Skocz do zawartości
qqrydza

Lost Planet

Rekomendowane odpowiedzi

dx10 sssssssiiiieee

1360 x 760 (or something like that)

all options maxed out.

 

PC used.

Quad Core 6600 at 9 x 400 = 3.6 ghz.

Corsair 8888 ram, at 1000 mhz, cas 4-4-4-8.

P5B deluxe.

8800 GTX, heavily modified to run 650/2100 mhz, with a 1566 mhz shader clock.

 

Vista Ultimate 32.

DX9 - snow = 52 FPS - Cave = 62FPS (cant be right, since verticle sync is on, but whatever)

DX10 - snow = 27 FPS - Cave = 31 FPS.

all settings the same from one game version to the next.

basically, you lose half your frame rate by using the DX10 version.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Athlon 64 2600Mhz,2GB Ram,Geforce 7900GS 512MB 540/1500

 

Przy ustawieniach 1024x768 AAx0 AFx16,reszta na maksa,wersja DX9,w teście na wydajność:

 

snow - średnia fps 25

cave - średnia fps 21

 

Sterowniki 94.24.Windows XP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość nalo

wlaczajcie gre przez exe z folderu gdzie zainstalowaliscie :P mi ze skrotu nie chce sie wlaczyc :/

 

gra wydaje sie byc ciekawa :D

gram na d820, 1gb ramu i gf7600gs - ustawilem wszystko na LOW i wbudowany w gre licznik fps pokazuje 25-35, okolo 30 :P ale system mam zawalony to moze dlatego :/ a grafa i tak jest bardzo ladna :D ale nie mam porownania z x360 bo nie gralem na konsoli

 

w opcjach lewy przycisk myszy to mouse2, a prawy to mouse1 :P po zmienieniu rozdzialki musialem wyjsc z opcji i wlaczyc je znowu zeby zmienic odswiezanie :|

 

ide grac :]

Edytowane przez nalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten sam problem z błędną rozdzielczością. Ale zwały z tego Capcomu. :)

 

Odpaliłem.

Dajcie 1280x720x60Hz pulpit i odpali. Oni myślą, że ludzie na takich rozdziałkach siedzą? :) Sama gra ie potrafi przełączyć. ;)

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skad mam wziac haslo :P

 

:blink: mi poszlo bez zadnego hasla ??

Probowalem ponownie w pracy i rowniez zaczyna sciagac z podanych linkow bez hasla ....

Edytowane przez Woytas77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość laeskrad

Moze mi ktos powiedziec, czemu jak chwile pogram (przynajmniej w dx9 bo dx10 zaraz sie sciagnie dopiero) to sie wiesza gra? a szczescie mozna ja zminimalizowac. Temperatura na grafie po skonczonej grze 65 stopni czyli tak jak zawsze. Proc ma normalna temperature i zreszta zadna gra mi sie nigdy nie wieszala. O co kaman ??

Edytowane przez laeskrad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko demo. ;)

Generalnie DX9 chodzi nieźle, czasami zwalnia do tych 17klatek ale nie widać, żeby cięło. Pewnie to przez blur. ;) Widziałem na iksie i na pierwszy rzut oka są to te same gry. Nie różnią się niczym. Wieczorkiem coś więcej potestuję. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość laeskrad

Screeny z DX9. Na niepodkreconej grafie (na podkreconej niewiedzec czemu sie wieszala, choc w zadnej grzesie to nie zdarzalo) wszystko na maxa w 1024x768 aax2 afx16 (o dziwo jakosc cieni mozna tylko na medium wlaczyc, reszta na high). Srednio mialem ok 40 klatek, a najmniej (podczas robienia screenshota) 28

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Pora wlaczyc DX10 i zrobic screeny :)

Edytowane przez laeskrad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość laeskrad

Slicznie, dopiero teraz znalazlem miejsce na partycji z vista. Moglem zrobic tam troche wiecej niejsca niz 12.5GB :|

Edit - no i pojawil sie kolejny problem. Dlaczego nie moge wlaczyc w grze np rozdzialki 1024x768 , 1280x960 itd (mowie o DX10). Mam jakies niekonwencjonalne stworzone pod panorame, czyli mam 848x472, a potem mam 1600x896, a gdzie te nizsze ?? Da sie to wlaczyc z jakiegos pliku INI ??

Edytowane przez laeskrad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość laeskrad

Dobra, jak wlaczymy aspect correct to moge dac 1280x960 ale czemu nie moge dac 1024x768 tylko odrazu 960x600

Edytowane przez laeskrad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok juz sie uporałem :).

1024x768 all co się dało na maxa 14 fps snow i 15 fps cave ale karta na default bez podkrętki , teraz ją potraktuję dodatkowymi mhz i obadamy co to da .

Po podkrętce do wartosci z podpisu analogicznie 20 fps i 21 . Hmm rewelacji brak ;).

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale z tego co widze z tym demkiem chlopaki z ubi sie troche wycwanili - imho nie ma szans na to zeby w polowie gry byla polowa tych fps'ow co w poczatkowych misjach... czasami nie wiadomo do kogo walic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu mam out of range i ciemny monitor?? Co jest motyla noga ?? Please help me :).

Out of range jest jak rodziałka sie nie dopasuje do odświeżenia albo jak bedzie za duże odświeżenie do danej rozdziałki ;).

 

Ja tam wole Internala niz to. Nic ciekwego i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noooo jestem bardzo miło zaskoczony. Pod vistą wygląda bardzo ładnie, fajne efekty a i fps zadowalający. Mogłoby być lepiej ale nie mam co płakać na wydajność. Jak zauważył Rav85 wystarczy zmniejszyć rozdzielczość cieni i już jest płynnie >30fps, zmniejszając jeszcze ich jakość(czego jeszcze nie sprawdziłem) pewnie będę mógł pokusić się o aa.

Porównując tę grę do ostatniego tpp shooterka jakim jest infernal to dzieli je przepaść pod każdym względem.

Podoba mi się bardzo nie tylko ze względu, że nowość na dx10(upffehhoppfssachhieh) ale i na całokształt dema tej gry. Akcja, akcja i jeszcze raz akcja no i grafaaaaaaaaa.

 

Myślę, że sprawdzę jeszcze demko pod dx9 by skonfrontować osobiście obie wersje pod względem prezencji.

Edytowane przez qqrydza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość laeskrad

Nie wiem czemu fraps nie dziala w tej grze na dx10. Pewnie to przez niego gra mi sie wieszala w dx9. Natomiast kiedy robie screeny to po wklejeniu jest tylko czarny ekran :| Natomiast co do samej gry to rzeczywiscie jest roznica w grafice chodz mniejsza niz sie spodziewalem. Jak to sie ma w plynnosci ? Na san diego 3700@2.8ghz z gf8800gtsem mam tak miedzy 40stoma a 23-ma fpsami w 1280x960 z aax4 (x2 nawet sie nie da wlaczyc) ze wszystkim nax tylko z cieniami na medium wiec jest super. Jestem zadowolony. Napiszcie mi tylko jakis inny program niz fraps ktorym bede mogl zrobic screeny to wkleje screeny porownawcze. Jesli chodzi o sama gre to nie wiem (bo nie gralem) ale wydaje mi sie , ze jest bardzo podobna do GoW. Jesli tak to GoW mi sie juz podoba :) Duzo akcji, tylko neiwdziec czemu zarowno na xpeku jak i na viscie w drugiej mapie muzyka czasem zanika

Edytowane przez laeskrad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość laeskrad

Gra dostaje niesamowitego kopa jak wyłączymy cienie oraz jak damy HDR na Low.

Ja tam wole HDR na high bo on praktycznie nie wiele spowalnia gre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...