Skocz do zawartości
Gość [RONIN]

Starcraft 2

Rekomendowane odpowiedzi

czy dziś jest jakiś problem z działaniem battlenetu? dostałem invite na betę i nie mogę zalogować się do gry, gdyż mam komunikat mówiący o tym aby dodać grę do konta battlenet?! tak samo nie mogę pobrać instalki ze strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na account w wowie tez nie moge wejść przez battlenet, wiec coś musi być na rzeczy

 

edit: ok już działa, mam teraz inne pytanie. Czy muszę ściągać grę z battlenetu, czy mogę posłużyć się dowolnym torrentem itp?

Edytowane przez grzegrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz posłużyć sie torrentem, tylko pobieraj wersje Eu lub polską, na USA nie pograsz.

ja preferuje wersje angielską, polska mi nie podeszła, no i brak dzwieków u zerga, nawet gdy overlodów brak...

 

StarCraft II Beta enGB 13891 Installer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to tez sie zalapalem. Niestety nie pomyslalem i stworzylem do bani nicka w grze (da sie to zmienic?). Dodalem KKnd i Vasyndrom (mam nadzieje ze nie macie nic przeciwko). Jakby ktos chcial mnie dodac: kris.cahir . Chetnie z kims zagram :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie da sie zmienić nicka w grze, no i pl klient jest naprawde do bani, przynajmniej mi nie przypadł do gustu, szczególnie zergi...

 

ktoś słyszał może coś wiecej jak to bedzie z dodatkami?

tzn. protosi i zergi.

 

edit: drugi reset kont bety nastąpił

Edytowane przez FanEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Jakby ktos chcial mnie dodac: kris.cahir . Chetnie z kims zagram :)

 

Ja gram cały czas i dodałem Cie do friends'ów.

 

Gdyby ktoś chciał zagrać to piszcie śmiało.

Mój id: kundel.dawciobiel

 

Update:

Nastąpił pełen reset kont SC2 Beta. Podaje swój nowy ID: dawciobiel.dawciobiel

Edytowane przez tmp7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie da sie zmienić nicka w grze, no i pl klient jest naprawde do bani, przynajmniej mi nie przypadł do gustu, szczególnie zergi...

 

ktoś słyszał może coś wiecej jak to bedzie z dodatkami?

tzn. protosi i zergi.

 

edit: drugi reset kont bety nastąpił

 

to co sie dzialo w poprzednim tygodniu to po prostu bledy w bazie danych blizza, pelny reset ma dopiero nastapic kto wie czy jeszcze nie dzisiaj w nocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

nie ma to jak poczucie humoru blizzarda, i aby ubiec komentarze innych. nie nie tykalem painta taka wiadomosc zobaczylem na battle.net starajac sie zobaczyc zakladke achievments ;D

Edytowane przez nuO3-Lzuruha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten system przyporzadkowywania do lig jest nieobczajalny ;) teraz rozgrywam mecze kwalifikujace 4 raz...

 

3 wygrane, 2 przegrane - miedziana

 

4 wygrane, 1 przegrana - zlota

 

4 wygrane, 1 przegrana - srebrna

 

Z tego co pisal wczesniej Lzuruha, to z 3 wygranymi i 2 przegranymi tez dawalo do zlotej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zależy od siły przeciwnika, z jakiej był ligi.

 

3 wygrane, 2 przegrane silver.

 

dokladnie fanek, 3 wygrane 2 dropy (gra zwisla kiedy wygrywalem ;/) i silver. ogolnie nawet w menu dlugo sie laduja statystyki i podobne rzeczy, nie wiem co oni maja ze swoimi serwerami, a w czasie gry to juz koszmar mikro scinki przeboleje ale zwis gry na 30sekund - 1minuta juz nie jest smieszny.

 

no coz chyba maja przeciazenie serwerow bety :/ w chwili obecnej po raz pierwszy widze ponad 22k ludzi, przewaznie bylo jakies 8-11k przed patchem oO

Edytowane przez nuO3-Lzuruha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy probuje zaraportowac bledy na polskiej stronie battlenetu wyskakuje mi komunikat: 

 

w profilu po prawej na gorze "nie posiadasz wlasciwych postaci sc2"

 

a na srodku: "Wybierz gre. Brak dostepnych postaci"

 

O co moze chodzic? 

update: problem rozwiazany, logowalem sie na konto, ale profil byl wykasowany

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nastąpił pełen reset kont SC2 Beta. W razie gdyby ktoś miał ochote zagrać na niskim poziomie to podaje swój nowy ID: dawciobiel.dawciobiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł mi kolejny email od Blizzarda o treści:

 

StarCraft® II: Wings of Liberty™ Beta Test – Invite a Friend

 

Congratulations! This is an additional invitation to the beta test for Blizzard Entertainment’s StarCraft® II: Wings of Liberty™ for you to share with a friend! You are receiving this email because you are currently participating in the StarCraft II beta test, and we want to encourage you to test out some of the social features of the revamped Battle.net® online-gaming service by inviting one of your friends to play with you. This email contains your additional beta key for you to send to a friend, along with instructions to help your friend get started.

 

(...)

 

i oczywiście podany klucz.

 

 

Nie za bardzo rozumiem do czego to jest i po kiego grzyba, ale chyba chodzi im, żeby można było testować gre multiplayer razem ze swoim znajomym - a przynajmniej tak wynika z treści.

 

Tylko się zastanawiam... co zrobić z tym kluczem, dać znajomemu (niby mam kumpla który bardzo bardzo chciałby ze mną w to grać)? sprzedać (niby nie wolno sprzedawać). Nie wiem. Idę teraz spać, a jak będę spał to na pewno mnie olśni jak zwykle.

 

Napiszcie proszę co o tym wiecie/sądzicie bo ja to tak nie za bardzo się znam na tych grach komputerowych.. chyba już z tego wyrosłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wam ale mi najwieksza frajde sprawia rozgrywka 2vs2 poki co ;] moze to bysmy posparowali? ;D w 1vs1 tez niby jestem w zlotej, ale tutaj lepiej sie za bardzo nie przyzwyczajac imho do jednego przeciwnika, bo pozniej od kazdego innego dostaniemy becki ;) Wiecie moze czy w becie beda dostepne tryby 3vs3 i 4vs4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy u was gra też tak się długo aktualizowała? Już którąś godzinę z rzędu ściąga mi poprawki, raz wolno, dwa zarzynając całkowicie internet.

 

Istnieje inny sposób na zainstalowanie poprawek? Przykładowo, manualne ich ściągnięcie i zainstalowanie?

 

Dziękuję z góry za informacje i pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...