Skocz do zawartości
Gość [RONIN]

Starcraft 2

Rekomendowane odpowiedzi

 dodalem kilka godzin temu ;D ja zmienilem login - kkNd.one jak cos ;)

 

btw jakies bledy chyba z tym przyporzadkowywaniem do lig wystepuja. Dalem, ze jestem nowym graczem, a i tak zakwalifikowalo mnie do zlotej... teraz na samych wymiataczy trafiam - nie idzie pograc xD

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano zdarza sie mnie ze statsem 3-2 dalo tez do zlotej znajomego z bylego klanu z tymi samymi statystykami dalo do srebrnej, najgorsze jest to ze nie wiesz jak przydziela ci przeciwnika na jakiej podstawie przydziela do dywizji itp itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam pieknie, dostalem zaproszenie dla przyjaciela i moze mi ktos wytlumaczyc w jaki sposob druga osoba bedzie mogla sobie zagrac?

rozumiem , ze musze miec ta osobe gdzies w znajomych? jestem zielony prosze o pomoc D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Takie szybkie pytanka:

 

Chciałbym sobie zagrać (single player) w SC2 - czy się da jeżeli nie mam orginalnego SC2 oraz nie posiadam żadnego klucza. Jeżeli się da - to jaką wersje beta należy pobierać z netu.

 

Czy możliwe jest zagranie na wersji beta tryb multiplayer z moim znajomym - jeżeli tak to jaką wersję beta potrzebuję?

Edytowane przez tmp7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Takie szybkie pytanka:

 

Chciałbym sobie zagrać (single player) w SC2 - czy się da jeżeli nie mam orginalnego SC2 oraz nie posiadam rzadnego klucza czy co tam jest potrzebne. Jeżeli tak to jaką wersje beta należy pobierać z netu.

 

Czy możliwe jest zagranie na wersji beta tryb multiplayer z moim znajomym - jeżeli tak to jaką wersje beta potrzebuję?

 

masz 6 lat, czy zdanie pisała Twoja córka :blink:? "jakąś" i "wersje beta" chyba z 10 razy użyłeś... Nie dasz rady nic zrobić jeśli nie masz klucza. Klucz jest potrzebny do wersji BETA, którą trzeba ściągnąć z oficjalnej strony BLIZARD. Jak się otrzymuję klucze było pisane w temacie. Tak to jest jak się ma syndrom leniwca i nie czyta tematu tylko co drugi post ktoś pyta o to samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sobie zagrać (single player) w SC2 - czy się da jeżeli nie mam orginalnego SC2 oraz nie posiadam żadnego klucza. Jeżeli się da - to jaką wersje beta należy pobierać z netu.

Można, natomiast jak, tego poszukaj w google

 

Czy możliwe jest zagranie na wersji beta tryb multiplayer z moim znajomym - jeżeli tak to jaką wersję beta potrzebuję?

W multi są wymagane klucze od producenta gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie znowu mnie zbesztacie... ale i tak się pochwalę B-)

 

Właśnie przed chwilką sprawdziłem swoją skrzynkę pocztową i znalazłem mejla od firmy Blizzard :)

 

StarCraft® II: Wings of Liberty™ Beta Test Invitation

 

 

 

Congratulations! You’ve been selected to participate in the beta test of StarCraft® II: Wings of Liberty™.

 

 

 

As a beta test participant, you’ll have the chance to experience the multiplayer gameplay of StarCraft II: Wings of Liberty and explore the social-networking, matchmaking, and other new features of the revamped Battle.net® online-gaming service. Throughout the StarCraft II beta, you’ll be able to take part in cooperative and competitive battles as the terrans, protoss, and zerg -- and at the same time, you’ll be helping us test the stability of the Battle.net service and fine-tune the game balance prior to launch. We look forward to hearing your feedback, and we’ll see you on Battle.net!

 

(...)

TA DA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kogo to obchodzi że ktoś dostał zaproszenie, tylko po ty weszliście na forum żeby to napisać ?

 

niech ci co grają regularnie i mają jakiegoś skilla wypowiedzą sie o rozgrywce!

ja po 1.5miesiącu gry na każdym patchu, moge powiedzieć że balans ras jest coraz lepszy.

grywa ktoś mecha terran? strasznie cieżko grać taką taktyke, nawet ze zbieraczkami do naprawy.

co myślicie o void rayach po nowym patchu?

dobrze że marudery są na up teraz, były za mocne normalnie.

 

znacie jakieś ciekawe tricki?

ja ostanio fajnego sie nauczyłem ze stalkerami skaczącymi z klifu na klif przez przepaść ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciezko sie wypowiadac o skilu, bo chyba kazdy gra tak jak przeciwnik pozwala (poza newbie, ktorzy graja niezaleznie od przeciwnika :D). Tych trikow jest wiecej na youtube i maja sie pojawiac kolejne. Jezeli ktos chce zglebiac "tajemnice" starcrafta to warto tez odwiedzic polskie forum bety (mozna wejsc z poziomu gry). Rozgrywka na poczatku sie wydawala mega ciezka i szybka, ale da sie przyzwyczaic ;) teraz mi juz takich problemow nie sprawia jednoczesne stawianie baz, budowanie jednostek i walka =] chociaz ciagle nie potrafie wykorzystac wszystkich dostepnych srodkow, a to swiadczy chyba o tym, ze powinienem grac lepiej :P niech kazdy wyedutuje swojego ostatniego posta i doda swoj friends name, to moze pogramy jakas razniejsza grupka 2vs2 :) moj nick to kkNd.one

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolekcjonerka :rolleyes:

Dołączona grafika

 

hamerykańska wersja, a w niej:

 

  • pierwsza część wraz z dodatkiem Brood War (umieszczone na pamięci flash będącej repliką dog taga Jima Raynora);
  • 176-stronicowa książeczka z grafikami z gry;
  • komiks rozgrywający się w uniwersum StarCrafta;
  • płyta DVD z materiałem o kulisach produkcji (ponad godzina filmu);
  • płyta CD ze ścieżką dźwiękową (14 utworów);
  • dostępna do pobrania dodatkowa zawartość dla profilu w Battle.necie;
  • elektroniczna wersja Thora, peta z World of Warcraft

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@FanEk - jak Starcraft lata na Twoim sprzęcie z sygnaturki?

 

gram 1280x800 high/ultra i jest średnio 50fps, nie podnosze wiecej detali bo różnicy dużej nie ma, a wole mieć wiecej fps.

do gry 1680x1050 tyle max monitor mi daje i ULTRA musiałbym grafike wymienić.

 

StarCraft II tu jest dokładnie opisana kolekcjonerska.

 

ceny jakie blizzard podaje na dziś są wysokie:

 

60euro = 230zł podstawa

90euro = 350zł kolekcjonerka

 

do tego dochodzą jeszcze 2 dodatki, protoss i zerg, które bedą dawać nowe jednostki na multi. czyli za podstawke z dodatkami wyjdzie jakieś 450zł O_o

mam nadzieje, że w dniu premiery cena bedzie bardziej rozsądna.

 

btw. yuucOm czy nie siedziałeś kiedyś na forum STALKERA ? ;)

Edytowane przez FanEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzacie coś z tymi cenami? Tutaj np. jest trochę inna: - http://www.game.co.u...es/_/N-1z13mn1/ I wynosi 30 funtów, co daje nam 130 zł, mniej więcej.

 

Jasne, cenę Diablo III też już znają. ;)

Preorder z tyłka wzięty i tyle, już tam pewnie od dawna tak stoi (ja już w każdym razie jakiś czas temu widziałem a dopiero teraz niby są newsy odnośnie cen premierowych).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może, ale ceny na steamie nowych gier to w przeliczeniu na zł. zwykle 200 zł. A u nas te same tytuły chodzą po 120. Czemu nagle wszyscy zakładają, że teraz będzie inaczej? Ba a pamiętacie histerie przy MW2? Tam też sporo osób piszczało, że gra będzie znacznie droższa niż zwykłe tytuły, powołując się na na zachodnie serwisy. I co? i nic, wyszło jak zwykle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...