Skocz do zawartości
Gość [RONIN]

Starcraft 2

Rekomendowane odpowiedzi

a jak się dostęp do internetu odetnie i zmieni datę w systemie na 27 to instalacja też nie ruszy?

 

Nie ruszy. Poprosi o telefon do Blizzardu i wpisanie podanego przez nich kodu, jeśli mnie pamięć nie myli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak się dostęp do internetu odetnie i zmieni datę w systemie na 27 to instalacja też nie ruszy?

 

To krzyczy, że nie ma dostępu do netu i nie może nic zrobić. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SC to przecież jedna z najbardziej popularnych sieciówek na świecie, więc nie zdziwię się jak większy nacisk położyli właśnie na tryb MP. Sama fabuła SP średnio mnie interesuje. Liczy się gameplay. Rozbudowywanie jednostek, a potem atakowanie. Ja w przypadku RTS'ów miałem zawsze ten problem, że jestem dość mało cierpliwy i zawsze atakowałem za wcześnie. Ale przynajmniej była większa frajda jak mimo przewagi liczebnej udało mi się szybko zaatakować bazę wroga i zburzyć ze 2-3 elektrownie i coś tam jeszcze ważnego jak się da, a potem odwrót do bazy z niedobitkami i ponowna rozbudowa jednostek. Gorzej jak tamci zaatakowali ;) Ale co się dziwić. W tamtych czasach więcej wtedy grałem w FPS'y niż w RTS'y. ;)

 

Co prawda z SC nie miałem do czynienia, ale sporo grałem w C&C , Red Alert oraz oczywiście Warcraft II no i najlepsza z tego wszystkiego Dune 2 (Polanie LOL). To IMO jedne z moich ulubionych gier RTS w jakie grałem. Myślę, że po SC II sięgnę jak będzie jakaś promocyjna cena na Steam'ie. Pewnie sobie poczekam, ale myślę, że chyba warto. Czekam na relacje z trybu SP ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że po SC II sięgnę jak będzie jakaś promocyjna cena na Steam'ie. Pewnie sobie poczekam, ale myślę, że chyba warto.

 

raczej sie nie zdarzy

maja swoj sklep online

i maja battlenet

 

dlaczego innych tytulow blizzarda - starych przeciez - nie ma na steamie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po jakichś 4h gry można powiedzieć, że gra jest dobra ;)

przeszedłem 3 misje i troche nudno sie robi, ale fajnie popatrzeć na jednostki medic, firebat.

są też bugi, znikające textury i czasami problemyz grami ledera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na jakim poziomie trudnosci trzeba grac zeby sprawialo troche przyjemnosci jezeli ktos pocinal w multi?

 

sądzę, że na najwyższym. ja tam spec od rtsów nie jestem a spokojnie sobie radzę w pierwszych misjach na trudnym. a też dawno w nic nie grałem oprócz Supreme Commandera 1 i przyzwyczajam się do interfejsu ;)

 

swoją drogą jest to chyba pierwsze spolszczenie, które mi nie przeszkadza. głosy dobrane są całkiem nieźle. no ale nie sprawdzałem wersji angielskiej a wypadało by.

Edytowane przez DuG1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na jakim poziomie trudnosci trzeba grac zeby sprawialo troche przyjemnosci jezeli ktos pocinal w multi?

 

ja na medium gram, ale nie chodzi o to że łątwo sie gra, tylko troche nudno

ale w tej grze chodzi o multi!

 

this is STARCRAFT !!!!!!!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...