Skocz do zawartości
Gość [RONIN]

Starcraft 2

Rekomendowane odpowiedzi

ok poradzilem sobie

 

 

wystarczyl mass BC i yamamoto cannon na nydus warm :D

 

 

Dziwi mnie tylko ze niby ukonczylem cala gre, ale mam tylko 25/26 misji - a wszystkie wczesniej zrobilem - no chyba ze ten automat w cantynie to tez misja :D

Edytowane przez Micro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś klucz do trial'a? Gra na filmikach, screenach wygląda dobrze a że nigdy nie grałem w serię SC to chciałbym spróbować.

Jak ktoś ma to zapraszam na PW.

Edytowane przez emilek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG!

W Stara 1 zagrałem 7 gier na battle'u więc moje dzisiejsze 20 w 2 część to ponad 100% więcej xD

 

Na swoim kompie gram ofc na ustawieniach niskich, grafa wygląda rzenująco, ale tak musi być... Przypominają mi się czasy ET, kiedy wszystko miałem powyłączane (niebo czarne, trawa...)

 

Najgorsze, że mam na 20 gierek z 12 przegranych w tym:

-3 bo jestem lamą

-4 bo reapery i wjazd przez skałki (gram te 50 treningowych) i z terranami nie ma innej gry

-5 bo BSoD, rozłączenia z serwerem <_<

 

Ogólnie Starcraft często wychodzi mi do windy (chowa się w pasku) lub sypie się połączenie (raz wyskoczyło okienko oczekiwania na gracza, a ze dwa razy miałem tylko opcję "rozłącz się"). Nie wspominając, że przy oglądaniu replay'ów również się potrafi sypnąć. Single'a nie sprawdzałem.

 

Gra się przyjemnie, ćwiczę wytrwale, ale ciągle mam problemy "co robić z $$$". Najczęściej przegrywam mając full kasy, a mało wojska. Lub dużo barraksów z przybudówkami, dużą ilością kasy i żadnym wojskiem. Nie ogarniam tego :unsure:

 

Chyba oleje te gry treningowe z wkurzającymi skałkami i pogram w ligach, pewnie cooperkowej. Co o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to jest z tymi kluczami, majac zarejestrowana gre w EU moga sciagnac i zainstalowac dowolna wersje jezykowa dostepna w regionie?

moge teoretycznie sciagnac wersje PL - a gdy mi sie nie spodoba to moge odinstalowac PL, zassac i zainstalowac wersje ENG? jest to dozwolone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie zrobiłem w dniu premiery. Trzeba tylko te nieszczęsne 7GB dossać.

 

Swoją drogą cosik przesadzili w menu głównym z grafiką 3D - karta grzeje mi się bardziej niż w czasie gry (Oo). Które ustawienia najbardziej obciążają GPU?

Gra wszystko dała na ultra, tylko cienie jak zwykle zmniejszyłem na normal i dałem AAx2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma zadnych problemow ze stabilnoscia, czasami zdarza mi sie tak jakbym mial dc dostac, gra staje muza leci a potem tak przez 5 sekund dziala bardzo szybko i potem wraca do normy. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś sprawdzić, czy kampania (albo w ogóle gra) da się odpalić bez połączenia z Internetem (kabel z sieciówki out)? Kroi mi się wyjazd powiązany z nicnierobieniem i chętnie bym sobie zabrał kompa, tylko ofc nie ma netu.

Znalazłem w Sieci informacje, że gra się wtedy jako gość, prawda to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AA przez sterownik NVidii, a jakże by inaczej.

 

No chyba normalne że spadają FPSy :)

 

Po prostu dziwi mnie takie obciążenie GPU w menu, gdzie tylko jakaś planetka w tle się kręci.

 

No niby normalne ale myślałem że chodzi o coś więcej... aaahh :damage_wall:

 

A swoją drogą jest możliwość zmiany imienia i nazwiska na koncie battlenet?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymuszacie aa zeby filmiki na silniku gry ladniej ladniej wygladaly? :P bo modele w grze sa stworzone w taki sposob, ze anty aliasing zwyczajnie nie jest potrzebny ;p

 

opinia dobra jak kazda inna. osobiscie wole wygladzone krawedzie biegajacych pikseli ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucisz screeny porownawcze bez anty aliasingu i z AA x2, x4, x8? :> bo az jestem ciekawy efektu. Tylko z gry, a nie przerywnika "filmowego" :P

 

Dołączona grafika

 

w samej grze, jak jednostki sie ruszaja wyglada to imho znacznie lepiej - nie masz efektu "pily" i plywajacych krawedzi.

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mowie ze zle chodzi :P w becie gralem all na full w 1280x1024 i smigalo 45-60fps teraz przy 1920x1080 na singlu leci 25-45 boje sie ze na multi bedzie tylko gorzej .... sek w tym ze wolalbym zmniejszyc rozdzialke a shadery zostawic :D no ale cos sie pokombinuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i ja w koncu jako starcraftowiec z ponad 10letnim starzem dorwalem druga czesc .... poki co walcze z moim poczciwym hd4850 do wyswietlania wiekszego fps :/

 

hmm...

dziwne, bo u mnie na znacznie gorszym procku (patrz syg.) SC2 chodzi na Ultra w rozdzialce 1650x1050 rewelacyjnie...

BTW. gierka jest znakomita... nie szaleje z wykonywaniem misji, delektuje sie wygladem SC... ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm...

dziwne, bo u mnie na znacznie gorszym procku (patrz syg.) SC2 chodzi na Ultra w rozdzialce 1650x1050 rewelacyjnie...

BTW. gierka jest znakomita... nie szaleje z wykonywaniem misji, delektuje sie wygladem SC... ;D

 

nie no nie mam przycinek ni nic, sek w tym ze martwi mnie bliska granica "plynnego grania" i to nie w kampanie tylko w multi przy obecnych ustawieniach :) zreszta patrz post wyzej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...