Skocz do zawartości
Gość [RONIN]

Starcraft 2

Rekomendowane odpowiedzi

W stare becie pare razy mialem bsoda jak i wyskoczylo do pulpitu, w obecnej narazie nie mam takich problemow ale mialem cos podobnego tzn gram, gram, gram, i nagle czarny ekran na 5 sekund potem znowu pogralem chwile moze z 30 sekund i znowu na 5 sekund czarno. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie wszystko gid (najnowsze sterowniki ati), jedynie na poczatku potrafi przyciac

 

btw nie powinno byc problemu z zakupem polskiego starcrafta i zamiana wersji jezykowej

 

Thank you for your email. When you buy the game and attach it to your Battle.net account you will be able to download and install the version from your game management page in your Battle.net account management section. In the new Battle.net version you should be able to choose the language version of the game you would like to install if it is available.

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele z wymienionych poprawek przeznaczonych było tylko do wewnętrznych testów. Zostaną teraz cofnięte.

Działka uderzeniowe 250 mm nie mogą już zadawać obrażeń ukrytym celom.

Czas budowy koszar został zmniejszony z 65 do 60 sekund.

Czas budowy bunkra został zmniejszony z 40 do 30 sekund.

Anulowanie mutacji tępiciela powoduje zwrot 75% kosztów – tak samo jak w przypadku innych jednostek zergów.

Zasięg piekielnika został zmniejszony z 6 do 5.

Czas szkolenia kosiarza został zmniejszony z 45 do 40 sekund.

Czas przywoływania zeloty został zmniejszony z 38 do 33 sekund.

 

Nowy Patch Notes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale keye na allegro zawsze były taniej.

 

Wystarczy teraz porównać ile kosztuje klucz Starcrafta 1 na aukcji a ile w sklepie blizza.

 

Ja i tak pewnie poczekam gdzieś tak do 5 sierpnia i dopiero będe kupował klucz na allegro.

Edytowane przez wwf123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się sciągnie instalke starcrafta to tam jest instrukcja i mozna przeczytać np. o wymaganiach.

 

Próbowałem zmienić daty ale instalator chce sprawdzać czy gra jest autentyczna i bez podłączenia do neta nie idzie jej zainstalować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było do przewidzenia.

 

Jakiś czas temu znajomy pokazywał mi gre gdzie instalator też porównuje wersje na jakimś serwerze i automatycznie uaktualnia. Oczywiście co chwilę wychodzą cracki i można spokojnie grać. Więc pewnie i tą ge można spokojnie spiratować podmieniając jakieś pliki.

 

Ja i tak kupie orginała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do framedropów o których wcześniej mówilem, to problemem był przegrzewający się sprzęt, co może być normą przy ostatnich upałach. Przesmarowanie lapka, zabawa z obniżeniem napięć dały w rozrachunku 14 stopni mniej na cpu i 5 na gpu. Od tego momentu nie było ani jednego laga z powodu hardłeru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja poczekam na pierwsze opinie, i tak pewnie na dobre przysiade dopiero we wrzesniu

 

btw podobno to najdrozsza gra w historii =] pewnie dlatego chca zebysmy placili za nia 3x ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jakos nie mam zaufania co do preorderow, tzn dokladnie do daty otrzymania paczki jakos sam wole isc do sklepu i kupic w dniu premiery. :P

 

-10 funciaków jest promocyjnie więc na co miałem czekać :)

 

Jak się kupuje w dużym pewnym miejscu to nie ma żadnych problemów z dostarczeniem.

 

Przy okazji ile wynosi/wynosił limit jednostek w becie?

Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Przy okazji ile wynosi/wynosił limit jednostek w becie?

 

limit na starcrafta to 200 slotow, ale jest to roznie liczone ;p np 2 zerglingi zajmuja 1 slot, a 1 battlecruiser czy carrier chyba 8 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowicie ze w UK starcraft za 40 funciakow czyli tyle co u nas, ale zapominacie ze tam wszystkie gry na starcie tyle kosztuja (po roku spadaja do 14-tu, a pozniej do 7-u funciakow) zas u nas 200 PLNow to za gra (a raczej za 1/3 gry) to absolutna nowosc - czyz nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co te emocje - nikt nikogo nie zmusza do kupna tej gry - nie chcecie nie kupujcie.

 

Dla przykładu parę ładnych lat temu kupiłem sobie Diablo II za prawie 180zeta - a parę lat temu to były większe pieniądze niż dzisiaj. Do D2 przez te wszystkie lata powracałem wielokrotnie i uważam że dobrze zainwestowałem. Blizzard zachował się uczciwie i do tej pory wspiera battlenet dla d2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...