Jump to content
Sign in to follow this  
[RONIN]

Starcraft 2

Recommended Posts

Ja już się w swoje pudełeczko zaopatrzyłem, teraz tylko czekać do jutra.

Ja kupiłem w świecie gier w Warszawie (www.swiat-gier.com).

no to dołączam do nieszczęśników którzy mają pudełko z zainstalować nie mogą ;)

patrzac po ilosci osob ktore juz kupily gre moga miec ladna ilosc sprzedanych kopii :D mam nadzieje, ze kiedy kolo srody sie przejde do sklepu to nie zabraknie ;D

Co do kolejnych części SC2, to gdzieś czytałem, że wychodzić mają z częstotliwością 18 miesięcy. Więc jest czas aby oszczędzić na nie ;)

a jak się dostęp do internetu odetnie i zmieni datę w systemie na 27 to instalacja też nie ruszy?

a jak się dostęp do internetu odetnie i zmieni datę w systemie na 27 to instalacja też nie ruszy?

Nie ruszy. Poprosi o telefon do Blizzardu i wpisanie podanego przez nich kodu, jeśli mnie pamięć nie myli.

To krzyczy, że nie ma dostępu do netu i nie może nic zrobić. :D

zastanawiam sie na jedna rzecza, wiekszosc z was lubi grac pvp ale czy ktos jest wkrecony w cala fabule starcrafta, ktora ktos wymyslal po LSD z domieszka THC ?

Mnie tylko sp interesuje, multi mnie w ogóle nie kręci w rts.

Fabuła sc była jedną z ciekawszych w tego typu grach. :] Podobnie w serii warcraft.

Mnie też raczej tylko sp interesuje, zresztą do pvp się nie nadaję. I właśnie dlatego za takie pieniądze tego nie kupię, nie opłaca się tylko dla singla.

SC to przecież jedna z najbardziej popularnych sieciówek na świecie, więc nie zdziwię się jak większy nacisk położyli właśnie na tryb MP. Sama fabuła SP średnio mnie interesuje. Liczy się gameplay. Rozbudowywanie jednostek, a potem atakowanie. Ja w przypadku RTS'ów miałem zawsze ten problem, że jestem dość mało cierpliwy i zawsze atakowałem za wcześnie. Ale przynajmniej była większa frajda jak mimo przewagi liczebnej udało mi się szybko zaatakować bazę wroga i zburzyć ze 2-3 elektrownie i coś tam jeszcze ważnego jak się da, a potem odwrót do bazy z niedobitkami i ponowna rozbudowa jednostek. Gorzej jak tamci zaatakowali ;) Ale co się dziwić. W tamtych czasach więcej wtedy grałem w FPS'y niż w RTS'y. ;)

Co prawda z SC nie miałem do czynienia, ale sporo grałem w C&C , Red Alert oraz oczywiście Warcraft II no i najlepsza z tego wszystkiego Dune 2 (Polanie LOL). To IMO jedne z moich ulubionych gier RTS w jakie grałem. Myślę, że po SC II sięgnę jak będzie jakaś promocyjna cena na Steam'ie. Pewnie sobie poczekam, ale myślę, że chyba warto. Czekam na relacje z trybu SP ;)

Edited by Devil

Oj chyba nie warto czekać. Blizz zawsze miał rzeźnickie ceny. Przecież czy to Warcraft3 czy Diablo2 chodzą w platynowej kolekcji po 50zł, a ile lat mają te tytuły.

Myślę, że po SC II sięgnę jak będzie jakaś promocyjna cena na Steam'ie. Pewnie sobie poczekam, ale myślę, że chyba warto.

raczej sie nie zdarzy

maja swoj sklep online

i maja battlenet

dlaczego innych tytulow blizzarda - starych przeciez - nie ma na steamie?

Byłem kupić ale 400 osobowa kolejka mnie odstraszyła, poza tym już wszystko wyprzedane. Dopiero jutro mają dowieźć.

po jakichś 4h gry można powiedzieć, że gra jest dobra ;)

przeszedłem 3 misje i troche nudno sie robi, ale fajnie popatrzeć na jednostki medic, firebat.

są też bugi, znikające textury i czasami problemyz grami ledera.

na jakim poziomie trudnosci trzeba grac zeby sprawialo troche przyjemnosci jezeli ktos pocinal w multi?

Super. Tylko po to czekałem na aktywację żeby sobie zassać 7GB klienta w wersji angielskiej... Do zobaczenia wieczorem... Dobrze że mam robotę na dzisiaj :>

na jakim poziomie trudnosci trzeba grac zeby sprawialo troche przyjemnosci jezeli ktos pocinal w multi?

sądzę, że na najwyższym. ja tam spec od rtsów nie jestem a spokojnie sobie radzę w pierwszych misjach na trudnym. a też dawno w nic nie grałem oprócz Supreme Commandera 1 i przyzwyczajam się do interfejsu ;)

swoją drogą jest to chyba pierwsze spolszczenie, które mi nie przeszkadza. głosy dobrane są całkiem nieźle. no ale nie sprawdzałem wersji angielskiej a wypadało by.

Edited by DuG1

ja na medium gram, ale nie chodzi o to że łątwo sie gra, tylko troche nudno

ale w tej grze chodzi o multi!

this is STARCRAFT !!!!!!!! :D