Skocz do zawartości
Gość [RONIN]

Starcraft 2

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w polskiej wersji językowej przetłumaczono nazwy jednostek? Bo zacząłem ściągać wersje EN, ale jak widzę 48h na zegarku (i tak przy pełnym przepuście mojego netu musiałbym 35h czekać), to chyba nie wytrzymam i zainstaluję PL - nie chce potem kombinować czytając jakieś zagraniczne fora czy cuś, że Zealot to w polskiej wersji Furiat czy inny grzyb...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak grasz na łatwym poziomie i na szybko bez czytania dialogów, bawienia się na stacjach to z 40% może się uda. :)

Skoro masz triala to dogadaj się z kolegą, żebyś mógł grać na koncie gościa, przejdziesz sobie całą grę za free.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co gdzies wyczytalem to dziala to tak ze idziesz do kolegi ktory nie ma wogole konta, klikasz play as guest, logujesz sie na siebie i podobno kolega moze juz bez zadnego problemu grac normalnie w kampanie sp bez logowania sie za kazdym razem - czy to tak dziala to nie wiem bo sam osobiscie nie sprawdzalem jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym akurat wiem, chodziło mi raczej o samgo boxa z grą w wersji EN no ale trudno nie będę przecież zamawiał z blizzarda bo sobie policzą nie wiadomo ile... pozostaje kupić w PL i sciągnąć EN.

 

Posiada ktoś wiedzę na temat ile może wynieść przesyłka z blizzarda? :wink:

Edytowane przez zal0st

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do cukierkowatości itp. to ta gra została stworzona dla multi, dla E-sportu.

najbliższy turniej ESL ma odbyć sie za pośrednictwem tv, Eurosport ma relacjonować gry

główne nagrody to:

Prize Pool:

1st – $5000

2nd – $2,500

3rd – $1,400

4th – $900

5th-8th – $600

dobra faza co - starcraft na Eurosport :)

 

btw. Starcraft 2 jak każda gra w zasadzie została już złamana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to w mniej niż 24h. Zresztą blizz i tak ma wywalone na to i zbytnio nie skupiał się na wymyślnych zabezpieczeniach, bo raz, że dał grać za free jako guest a dwa, że tak jak pisze kolega wyżej - kwintesencją tej gry jest multi, a bez oryginału się nie pogra.

 

Po kilku misjach już nie odpaliłem tej gry, może wrócę do niej jak będzie posucha. :]

Zwyczajnie nie doświadczyłem tego uczucia, że chcę przeć do przodu i grać jeszcze jedną misję i jeszcze jedną i...

A to, że zbyt dużym fanem rts'ów nie jestem to już inna kwestia. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, na 2gb przy ultra to nie dosc ze wczytywanie misji trwa jakies 3-4min to jeszcze dogrywa w jej trakcie. Przy 4gb wczytywanie misji trwa o wiele krocej i nie ma przyciec.

 

Po 9 misjach w single stwierdzam ze pod wzgledem audiowizualnym (techniczne a przede wszystkim artystycznie) wsrod gier RTS nowy twor blizzarda nie ma sobie rownych. Fabularnie tez jest niczego sobie, dodanie watku ekspolracyjnego miedzy misjami to takze dobry pomysl, pozwala na lepsze wczucie sie w historie. System achievementow i odblokowywanie portretow to takze bardzo trafiona idea. Troche dziwna jednak wydaje sie mozliwosc utworzenia tylko jednego profilu na single/multi.

Jak dotad nie natrafilem na zaden problem natury technicznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pomocą przychodzi zmiana poziomu trudności przed misją :)

 

mój nick w grze to rafa 374, czy ten nr który podajecie obok nicku to każdy ma nadany? Bo tego nie widze u siebie.

Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa ja przedostatniej misji na normal nie moge przejsc :D - tam troche wyzsze wtajemniczenie w taktyke jest potrzebne....

 

A jaka droge wybrales? Niszczenie lotnictwa czy kanalow? 

 

@rafa musisz najechac myszka na portret w grze (prawa gorna strona meni) bo sam nick nic nie daje ;p 

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...