Skocz do zawartości
Gość [RONIN]

Starcraft 2

Rekomendowane odpowiedzi

Od dzisiaj przestaje grac w kosza bo nigdy nie bede w stanie robic na boisku tego co LeBron...

 

Wiem ze na forum malo sie dzieje, ale troling raczej nie ozywi tego dzialu ath...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie przepadam za sc i podobnymi rts'hooterami

 

^^

 

Przecież nie musisz grac z takimi gośćmi jak ten zawodowiec. Największa frajda to kiedy kumpli młócisz albo oni Ciebie ale zabawy i tak jest masa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie starcraft to mila odmiana. Wiadomo, jak ktos bierze za target te cyborgi z korei to moze sie troche zrazic, ale po to w koncu sa drabinki zeby kazdy trafial na podobnych skilowo sobie ;) Co nie zmienia faktu, ze zlota drabinka po w miare krotkiej praktyce jest w zasiegu nawet takich nieogarow jak ja, a gra sie tam naprawde przyjemnie i na poziomie  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w USA ruszyła 3dni temu jak dobrze licze.

UA miała też problemy na początku i dzieje sie to samo na EU co u nich

myśle że do jakieś 18 bedzie można już grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do konca to samo bo w usa serwery dzialaly ale nie mozna bylo polaczyc sie z graczami. U nas wszystko dzialalo normalnie oprocz tego ze nie wyswietlalo nazw map i placemnt match'e zliczalo od 2 do -2 zamaist od 5 do 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ultrale teraz coraz częściej widoczne, ciekawsze gry są i bardzo dobrze :)

jeszcze jakiś mały element ultralom by dodali i by było spoko

 

wczorajszego zotaca wygrał terran - morrow, ale wyrównana gra z tossem 3-2 było

wydaje mi sie, że terran jednak najmocniejszy teraz jest - sam gram terranem od patch 8, wcześniej zergiem

 

co do palcement jeszcze, to w sobote grałem 2v2 - 5win i silver, 4 pary były słabsze, 1 mocniejsza

ale widać, że MMR ciągle działa.

 

widziałem ludzi z diamanod z 2 dywizji, to nikogo sławnego jeszcze tam nie widziałem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy występuje u was problem w postaci nagłych utraty klatek animacji? beta teraz potrafi przyklatkować na dobre kilka sekund ot tak, bez powodu i potem znowu działać normalnie. Sterowniki od grafy zmieniane, problem nie zniknął. U kumpla na stacjonarce to samo, z dodatkiem tego, że u niego na ATI włącza się komunikat z vpu recovery lub brakiem pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...