Skocz do zawartości
jonathan

God Of War 2

Rekomendowane odpowiedzi

Katuje ktos ta gierke??

Musze przyznac ze jak ja dorwalem to pogralem kilkanascie minut i sobie darowalem. Lecz drugie podejscie zakonczylo sie strata kilku godzin [;

 

Ale w tej chwili sie zacialem :/

Do tego cholerka brakuje mi czasu na takie wyglupy jak konsole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj skonczylem god mode w godofwar 1. Zabieram sie za dwójkę w tym tygodniu :)

 

Sieka konkretna, ale warto było bo dowiedzialem sie ciekawych rzeczy.

 

Np. wiecie, ze... (spoiler)

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Kratos to syn zeusa i smiertelniczki? Jest herosem tak jak herkules.

kratos zabil swoja matke, bo aby nie wyjawic tajemnicy kto jest jego ojcem zostala zamieniona w bestie?

kratos chce sie za to zemscic na zeusie

kratos ma brata, który zginoł i siedząc w hadesie czeka na zemstę na bracie?

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj skonczylem god mode w godofwar 1. Zabieram sie za dwójkę w tym tygodniu :)

 

Sieka konkretna, ale warto było bo dowiedzialem sie ciekawych rzeczy.

 

Np. wiecie, ze... (spoiler)

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

No to siekaj w czesc druga. Bo jest to jakby kontynuacja czesci pierwszej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem - za każdym razem na początku, po sekwencji klawiszy z kolosem ( [ ], [ ], [ ], [ ]) ekran robi się na chwile czarny i wyskakuje mi "You are dead" i od początku sieka przy baliście... any idea co to może być? Nie próbowałem jeszcze na orginale, bo pozyczylem (a raczej dałem współwaścicielowi :] ), ale mam obraz, moze nagram na lepsza płytke...

Edytowane przez igomako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra dostepna jest juz od dawna na ebay

To ze uropejska premiera ma byc za kilka dni niewiele mnie interesuje?

 

Przemol^N nastepnym razem jak zglosisz "piractwo moderatora" przedstaw dowody handlu badz rozpowcszechniania tytulu!!

 

http://search.ebay.com/god-of-war-II_W0QQc...gZ1QQsofocusZbs

 

Chyba ze rzeczywiscie bedziemy poczyniac tak jak Ty bys to widzial i zamkniemy polowe nowych tematow na grach spowodowanych tym ze gry nie ma jeszcze w Polsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę, bo niedawno zakupiłem sobie tą gierkę i zacząłem grać, ale utknąłem w jednym miejscu w Hall Of Atropos. Przypomnę może nieco jakie to miejsce.

 

Chodzi dokładnie o plac z rzeźbą, która emituje wiązki promieni z oczu tworząc osłonę. Na środku jest dźwignia i nieco dalej platforma. Wcześniej walczymy z takim wojownikiem co staje się niewidzialny ( w sali z basenem). Po jego pokonaniu dostajemy tarczę, którą umieściłem na posągu (który wcześniej zrzuciłem na plac z rzeźbą i promieniami). Ów posąg przesunąłem na platformę.

 

I tu się pojawia problem. Po podniesieniu platformy z posągiem zauważyłem, że lewy promień się odbija od tarczy i zmienia kolor na żółty. Nie wiem co dalej mam robić. Udało mi się po WIELU próbach parę razy wbiec na górę i po belce dojść do tego promienia. Za każdym razem próbowałem coś z tym promieniem zrobić. W końcu poszukałem na necie poradnika (w akcie desperacji). Ale w poradniku (z WP) jest napisane, że po podniesieniu platformy mam wbiec na górę i wparować L1 niszcząc w ten sposób głowę rzeźby. To że autor nie napisał gdzie dokładnie ma wcisnąć L1 pomyślałem więc, że mam wejść na gorę i dojść do tego promienia i za pomocą L1 go odbić (tak jak płonące kule we wcześniejszych lokacjach), ale nic z tego. Albo robię to za późno, albo sam nie wiem. Dochodzę do promienia (po wielu próbach) wciskam L1 i nic. Platforma po chwili zjeżdża w dół.

 

Ktoś wie jak to przejść ?

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę, bo niedawno zakupiłem sobie tą gierkę i zacząłem grać, ale utknąłem w jednym miejscu w Hall Of Atropos. Przypomnę może nieco jakie to miejsce.

 

Chodzi dokładnie o plac z rzeźbą, która emituje wiązki promieni z oczu tworząc osłonę. Na środku jest dźwignia i nieco dalej platforma. Wcześniej walczymy z takim wojownikiem co staje się niewidzialny ( w sali z basenem). Po jego pokonaniu dostajemy tarczę, którą umieściłem na posągu (który wcześniej zrzuciłem na plac z rzeźbą i promieniami). Ów posąg przesunąłem na platformę.

 

I tu się pojawia problem. Po podniesieniu platformy z posągiem zauważyłem, że lewy promień się odbija od tarczy i zmienia kolor na żółty. Nie wiem co dalej mam robić. Udało mi się po WIELU próbach parę razy wbiec na górę i po belce dojść do tego promienia. Za każdym razem próbowałem coś z tym promieniem zrobić. W końcu poszukałem na necie poradnika (w akcie desperacji). Ale w poradniku (z WP) jest napisane, że po podniesieniu platformy mam wbiec na górę i wparować L1 niszcząc w ten sposób głowę rzeźby. To że autor nie napisał gdzie dokładnie ma wcisnąć L1 pomyślałem więc, że mam wejść na gorę i dojść do tego promienia i za pomocą L1 go odbić (tak jak płonące kule we wcześniejszych lokacjach), ale nic z tego. Albo robię to za późno, albo sam nie wiem. Dochodzę do promienia (po wielu próbach) wciskam L1 i nic. Platforma po chwili zjeżdża w dół.

 

Ktoś wie jak to przejść ?

Jest tak jak mówisz, musisz jak najszybciej dotrzeć do drugiego promienia i odbić go tym "czymś" do odbijania magii w czasie gdy drugi promień jeszcze odbija się od podniesionej rzeźby. Na szybkiego potwierdzenie z YouTube (ostatnie kilkanaście sekund):

 

Klik!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...