Skocz do zawartości
Gość [RONIN]

Starcraft 2

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli ktoś ma ochotę pooglądać trochę gier światowego top'u, to właśnie w Katowicach odbywa się Intel Extreme Masters :)

 

http://www.teamliquid.net/video/streams/ESL.tv%20PL - stream PL

http://www.starcraft2.net.pl/portal/sc2/1/2785/IEM_Katowice__live.html - rozpiska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dzwonilem do Empiku w katowickiej SSC. Gra jest do kupienia na miejscu za 111pln a moje zamowienie (zlozone kilka dni temu przez internet) powinno byc jutro lub w czwartek popoludniu :| taka sama akcje mialem z Diablo 3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blah, ja już nawet nie patrzyłem gdzie taniej i w ciemno podjechałem do tesco, a tam zaskoczenie... Zapowiadali nocną premiere o 24, a do tej pory gra nie doszła Dołączona grafika Jeżeli ktoś czekał w nocy, to nieźle się musiał wk***** :D

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi sie wydaje czy SC2 sciaga HotS niezaleznie od tego czy mamy zamiar gre na koncie czy nie? Odpalilem launcher i najpierw poszla optymalizacja, potem sciagnelo sie 5.58GB a dopiero wtedy zapytalo mnie o login :| czy to oznacza ze Ci ktorzy HotS nie kupili i tak musza je sciagnac by grac w WoL?

 

PS. Moj btag: Trawienny#442

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby komus pojawil sie problem z dzwiekiem wpadajacym w petle oto roziwazanie:

1. wylaczyc SC2

2. Uruchomic Launcher z podwyzszonymi prawami (prawym, Run as Administrator)

3. W menu Launchera wybrac Help > Repair Tool

 

voila :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bodaj by ich jasny szlag wszystkich w tym Blizzardzie trafił. Obiecałem sobie, że będę miał całego SC 2, ale zaczynam się mocno zastanawiać...

  • Walczę z ledwo dyszącą stroną BN, żeby przypomnieć sobie hasło. To na pewno wina BN, bo cała reszta Internetu działa bez zarzutu. Dlaczego nie pamiętam hasła? Bo od WoL nie dotykałem BN, a ich durna polityka haseł wymusiła na mnie wymyślenie całkiem odmiennej od mojego kanonu frazy, której najzwyczajniej w świecie zapomniałem. Tak samo, jak miejsca, w którym miałem owo hasło zapisane.
  • Launcher zrobił mi optymalizacyjny kipisz na dysku, a teraz kończy dociągać jakiś patch, który się okazuje być... samym HOTS. Dobra, spoko. To co mi się kręci w napędzie, w takim razie?
  • Wbiłem na forum BN (które działa ekstra płynnie, w przeciwieństwie do samego BN... cuda na kiju), żeby poczytać coś o instalacji z płyty... i widzę:

    • Że dodatek jest automatycznie ściągany jak ktoś gra w WoL... Dobra. A jak ktoś jednak nie chce? To i tak ma HOTS na dysku, bo gigabajty są rozdawane w paczkach czipsów.
    • Że z płyty można, o ile jest jakaś tam wersja klienta, czy coś. To po [ciach!] mi płyta, którą kupiłem tylko przez to, żeby nie ściągać dodatkowego crapu. Rozumiem patch 100-200 mega. Ale nie cały pieprzony content dodatku...
  • O, jak piszę te słowa, mam kolejny błąd połączenia ze stroną BN...
Razor1911, RELOADED, SKIDROW, czy kto tam spiraci... nadchodzę! Zapłacę tym patałachom w przyszłości za trzecią część, ale chyba nawet nie wyciągnę jej z pudełka (o ile w wersji pudełkowej będzie). Chyba, że zmienią politykę wobec uczciwych ludzi, w co szczerze wątpię.

 

Od momentu włożenia krążka do napędu mija właśnie godzina i dziesięć minut... ciągle nie zacząłem grać.

Edytowane przez m4r
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jest to nieuczciwe wobec osób które nie kupują HotS'a bo zwyczajnie zapychają im dysk zbędną zawartością. Ale dla reszty? U mnie instalacja trwała tyle co wpisanie key'a na stronie i kliknięcie play. Wszystko było już pobrane przed premierą na dysku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz problemy z BNET'em, sprobuj zrobic w cmd /ipconfig release, /ipconfig renew, /ipconfig flushdns bo byc moze zmieni Ci routing.

 

Na obecna chwile sporo osob ma problem z routingiem po stronie, jak zawsze telia FR....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HOTS całkiem fajny. Nie przepadam za Zergiem (nie lubie tych robali) ale w sumie gra się fajnie. Fabuła ciekawa jak zawsze i świetna oprawa audio wizualna - też jak zawsze :)

Jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie takie same zdanie Dołączona grafika Nigdy nie lubiłem Zergów, a w WOL to może nimi ze 2 razy zagrałem przez cały ten czas, ale w kampanii sprawują się nieźle. Miło w końcu stworzyć 50 jednostek w jednej chwili Dołączona grafika chociaż w poza kampanią i tak wolę Terran i próbuję ogarnąć Protosów.

Edytowane przez twistet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zapewne wiecie ogar (ang. Warhound) został usunięty na wczesnym etapie publicznych beta-testów Heart of the Swarm, ponieważ uznaliśmy, że jego rola na polu bitwy trochę za bardzo pokrywała się z maruderem. Pod względem mechaniki były to praktycznie dwie identyczne jednostki – różniły się jedynie miejscem produkcji. Decyzja o usunięciu jednostki nigdy nie jest łatwa, a w tym przypadku okazała się wyjątkowo trudna, ponieważ wszyscy w Blizzardzie uwielbiali wygląd ogara.

 

Po obejrzeniu rozgrywek MLG Winter Championship zauważyliśmy, że Life trochę zbyt łatwo poradził sobie z Flashem w finałach. Gdyby Flash miał możliwość zbudowania ogarów, nasza ulubiona rasa (terranie) mogłaby wygrać turniej. Jak to zwykle bywa, podjęliśmy spontaniczną decyzję pod wpływem tego meczu i natychmiast zabraliśmy się za wprowadzanie zmian w balansie gry.

 

Z tego względu ponownie wprowadziliśmy tę jednostkę do wewnętrznej wersji gry, którą wykorzystujemy do testów w naszej firmie. Po dodaniu ogara gra terranami stała się niesamowicie satysfakcjonująca. Jednak za każdym razem, gdy musieliśmy stawiać im czoła, kierując naszą ulubioną rasą (zergami), coś było wyraźnie nie tak. Taka sytuacja była oczywiście nie do pomyślenia, więc uznaliśmy, że musimy dać ogary także zergom.

 

Kiedy jednak dłużej zastanowiliśmy się nad tą decyzją, zdaliśmy sobie sprawę, że nasza ulubiona rasa (protosi) zaczęła mieć pod górkę, ponieważ jako jedyna nie dysponowała ogarami. Wtedy nas olśniło: także protosi powinni je otrzymać, ponieważ jednym z naszych głównych celów przy projektowaniu StarCrafta II było stworzenie jak najbardziej podobnych do siebie trzech ras.

 

Po rozważeniu wszystkich za i przeciw, koniec końców, oto, co postanowiliśmy zmienić w grze:

Ogar został dodany dla rasy terran, bo roboty są fajne, a wygląd ogara jest niesamowity.

Ogar został dodany dla rasy zergów, żeby dalej miały szansę w starciu z terranami.

Ogar został dodany dla rasy protosów, żeby protoscy gracze nie jęczeli nam o nim na forum.

 

Wprawdzie zdajemy sobie sprawę, że wymienione powyżej zmiany są drastyczne, ale zachęcamy wszystkich do zalogowania się i sprawdzeniu ich samemu w grze zamiast wyciągać pochopne wnioski. Możecie jak najbardziej podzielić się z nami waszymi przemyśleniami, ale tym razem nie będziemy brać pod uwagę żadnych opinii i sugestii.

 

Więcej informacji o sekretach ogarów znajdziecie w naszym artykule pt. „Ogar: Pytania i odpowiedzi”. Historię ich powstania przedstawia opublikowane właśnie w naszej sekcji wiedzy o uniwersum StarCrafta opowiadanie pt. „Film na zamówienie”.

Jupi Dołączona grafika Warhoundy wróciły i to dla każdego =]]

http://eu.battle.net/sc2/pl/blog/7935259/Raport_sytuacyjny_ogar-01_04_2013

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz, zamiast się op*****ć i czytać ciach!ły możesz się czymś zając i zrobić coś pożytecznego Dołączona grafika

 

A tak serio, to też pomyślałem, że to ładnie naciągane pod prima aprilis... dopóki nie wszedłem do gry Dołączona grafika one naprawdę wróciły ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...