Skocz do zawartości
qqrydza

Lost Planet

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo sie ciesze, że Lost Planet wyjdzie na PC, zimowe klimaty będą idealne na upalne lato :wink:

Mam nadzieje, że wersja PC-towa będzie równie dobra jak konsolowa, nic tylko czekać na demko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na x'a rzeczywiście wygląda koszmarnie, co trochę dziwi, bo napisali, że grę wydaje Microsoft. Choć z drugiej strony dla MS gry na peceta to też gry na ich platformę, na Windowsa...

 

A co do samej gry to nie gram w tego typu tytuły za często, więc może ktoś ma bliższe skojarzenie, ale mi się kojarzy z takim tytułem sprzed wielu lat - Expendable. Tamto była fajna gierka, tutaj będzie ładniejsza, przynajmniej na pc, a klimat chyba podobny, więc zapowiada się ciekawie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No... przekonamy się, nigdy jakoś ta gra mnie nie... że się tak wyrażę... zachęciła. Ostra łupanka i wydaje się, że nic więcej. Może ktoś z iksem się wypowie jak się gra. W dziale konsol tematu nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

I to ma być zasługa przepotężnego DX10? Lepsze bitmapy i dziury w śniegu? Brecht na sali. Narazie wygląda prawie identycznie jak wersja na X0 (co nie znaczy że wersja z X wygląda brzydko, IMO bardzo ładnie). Pewnie jeszcze wlepią Vista only.

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No... przekonamy się, nigdy jakoś ta gra mnie nie... że się tak wyrażę... zachęciła. Ostra łupanka i wydaje się, że nic więcej. Może ktoś z iksem się wypowie jak się gra. W dziale konsol tematu nie widziałem.

Po 3 misjach mi się znudziła, ale kuzynek się zagrywa i jemu się o wiele bardziej przyjemnie się gra niż w Gears of War, które i jego jak i mnie bardzo szybko zanudził. Gra typowa konsolowa widok i praca kamery momentami irytująca, bieganie skakanie tam gdzie nie możemy wskoczyć wciągamy się jak batman jakąś wmontowana wyciągarką. Strzelanie do potworków na obcej planecie także temat też oklepany.

 

Być może na PC dostrzegę w tej coś interesującego i przyciągającego uwagę.

 

I to ma być zasługa przepotężnego DX10? Lepsze bitmapy i dziury w śniegu? Brecht na sali. Narazie wygląda prawie identycznie jak wersja na X0 (co nie znaczy że wersja z X wygląda brzydko, IMO bardzo ładnie). Pewnie jeszcze wlepią Vista only.

Żeby było pełne DX10 trzeba by napisać engine pod DX10, a to tylko port z konsoli z paroma dodatkowymi nic nie znaczącymi elementami graficznymi, które można osiągnąć na DX9, poza tym w całym DX10 nie chodzi o nowe efekty, ale o szybsze działanie gier, które zawierają dużą ilość efektów graficznych.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 3 misjach mi się znudziła, ale kuzynek się zagrywa i jemu się o wiele bardziej przyjemnie się gra niż w Gears of War, które i jego jak i mnie bardzo szybko zanudził. Gra typowa konsolowa widok i praca kamery momentami irytująca, bieganie skakanie tam gdzie nie możemy wskoczyć wciągamy się jak batman jakąś wmontowana wyciągarką. Strzelanie do potworków na obcej planecie także temat też oklepany.

 

Być może na PC dostrzegę w tej coś interesującego i przyciągającego uwagę.

Żeby było pełne DX10 trzeba by napisać engine pod DX10, a to tylko port z konsoli z paroma dodatkowymi nic nie znaczącymi elementami graficznymi, które można osiągnąć na DX9, poza tym w całym DX10 nie chodzi o nowe efekty, ale o szybsze działanie gier, które zawierają dużą ilość efektów graficznych.

No tak, port ale widać, że się przyłożyli do niego a nie jak w przypadku resident'a. Poprawili grafikę dostosowali sterowanie... może i nowego evil'a będziemy mogli spodziewać się na pc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem recenzje na X36 i jak dla mnie to nawet i ładniejsza grafika tej grze nie pomoże bym miał ochotę w to zagrać na PC.

 

PS dajcie sobie spokój z tym porównywaniem bo robicie jak osoby posiadające konsole które gdy coś gorzej wygląda na PC już lecą ze screenami by się pochwalić... tylko co te screeny mają udowodnić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy oprócz grafiki zmienią też trochę gameplay. Na X360 te małe pająki/robaki poruszają się w bardzo mozolnym tępie gdy są niedaleko głównego bochatera. Gdy gra się na padzie wszystko jest w pożądku , ale jeśli dorwie ktoś myszkę te powolne pająki będą za szybko szły na odstrzał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gre jest srednia moim zdaniem, jakas taka bez polotu.

Niby na poczatku fajnie ale potem sie nie chce grac dalej.

Gra nie ma tego czegos moim zdaniem.

Najwiekszym plusem jest multiplayer, ktory jest naprawde fajnie zrobiony. Na pc pewnie bedzie duzo gorzej bo nie ma live i komunikacji itp.

Sterowanie padem w tej grze akurat jest doskonale przemyslane.

Gra taka sobie ale mozna sie pobawic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gre jest srednia moim zdaniem, jakas taka bez polotu.

Niby na poczatku fajnie ale potem sie nie chce grac dalej.

Gra nie ma tego czegos moim zdaniem.

Najwiekszym plusem jest multiplayer, ktory jest naprawde fajnie zrobiony. Na pc pewnie bedzie duzo gorzej bo nie ma live i komunikacji itp.

Sterowanie padem w tej grze akurat jest doskonale przemyslane.

Gra taka sobie ale mozna sie pobawic.

Do komunikacji jest TS ( każdy kto gra po sieci to ma a jak nie to jest Elo nooBem są inne programy ale tylko ten jest PRO) a zamiast live są darmowe programy jak Game Spy, Xfire chodź ta gra raczej mało ludzi przyciągnie ( w końcu jest AA, CS i Kłaki). A multi raczej nadaje się do zabawy z kolegami niż do ligi. Więc nie wiem czy gorzej po prostu inaczej. BTW A Xboxowe ograniczenie na 8 graczy dalej jest nawet na PC?

 

Do reszty się zgadzam.

 

Co do pada to też mi się rzuciło w oczy. A ten "trailer" jest oficjalny czy to tylko filmik wrzucony przez użytkownika?

Edytowane przez LudwiG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do komunikacji jest TS ( każdy kto gra po sieci to ma a jak nie to jest Elo nooBem są inne programy ale tylko ten jest PRO) a zamiast live są darmowe programy jak Game Spy, Xfire chodź ta gra raczej mało ludzi przyciągnie ( w końcu jest AA, CS i Kłaki). A multi raczej nadaje się do zabawy z kolegami niż do ligi. Więc nie wiem czy gorzej po prostu inaczej. BTW A Xboxowe ograniczenie na 8 graczy dalej jest nawet na PC?

 

Do reszty się zgadzam.

 

Co do pada to też mi się rzuciło w oczy. A ten "trailer" jest oficjalny czy to tylko filmik wrzucony przez użytkownika?

trailer jest z gametrailers.com ,te same filmiki sa na games.tiscali.cz i na ign.com

wszedzie trabia ze jest to wersja z pieca

 

tak offtopic kto nie uzywa TS'a ten n00b ??? zabawne stwierdzenie bo duzo PRO

klanow uzywa Ventrilo ale Ty pewnie slyszales o nim bo nie jestes nubem <_<

Edytowane przez masin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trailer jest z gametrailers.com ,te same filmiki sa na games.tiscali.cz i na ign.com

wszedzie trabia ze jest to wersja z pieca

 

tak offtopic kto nie uzywa TS'a ten n00b ??? zabawne stwierdzenie bo duzo PRO

klanow uzywa Ventrilo ale Ty pewnie slyszales o nim bo nie jestes nubem <_<

 

TS każdy kto gra po sieci to ma, a jak nie to jest Elo nooBem. Przeczytaj jeszcze raz. Grałem po sieci nie martw się :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gre jest srednia moim zdaniem, jakas taka bez polotu.

Niby na poczatku fajnie ale potem sie nie chce grac dalej.

Gra nie ma tego czegos moim zdaniem.

Najwiekszym plusem jest multiplayer, ktory jest naprawde fajnie zrobiony. Na pc pewnie bedzie duzo gorzej bo nie ma live i komunikacji itp.

Sterowanie padem w tej grze akurat jest doskonale przemyslane.

Gra taka sobie ale mozna sie pobawic.

Doszedłem do połowy demka na iksie i wyłączyłem tą grę. Nic mnie do niej nie przyciągało. Nie wiem, czym się japońcy fascynują? Dla mnie taka sobie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TS każdy kto gra po sieci to ma, a jak nie to jest Elo nooBem. Przeczytaj jeszcze raz. Grałem po sieci nie martw się :P

Widzisz ja nawet nie wiedzialem ze sa takie rzeczy... a gram na pececie ze 15 lat. :blink:

Podejrzewam ze 99% ludzi rowniez nie wie ze mozna rozmawiac podczas gier. Zadna znana mi gra tego nie obsluguje natywnie sama z siebie. Przyznaje ze nawet nie wiedzialem ze takie cos jest, bo niby skad? Na live dziala to w kazdej grze od razu bez kombinowania.

 

Co do lost planet to przelazlem demo wieczorem cale. Ta gra jest slaba naprawde. Nie wiem czemu ma oceny 8-9 w serwisach.

Dla mnie to przecietna gra, z srednia grafika. Nic nie skladnia do zakupu tej gry. Jest jakas taka wolna.... mozna powoli celowac, powoli lazic. Nuda jak w polskim filmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz ja nawet nie wiedzialem ze sa takie rzeczy... a gram na pececie ze 15 lat. :blink:

Podejrzewam ze 99% ludzi rowniez nie wie ze mozna rozmawiac podczas gier. Zadna znana mi gra tego nie obsluguje natywnie sama z siebie. Przyznaje ze nawet nie wiedzialem ze takie cos jest, bo niby skad? Na live dziala to w kazdej grze od razu bez kombinowania.

Nawet już stary UT2003 albo 2004 miał, RO i CoD2 też więcej gier nie pamiętam. Ale nie zawsze jest to przydatne bo momentami nie da się grać bo się wydzierają. Nie zapominaj, że na PC jest klawiatura, komendy głosowe i chat służą do komunikacji na X innego wyjścia nie ma. Osobiście wole chata do grania na publiku przynajmniej nie przeszkadzają nam w grze ( jak ktoś gra na "słuch" na słuchawkach to się wkur*** idzie). A na mecze czy sparingi TS i przynajmniej jest kultura.

 

A widzisz :wink: Teraz dzieciaki sprytniejsze i już 6 latki na TS można spotkać a i nawet płeć przeciwną ;] Programów jest masa http://internetgames.about.com/cs/hardware/a/aavoice.htm ale u nas TS najpopularniejszy.

 

Żeby nie było OT to po co w tej grze aż 2560×1600? Po co DX10? Skoro Dx10 to kiedy ta gra wyjdzie?

Edytowane przez LudwiG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Żeby nie było OT to po co w tej grze aż 2560×1600? Po co DX10? Skoro Dx10 to kiedy ta gra wyjdzie?"

 

 

DX10 jest zaimplementowany w Vista od samego poczatku, 2560x1600 HD Gaming w/g Nvidia , po to zeby promowac Viste i karty pod DX10 - wyjdzie poprostu pod Viste jak wiekszosc nowych gierek ze stajni MS i nie tylko.

Edytowane przez masin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wole chata do grania na publiku przynajmniej nie przeszkadzają nam w grze ( jak ktoś gra na "słuch" na słuchawkach to się wkur*** idzie).

Niestety OT ale jutro pozycze pelna wersje lost planet to cos napisze ;)

Nie wiem jak na pececie ale dzwiek idzie poprzez system audio z dekodera dolby digital a headset sluzy tylko i wylacznie do rozmow w grach. Tak samo jest na pececie? Bo nie bardzo rozumiem w czym ktos moze przeszkadzac rozmawiajac, mozna zdjac sluchawki itp i dalej slyszec dzwieki z gry.

I w sumie to srednio sobie wyobrazam granie w cod2 piszac cos w tak zwanym miedzyczasie. Trzeba miec 3 rece lub lepiej 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledze zapewnie chodzilo ze gry ktore natywnie uzywaja komunikacji jak BF2 maja to do siebie iz kazdy na publicznym serwerze moze tego uzywac i robi sie balagan ludzie sie przekrzykuja wzajemnie uzywaja roznych jezykow itp.

czasami zdaza sie jakis nieszczesnie wyjacy "singer" ;)

na PC programy a'la TS dzialaja w tle gry niezaleznie od samej gierki cos jak SKYPE i rozmawiasz tylko z ludzmi z ktorymi chcesz (jezeli posiadasz swoj serwer albo wykupione sloty na jakims od providera).

 

jezeli w LP bedzie multi to na pewno bedzie fajnie pograc rozmawiajac z kolegami.

 

sorka za OT

Edytowane przez masin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość f.e.a.r.

koledze zapewnie chodzilo ze gry ktore natywnie uzywaja komunikacji jak BF2 maja to do siebie iz kazdy na publicznym serwerze moze tego uzywac i robi sie balagan ludzie sie przekrzykuja wzajemnie uzywaja roznych jezykow itp.

czasami zdaza sie jakis nieszczesnie wyjacy "singer" ;)

na PC programy a'la TS dzialaja w tle gry niezaleznie od samej gierki cos jak SKYPE i rozmawiasz tylko z ludzmi z ktorymi chcesz (jezeli posiadasz swoj serwer albo wykupione sloty na jakims od providera).

 

jezeli w LP bedzie multi to na pewno bedzie fajnie pograc rozmawiajac z kolegami.

 

sorka za OT

A co to za problem odłączyć tych ludzi z którymi nie chcesz gadac np. w bf2 ? TAB/ wchodzisz w 3cią zakładke i odklikujesz tych którzy Cię wkurzają i po problemie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to za problem odłączyć tych ludzi z którymi nie chcesz gadac np. w bf2 ? TAB/ wchodzisz w 3cią zakładke i odklikujesz tych którzy Cię wkurzają i po problemie :)

niby tak ... tyle ze mam wylaczona komunikacje w BF a to byl tylko przyklad :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...