Skocz do zawartości
Gość [RONIN]

Starcraft 2

Rekomendowane odpowiedzi

I się zdenerwowałem, od czasu wydania patcha gierka albo dropi, albo wywala do pulpitu. Zostało zaledwie 6 dni grania, a taka lipa.

 

 

Tylko 6 dni grania? Moje konto ma podpisane, że koniec gry jest 24 czerwca. Ja właśnie jestem po 2 meczykach i tym razem grało się normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, wczoraj znowu dodali możliwość wrzucania map i poprawili serwery. Tylko raz gierka wysypała mi do pulpitu. Pierwsza faza bety ma się zakończyć 31 maja. Później beta wróci na chwilę przed premierą. Chociaż kto wie, może zdecydują się na przedłużenie czasu trwania bety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba sie z ch na glowy pozamieniali ;D za jedna z 3 czesci? Ja tam najpierw pozycze gierke albo przynajmniej poczekam na opinie z czym to sie jje, bo szczerze mowiac beta do multi mnie juz znudzila ;d 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem ile taka cena się utrzyma... 200 PLN to lekka przesada.

 

Uważam że gra jest bardzo dobra, gdybym miał ją dzisiaj ocenić to dałbym mocne 9/10.

W sumie to ktoś miał rację pisząc że to bardziej zręcznościówka niż strategia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro byli ludzie, ktorzy za bete dawali 400zl to niby dlaczego pelna wersje blizz ma wyceniac na 100zl ? przypuszczam, ze seria beta kluczy byla taktycznym posunieciem blizza, zeby sprawdzic, ile gracze moga zaplacic za nastepce ponadczasowej jedynki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

starcraft ma spora scene i naprawde dobrzy gracze po prostu nie chcieli zostawac w tyle... biedni, nie wiedzieli, ze chwile pozniej blizzard pusci keye praktycznie masowo ;D chyba kazdy kto chcial keya, ze 2-3 tygodnie po ukazaniu sie bety juz go mial ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ah szpachla nie przesadzaj tak, na polskiej scenie sc kluczy bylo w nadmiarze wrecz, przez moje rece przewinelo sie ich kolo 8, z czego 2 oddalem na purepc a reszte na netwars.pl, tak wiec ten kto naprawde chcial potestowac a nie mial zamiaru placic za dostep do bety, mial niejedna okazje by dostac kluczyk czy to od blizza czy tez od znajomego/nieznajomego ze sceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arcymistrzowski sposób na walkę z piractwem. Nie ma co. A ledwo parę dni temu Blizzard krytykował Ubisoft. Sam już nie wiem co lepsze: DRM czy kosmiczne ceny.

 

No dokładnie... Upadli na głowę z tą ceną... Ja sc2 po prostu w takiej cenie nie kupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że nie.. blizz ma monopol na turniejową grę, szkoda by było zmarnować takiego potencjału do trzepania kapusty. I tak ludzie kupią, teraz modne są dlc to blizz postanowił pójść w podobną stronę wydając grę w 3ch częściach.

 

Mi tam lotto, ja nigdy nie byłem fanem strategii a tym bardziej sc, chociaż wiem, że to kawał porządnej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena jest masakryczna, ale narzekanie, że Blizz podzielił grę na 3 części mnie denerwuje. Bo:

- Gra przez to nie będzie krótsza - 1 kampania ma być tak długa jak normalnie by daway 3 kampanie razem.

- Ba będzie bardziej dopracowana - przykład AvP3, gdzie Marine było znośne, a reszta zrobiono byle było.

- A w MP będą wszystkie 3 rasy grywalne.

Wieć ja naprawdę nie widzę problemu. Tylko 200zł za grę to dla mnie o co najmniej 80zł za dużo.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blizz akurat to nie firma, która wypuszcza gry z pospiechu i przez to niedopracowane.

po prostu to czysty skok na kasę, po tym co się dzieję teraz z wow (m. in. płatne za real $ epic mounty)nie mam wątpliwości, że współpraca z activision miała tylko jeden cel - wytrzepanie maksymalnie jak się tylko da kabony z ludzi, korzystając z tego, że są monopolistami na gatunki h&s, rts i mmorpg. Po prostu nie mają konkurencji i mogą dyktować warunki jakie chcą. Założę się, że te 3 części są już dawno ukończone, beta była tylko robiona pod kątem multi, balansu itp. a kampania sp już ukończona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale która firma nie chce zarobić? Chyba tylko 3DRealms, która z miłosierdzia nie wypuściła DNF dla swoich fanów :lol2: Mi się też to nie podoba, bo kto chce płacić? i to tak dużą kasę. Nie wiem jak jest w WoW, nie wiem jak daleko już są z S2, ale przecież mogą wydać grę z błędami i potem dopiero wydawać łatki.

 

A co do monopolu, to na rynku jest pełno firm, ale że żadna nie potrafi stworzyć dobrego klona D2, to nie wina Blizza. A co do RTS, to przecież W40k było dobre, aprzecież pierwszy W40k miał 3 dodatki.

 

Nie bronię Blizza, bo ja napewno nie kupie ich gry za tą kasę. Wole kupić 3/4 gry niż jednego S2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...