Skocz do zawartości
Gość [RONIN]

Starcraft 2

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem po 9 misjach - moze to inne gry ale to pierwsza gra po Mass Effect ktora wg mnie posiada 'movie effect' :D - fabula wsysa :]

Edytowane przez Micro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak głupek poleciałem około 15 autem do sklepu (159zł). Usłyszałem tylko "niczego nie ma, jutro o 10, radzę zadzwonić i poprosić o odłożenie, bo jutro i tak wszystko pójdzie". lol

 

Gdzie w Warszawie oprócz świata gier na chmielne można dorwać w DOBREJ cenie Stara? Jutro z rana będę musiał upolować własną kopię... Oby tylko na kompie z sygnaturki poleciało w zdatnej jakości/fps

 

I jeszcze prośba: skąd dzisiaj (bo kiedyś jak jeszcze 1 królowała to coś tam w zakładkach miałem, ale od tego czasu to już dużo wody w Wiśle upłyneło) ściągać replay'e prosów i gdzie najlepiej szukać info o livestreamingu jakiś meczy? Jest możliwość oglądania meczy na wzór ETTV (kto grał w ET wie o co chodzi)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak głupek poleciałem około 15 autem do sklepu (159zł). Usłyszałem tylko "niczego nie ma, jutro o 10, radzę zadzwonić i poprosić o odłożenie, bo jutro i tak wszystko pójdzie". lol

 

Gdzie w Warszawie oprócz świata gier na chmielne można dorwać w DOBREJ cenie Stara? Jutro z rana będę musiał upolować własną kopię... Oby tylko na kompie z sygnaturki poleciało w zdatnej jakości/fps

 

I jeszcze prośba: skąd dzisiaj (bo kiedyś jak jeszcze 1 królowała to coś tam w zakładkach miałem, ale od tego czasu to już dużo wody w Wiśle upłyneło) ściągać replay'e prosów i gdzie najlepiej szukać info o livestreamingu jakiś meczy? Jest możliwość oglądania meczy na wzór ETTV (kto grał w ET wie o co chodzi)?

 

Starcraft Pro Gaming News

StarCraft Area

Terran.PL | StarCraft 2 Strategy Blog & TV - bardzo dobry serwis - prowadzi go Raven i chyba to wystarczy za rekomendację:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Wam się widzi dubbing ? bo spolszczeniu zarzucić nie można niczego - fajnie, że przetłumaczono nawet napisy na murach, szyldach, itp... Póki co podoba mi się tylko głos Bezimiennego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jaka opcja jest.. można zagrać legalnie, za free w singla, jest tylko jeden warunek - musimy mieć jakiegoś znajomego, który posiada już grę.

Logujemy się z poziomu gry na jego konto (musi nam zaufać, albo czasowo zmienić hasło), wybieramy opcję gry jako "guest", czyli gość, od tej chwili mamy aktywowana grę i możemy cieszyć się trybem dla pojedynczego gracza bez konieczności logowania się na bn.

To nie bug, tylko taki gest ze strony blizza.

 

Ja właśnie zasiadam do kolejnej partyjki, ciekawie zrobili kampanię, tak filmowo i to zwiedzanie stacji podczas kolejnych misji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jaka opcja jest.. można zagrać legalnie, za free w singla, jest tylko jeden warunek - musimy mieć jakiegoś znajomego, który posiada już grę.

Logujemy się z poziomu gry na jego konto (musi nam zaufać, albo czasowo zmienić hasło), wybieramy opcję gry jako "guest", czyli gość, od tej chwili mamy aktywowana grę i możemy cieszyć się trybem dla pojedynczego gracza bez konieczności logowania się na bn.

To nie bug, tylko taki gest ze strony blizza.

 

Ja właśnie zasiadam do kolejnej partyjki, ciekawie zrobili kampanię, tak filmowo i to zwiedzanie stacji podczas kolejnych misji.

 

W pudełku masz też dwa kupony na 7h/14 dni (zależy co upłynie pierwsze) gry za free...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dali jakies nowe mapki 3vs3 i 4vs4?

 

tak, jest ze 40 nowych map pewnie razem.

zauważyliście jakieś zmiany w balansie?

jak kampania? jestem w 5 misji i troche nudno, może sie rozkreci.

 

 

Madness ?! this is STARCRAFT !!!!!!!!

Edytowane przez FanEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w Warszawie oprócz świata gier na chmielne można dorwać w DOBREJ cenie Stara? Jutro z rana będę musiał upolować własną kopię... Oby tylko na kompie z sygnaturki poleciało w zdatnej jakości/fps

 

 

Świat Gier - 167 PLN

 

Złote Tarasy:

 

Empik - 199 PLN

Saturn - 179 PLN

Komputronik - 180 PLN

 

Byłem w Świecie gier koło 15-zostały tylko kartonowe pudła, mówili że jutro będzie dostawa - jak masz za dużo czasu to możesz do nich jeździć i sie pytać. W Saturnie zostały jakieś resztki, więc kupiłem w Komputroniku - miła obsługa i egzemplarz prosto z wystawy ;]

 

Update:

 

Media Markt - 179 PLN

 

Wysoka cena chyba nie odstraszyła, ze Świata Gier sprzedali 150 egzemplarzy w 2 dni, w Media Markt tak szybko schodziło że nie nadążali wystawiać na półki, więc wystawili w kartonach i się wszystko sprzedało...

Edytowane przez -Wader-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie mogę sobie tego wyobrazić, że u nas ta gra aż tak szybko schodzi. Zwłaszcza przy tej cenie prawie jak na konsole. Oczywiście mnie to cieszy, bo jak się okazuje jak komuś zależy to sięgnie po oryginał. Ja tam biorę klucz z Allegro, bo troszkę taniej wychodzi. Niestety, ale dopiero po 10'tym ;/

 

 

p.s empik jak zwykle szokuje cenami ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się gra nie podoba.

 

 

Nie wiem dlaczego ale Star 1 i taki Warcraft 3 graficznie mi się podobały. Miały jakiś taki fajny klimat. Tymczasem Starcraft 2 wyglada dla mnie za cukierkowato i nie ma klimatu.

 

Oglądałem na youtubie filmiki z pojedynków, i jakoś mi gra wizualnie pasowała, ale dziś przechodząc kampanie, jakoś mnie gra odrzuciła.

 

Wszystkie budynki na jedno kopyto. Dawniej bunkier, to był bunkier. Dziś wpadłem do wioski przeciwnika i nagle mnie coś atakuje i dopiero wtedy zauważyłem że to jest bunkier.

 

Dodatkowo te wstaki pseudo filmowe. W jedynce filmiki były fajne i ciągły historię do przodu, powiem więcej grało się po to żeby zobaczyć wstawkę filmową, bo była ona np. po 3, 6, 10 misji (kolejność nie jest ważna, dziś nie pamiętam po których misjach to było) . A tutaj wyzwól ludzików, podbij miasteczko, i co chwilę jakiś filmik którego tak napradę mogło by nie być.

 

Jakoś to wszystko wygląda bardzo dziecinnie, jak jakiś Comand and Conquer lub Simsy.

 

Nie wiem może przesadzam i z czasem się przyzwyczaję, natomiast uważam że szału nie ma.

 

Myślę że tak jak dodatek brood war poprawił Starcrafta 1 pod względem jednostek i taktyk, tak pewnie kolejne częsci Starcrafta 2 sprawią że ta gra będzie jeszcze lepsza i wtedy jako całość pewnie spełni moje wymagania.

Ale dziś odnoszę wrażenie że jedynka była lepiej przemyślana i wykonana.

 

Oczywiście gram ze wszystkimi ustawieniami na maksimum i w rozdziałce 1680x1050.

Edytowane przez wwf123
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź uwagę, że dzisiejsze standardy gier są nieco inne niż kiedyś, teraz stawiają na uproszczenia, cukierkowatość, żeby przyciągnąć jak najwięcej osób, nie tylko fanów gatunku jak kiedyś, markjeting panie. Mi też średnio podchodzą te filmowe aspekty gry, ale co zrobić. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Media Markt tak szybko schodziło że nie nadążali wystawiać na półki, więc wystawili w kartonach i się wszystko sprzedało...

 

Niezła akcja :)

 

Ja tam biorę klucz z Allegro,

 

 

Ja zrobie to samo, ciekawe ile utrzyma dotychczasowa cena.

Z zasady kupowanie w dni premiery kosztuje więcej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź uwagę, że dzisiejsze standardy gier są nieco inne niż kiedyś, teraz stawiają na uproszczenia, cukierkowatość, żeby przyciągnąć jak najwięcej osób, nie tylko fanów gatunku jak kiedyś, markjeting panie. Mi też średnio podchodzą te filmowe aspekty gry, ale co zrobić. :]

 

 

Dokładnie. A zresztą Starcraft ma przeogromną rzeszę fanatyków także jestem nawet pewien tego, że gra jak nie powtórzy sukcesu SC I to się chociaż zbliży do tego wyniku. Nie tylko ilością graczy, a żywotnością. Jeszcze długo będą rozgrywane mecze. Powychodzą dodatki i gra będzie dopieszczana coraz bardziej pod tryb MP. Mnie też nie podoba się cukierkowa grafika, bo to przecież rasowy RTS a nie jakaś tam gra dla dzieci. Mimo nie dociągnięć i tak grę kupią miliony graczy. Tak było z MW2. Ludzie już wcześniej narzekali, że brak dedyków, a i tak rzucili się na to jak na świeże bułeczki. Mnie to akurat nie cieszy, bo takim sposobem Developerzy nie zrażeni niską sprzedażą, będą dalej nam wciskać niedopracowane produkty. Na szczęście w przypadku SC II się tym nie martwię. Ciekawe co przyniosą kolejne części. Ma być ich 3 z tego co mi wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komp w sygnaturce. Warto w ogóle się interesować SC2? Nie do multi ale do singla chociażby. Wiem że procek to tragedia ale reszta jest jeszcze w miarę. Gierki 2006-2007 chodzą elegancko, nie wiem jak późniejsze bo od tamtego czasu kompletnie porzuciłem PC. Ponoć do egzemplarzy są kody na wersje demo - mógłby ktoś takim zarzucić? Byłbym bardzo wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt, przeszedlem 3 misje i kampania jakas taka naciagana i dziecinna sie wydaje ;) jedynka byla bardziej mroczna i pozbawiona tych tandetnych dodatkow ;p

 

aha... i jeszcze jedno... kkNd 542 :D

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GRA MI SIE NIE PODOBA!!

 

JESTEM MAXYMALNIE ZWIEDZIONY.

 

SYF SYF SYF. BEZNADZIEJNA NAP.i.e.r.d.a.l.a.n.k.a

 

LASKA TAŃCZACA NA STATKU JIMIEGO, dopełnia czarę goryczy - brakuje tylko jeszcze Chucka Norrisa trzaskającego obrotowymi drzwiami.

 

Chyba ci się caps lock zaciął albo się zapomniałeś...

 

Ocenianie kampanii po 3 misjach (są one zdecydowanie tutorialem) to spory błąd kkNd! Gra się rozkręca w miarę postępu i mam tu na myśli także poziom trudności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem po jakichś ośmiu misjach i giera mi się podoba, misje są zróżnicowane i IMO w miarę ciekawe, a to dopiero początek, gdzie misje są raczej proste. Statek też jest spoko, laska w kantynie nie przeszkadza, w końcu to kantyna no i statek wojenny, więc wszystko pasuje. Jak narazie denerwują mnie tylko newsy w TV, zbyt przerysowana i oczywista jest ta propaganda, mają ludzi za głupich czy jak?

 

 

aha... i jeszcze jedno... kkNd 542

 

Ja mam 4xx, nie pamiętam całego numerka :)

 

 

SYF SYF SYF. BEZNADZIEJNA NAP.i.e.r.d.a.l.a.n.k.a 

 

A to dziwne, bo jeszcze chyba nie trafiłem na misję typowo napie***kową, czyli w stylu rozbuduj się i zniszcz przeciwnika (w sumie to chciałbym już taką), po ilu misjach już jesteś? Druga sprawa to czego ty oczekiwałeś po RTSie? Przygodówki?

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami jest nudniej czasami ciekawiej - fabuła daje radę... A te newsy w TV - fakt, komandor Sheppard ;) robi straszną propagandę :D

Edytowane przez Wreq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemy jakie doświadczyłem do tej pory:

 

  • Czat głosowy - Gra nie wykryła mi mikrofonu, jak wszedłem w opcje audio i odznaczałem/zaznaczałem checkbox-a, który włączał/wyłączał mikrofon gra mi się zawiesiła i musiałem robić hard reset
  • Jak uruchamiam grę, załaduje się menu to pojawia okienko, że nie mógł ściągnąć dodatkowej zawartości. WTF ?! Już wydali jakieś DLC czy bug.
  • Podczas gry MP miałem efekt "doczytywania", nie spadał fps tylko jakby "doczytywało", co pewnie było spowodowane przez sieć a nie np. doczytywanie z dysku. Po chwili wywaliło hosta jak i mnie. Działo się to w momencie większych starć.
Rada dla przyszłych kupców, nie kupujcie wersji box bo jest tak tandetna, nawet nie ma poradnika z prawdziwego zdarzenia. Zawiodłem się strasznie. Powiem młodzieżowo "żal". Lepiej nawet te głupie 10zł zaoszczędzić i kupić klucz na allegro. Absolutnie nie warta nawet dopłacania 10zł. Po przejściu ~8 misji kampanii, mimo cukierkowatości, hollywoodzkich gadżetów dla dzisiejszej młodzieży etc względem 1 mrocznej, "schludnej", "stonowanej" części myślę, że misję są ciekawe i wciągające. Jak już ktoś powiedział, pierwsze kilka misji należy potraktować jako "samouczek". Na początku jest nudno ale wszystko się rozkręca. Sama polonizacja nie jest taka straszna jak ją malują. Fakt jest taki, że pl dubbing nie ma nawet polotu do oryginalnych aktorów (jak to w każdej produkcji), ale nie jest źle. Ponieważ nie grałem w betę (poza jednym epizodem) to jestem zachwycony interfejsem. Jest świetny. Wszystkie funkcjonalności (friendsy, drużyny, czaty, ligi) są świetnie zintegrowane z interfejsem i bardzo intuicyjne. Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem po jakis 18 misjach - dla mnie SP super - niedawno przeszedlem SC1 i powiem szczerze ze taka formula prowadzenia fabuly duzo bardziej mi pasuje :) (bardziej cos ala rpg) inc wiecej nie bede pisal bo to co mi sie podoba nadaje sie tylko na spoiler :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 3 misiach z polska wersja jezykowa poszedl uninstall :D possalem wszystko od nowa i zupelnie inna gra. Szkoda, ze nie polonizowali tego kinowo, efekt bylby o wiele lepszy.

 

LASKA TAŃCZACA NA STATKU JIMIEGO, dopełnia czarę goryczy - brakuje tylko jeszcze Chucka Norrisa trzaskającego obrotowymi drzwiami.

to hologram  :lol:

 

btw wpisujcie te niki i numery z gry to wieczorkiem cos pykniemy razem :) bardzo duzo fajnych mapek 2vs2, 3vs3 i 4vs4 doszlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...