy przez prezesa blizza :D

Ciekawi mnie w jaki sposób będą rozdawać klucze. Może odpłatnie np. poprzez subskrypcje fileplanet czy coś. Z jednej strony bardzo mnie korci zagrać w SC2 już wakacje a z drugiej - z doświadczenia z betami wiem ze później jak sie gra w fulla to już nie jest ta sama zabawa jakby sie w bete nie grało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam rejestrowac sie na US. Pozniej przez to mozecie miec problemy bo US klient jest inny niz EU. Chocby w WoWie juz tak jest. I jak zalozysz acc na US to nie bedziesz mogl pograc na EU i odwrotnie. Także https://eu.battle.net/ jak juz cos.

Raczej roznicy to nie ma bo przy rejestracji podajesz swoj kraj. Na eu i na us moje konto wyglada tak samo

 

z doświadczenia z betami wiem ze później jak sie gra w fulla to już nie jest ta sama zabawa jakby sie w bete nie grało.

W multi? co ty palisz? :]]]]]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet w MP ;). Choćby Quake Wars tak miałem - już nie było tak fajnie jak sie znało umiejętności, levele itp.

 

Tutaj jest instrukcja jak można dostać beta-key:

The StarCraft II beta-test period is coming in the months ahead! If you’d like a chance to participate, now’s the time to let us know. Simply log in to your Battle.net account, and click “Beta Profile Settings” to go through the new beta opt-in process and upload a snapshot of your system specs. During this process, you’ll also have the opportunity to opt in to future betas for other Blizzard Entertainment games. Please note that even if you’ve opted in to our betas previously, you’ll need to complete this new process and upload your current system specs to have a chance to be invited.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera pod koniec roku, ale uślizg możliwy, oficjalne info:

http://grrr.pl/2009/06/01/e3-starcraft-ii-...nie-w-tym-roku/

 

 

"There will be a Starcraft II beta test later this summer, and Morhaime offers to get anyone in attendance into the program. Morhaime expects to launch Starcraft II by the end of the year, though also notes that it will only ship once the game is done."

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...