Skocz do zawartości
Gość [RONIN]

Starcraft 2

Rekomendowane odpowiedzi

 To nie sa dodatkowe misje tylko tzw bonus objectives ;p niekonieczne do ukonczenia misji, ale pkt za to zdobywasz... ktorych i tak pod koniec bedziesz mial za duzo. Watpie zeby sie dalo nabic podwojnie ;) 

 

to ja wiem, ale po ukonczeniu misji z archiwum nie daje sie zdobyc tych pkt tech. jesli wczesniej w kampanii wybralo sie inna sciezke...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozecie sie podzielic pomyslami jak przejsc misje Wykopalisko na poziomie trudnosci brutalny?

Moze ktos ma jakies linki do filmikow jak to przechodza ludzie na najwyzszym poziomie trudnosci?

 

Btw jak sie nazywa poziom brutalny w grze po angielsku? I jak sie nazywa misja Wykopalisko w grze po angielsku? Czy skroty klawiszowe w grze po angielsku sa inne niz w grze po polsku?

 

Poza tym jak ktos chce pograc w lidze 2v2 to chetnie z nim zformuluje team, po testowych meczach wywalilo mnie do jakiejs zlotej ligi. Na razie najwiecej gram protkiem, ale moge grac kazda rasa lub nawet randomem jesli komus bedzie na tym zalezalo, takze zapraszam na wspolna gre. Pozniej podam ID bo teraz nie pamietam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skroty sa inne w angielskiej i polskiej wersji takze trzeba sie uczyc na nowo po przesiadce... radze sie nie przyzwyczajac ;p Co do misji wykopalisko to proponuje zajac dolna baze, zabudowac czolgami z 2 stron, dozbroic sie i porozwalac noobom te bazy :D na trudnym przed koncem czasu wykosilem im wszystko wiec brutal tez powinien spokojnie przejsc ;)

 

aha... misja to the dig

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na trudnym to ja z palcem w nosie ta misje przechodzilem.

Roznica miedzy trudnym a brutalnym jest brutalna :D

 

EDIT

 

Kto pierwszy ten....

pogra w starcrafta :)

 

EDG42E-VXRP-7CXJ4R-8NK2-4VG9WN

Edytowane przez jipang

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy w ORYGINALNEGO StarCrafta 2 da się zainstalować OFFLINE (wiem, że pirata z crackiem tak) ?

I czy da się grać bez połączenia do netu (Single, Skrimish) ?

 

Kupiłem oryginała z UK i teraz padł mi net w domu (router Linksys się spalił po 2 latach) i teraz będę czekał na nowy przez 2 tygodnie :(

Edytowane przez lockin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na trudnym to ja z palcem w nosie ta misje przechodzilem.

Roznica miedzy trudnym a brutalnym jest brutalna :D

 

przejscie misji to pikus, z wykoszeniem calej mapy jest dopiero problem :D jak serio nie idzie to proponuje zabudowac fortecami wejscia i zostawic obok kilka dronek do napraw ;] + masowka medykow, marines i maruderow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Właśnie zakupiłem gre i mam pytanko odnośnie battle.net. Konto w sumie już mam dawno stworzone, przy czym jak się rejestrowałem to podałem imie i nazwisko.

 

Grałem w triala i przy moim nicku w SC2 w nawiasie jest właśnie imię i nazwisko (chyba staty). Zawsze tak będzie i wszyscy będą to widzieć? Można to jakoś zmienic? Czekam na klucz a posiadanie dwóch kont na battlenet jakos mi nie odpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o granie to ludzie widza tylko nick.

Jesli chodzi o liste znajomych to zalezy bo jak podasz komus nazwe swojej postaci i jej kod to tez beda widziec tylko nick, jak podasz email na ktory masz zarejestrowane konto to znajomi beda widzie imie, nazwisko, nick o raz to co robisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas do przodu :P. Rób Banshee i Marinsów wspomaganych medykami. Potem po prostu idź do kolejnej bazy prota, zniszcz ją, przetransportuj swoją baze zanim dojdzie tam ściana ognia i tak aż do dojścia w miejsce artefaku. Na trudnym ta technika działa, na brutalu nie miałem weny grać od mniej więcej połowy gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, pograłbym w SC2 dla singla (bo multi nie jest dla mnie), ale nie uśmiecha mi się wydawać 2 stów dla jednej kampanii...

 

Na allegro za 150pln znajdziesz. Co prawda to jedna kampania ale 26 misji, w skirmish tez mozna pogdac. Albo multi ze znajomymi - niekoniecznie trzeba grac z "obcymi" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu od razy 200zł? Wystarczy cdkey SC2 key. Podstawowe pudełko to bieda [wiem, bo zamówiłem] i szkoda na nie kasy. A poza singlem są jeszcze wyzwania, więc dodatkowe misje plus sam singiel kusi, żeby co po niektóre misje przejść jeszcze raz. A co do multi, zawsze można popykać 3v3 lub 4v4 i jest niezła zabawa :) Więc nie zastanawiaj się, tylko zamawiaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tesco 150zł. Ale IMHO gra niewarta tych pieniędzy, jeżeli chodzi o kampanie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was prośbę. Zamieszczam poniżej link do replay'a z mojej ostatniej gry. Gram w niej terranami, srebna liga. Jak ktoś ma chwilę czasu rzucić okiem na niego i wytknąć mi najpoważniejsze błędy, to będę bardzo wdzięczny.

 

przeklej.pl - lost temple lost .sc2replay. Wrzucaj i ściągaj filmy, muzykę, obrazki i inne pliki z przeklej.pl

 

Dla porządku opiszę mniej więcej co staram się robić:

1. Mój build order zmierza do 1/1/1, potem decyduję się na drobny haras 1 banshee.

2. 7.30 expuje

3. w 8.30 brakuje mi w porównaniu do minerałów gazu

4. Ok 12.00 decyduję się o pójściu w Thory -> dostawiam Factorkę i Armory

5. 14.00 jedna z wielu przegranych walk...

6. Nadwyżka minerałów, decyzja o exp na złoża na godz 5

7. Widząc void-ray przerzucam się z maruderów na marines

 

Z grubszych błędów jakie widzę:

-za późno dostawiam drugi raz

-nie przenoszę scv do ekspansji

-za łatwo przegrywam potyczki, brak skilla do korzystania z umiejętności (choćby raven i jego wieżyczek)

 

Błędów jest oczywiście cała gamma (np wojsko stojące obok wieży xal nagi (?) zamiast przy niej) i prosiłbym o wytknięcie ich, pamiętając, że mój skill jest jeszcze na poziomie srebra.

 

D-Z-I-E-K-U-J-E!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Kaz!o, a gdzie marinsów miałeś? Wbrew pozorom to świetne jednostki są, ja zawsze buduje ich jeśli brak mi gazu, a mam mase minerałów. Marins bardzo dobrze niszczą stalkerów i immortali po włączeniu steama, jednostki powietrzne też szybko padają pod ich ostrzałem. Może i jest to mięcho armatnie, ale wspomaga idealnie silniejsze jednostki.

Edytowane przez OCM4n14k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...