Skocz do zawartości
Gość [RONIN]

Starcraft 2

Rekomendowane odpowiedzi

Battle.net padl czy to cos u mnie? nie moge sie polaczyc z kontem w SC2, ostatnio wymienilem ruter WAG200G na modem Netgear DM111P + ruter Netgear wnr3500l i sie zastanawiam czy to nie ruter czegos nie blokuje na portach? ale na poprzednim ruterze nic nie musialem ustawiac, normalnie laczylem sie z kontem, a tu... cos nie dziala...

moze ktos wie jakie porty przekierowac zeby ruszylo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadzialalo, po restarcie kompa... chyba jakis program blokowal te porty...

 

witam

braciak chetnie sprawdzilby 'z czym to sie je' przed zakupem, wiec jesli ktos z Boarda mialby na zbyciu triala z Boxa- chetnie go wykorzystam ;)...

Edytowane przez ernik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy poziom trudności ma wpływ na gamespeed ? Bo widze ze jak wybieram (w singlu, kampanii) hard to mam do wyboru tylko fast lub faster... Jest możliwość ustawienia poziomu hard albo brutal ale przy gamespeed normal (nawet jakims kodem...) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda bo tak fajnie sie gra na normal speed... tylko jest cholernie łatwo i AI jest głupie... Chciałbym brutal z normal speed - taka szybka sieka nie odpowiada mi w ogóle (wiem ze w mp gra sie na faster). Nie ma komendy/cheata który by zmieniał gamespeed na normal jak gram na brutal ? (wiem ze kasowałoby to achivmenty ale byłoby fajniej).

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ponad 30h (czy więcej bo misje na hard czy brut trza było powtarzać) gry przeszedłem Starcraft'a 2. Co mogę powiedzieć ? Totalne zaskoczenie, gra jest po prostu genialna (oprócz niemożliwości wybrania mniejszej prędkości gry przy poziomach trudności: brutal albo hard :P) i jest lepsza sc1. Grafika na prawdę bardzo dobra, różnorodność ogromna, świetna muza, genialne MP, genialna kampania SP, genialny gameplay i ciekawa historia już nie mowiąc o cutscenach i pomysłach (jak mission briefing na hyperionie). Maksymalnie doładowana i świetnie zrealizowana gra. Aż się zdziwiłem - że aż tak dobra będzie. Blizzard to blizzard. SC2 przez samą kampanie (ciuteczek, mp,sk) po prostu mnie wessał na maxa. Gra na lata dla ultra pr0 (ofc nie ja), czy dla n00bów. 9,5/10. Uff. Dawno mnie tak żadna gra nie wciągnęła tym bardziej RTS.

 

Tak 4fun firebacik ("scorched earth"):

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co fakt to fakt. Odkąd kupiłem SC2 w lipcu to już w nic innego nie gram i długo się nie zanosi na zmianę. Polecam umsy na multi, świetna sprawa.

 

To samo stało sie ze mna :P Za kampanie nawet sie nie zabieram, ale multi siekam ile sie da (poki co gold 1v1 i platyna 2v2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało się ogólnie gra(jak bedą 2 gry w tygodnu to sukces :unsure: ), ale jak mam chwilkę czasu to jeden meczyk się pyknie i tak od lipca tylko sc2. Wcześniej tylko 3v3, teraz morduję się 1v1 i wszystkie głupoty z grupowych wychodzą :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

STARCRAFT II WINGS OF LIBERTY - SKAN - SC2 KLUCZ (1446005419) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

 

Tu jest zakończona aukcja, negatywów nie widać więc raczej koleś wiarygodny.

Gdyby wykręcił wałek na taką ilość kluczy prędzej czy później ktoś by sie upomniał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie powyższej aukcji to potwierdzam, że jest OK. Sam mam :)

 

Mam jednak pytanie. Dlaczego po wyjściu z SC2 system strasznie zamula... praktycznie przez 1-2 minuty nic nie da się zrobić. Z drugiej strony przy włączonej grze mogę spokojnie dawać Alt+Tab i natychmiast jestem w Windowsie i wszystko działa jak powinno. Pokazuje mi zajętego RAM-u 1,8GB (z 4GB).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez nic nie zamula ;) a wiecie moze od czego zalezy szybsze wracanie do do gry po jej zminimalizowaniu przez alt tab? Czasami jest blyskawicznie, a kiedy indziej musze czekac ze 30s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez nic nie zamula ;) a wiecie moze od czego zalezy szybsze wracanie do do gry po jej zminimalizowaniu przez alt tab? Czasami jest blyskawicznie, a kiedy indziej musze czekac ze 30s.

 

Niech zgadnę, grafa AMD/ATI?
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...