Skocz do zawartości
qqrydza

Lost Planet

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pioorek

Wlasnie przed chwila to zrobilem, juz smiga.

 

Powiem tyle: gra całkiem mnie zmiażdzyła. Chodzi w porządku, zostawiłem standardowe ustawienia (1024x768, aa off, af off, detale medium/low/cos tam na high). Graficznie wymiata (nawet na tych ustawieniach), nie chce wiedziec jak to wyglada na lepszym sprzecie. Kiedy full? :D

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę ustawić większej rozdzielczości niż 640x480? WTF? <_<

System to vista x64

 

EDIT:

Ustawiłem odświeżanie ale i tak max rozdziałka to 1158 czy coś koło tego (chchiałbym na natywnej pograc 1400x900)

 

Nie myślałem, że ta gierka będzie taka dobra - efekty totalnie wgniatają w ziemie. Czekam na full :]

Pozdr.

Edytowane przez Grzechu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie calkiem spoczko DX10 w 1280/960 AA-off i cienie medium reszta max:

Snow 45 FPS, A jaskinia 50FPS, karta nie krecona.

Gra sie w gierke fajnie myslalem ze to bedzie jakis gniot ;-)

Edytowane przez MasterAdi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie gierka nienajgorsza. Efekt blura bardzo fajny i wybuchy beczek masakra ;) To samo bazooka ;) Chodzi to przecietnie. Dalem wszystko na max 1024 AAx2 Aniso x8 i srednio podczas gry 30-32fpsy. Jak wszedlem do jaskini to to swiatlo(taki stalaktyt ;)) zabija FPSy :| i jak sie patrze w jego strone mam 20FPS lol. Widac ,ze Ati nie tylko dla X2xxx musi stery dopracowac pod katem tej gry ;)

 

Update: No ty chyba pociagne sobie wersje pod dx10 i pogram pod vista ;)

To chyba taki żart, bo jakim cudem na X1950 gra ma działać pod DX10??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech ktos przetestuja ta gre na 8500GT/8600GT - ciekawi mnie jak to chodzi (mowa jakis o stockowych, ew. Sonicach etc. ale nie po max Vmodach :D)

 

 

zaraz dam znac jak to u mnie myka :] - nie oczekuje niczego dobrego :P

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość laeskrad

Sciagnalem najnowsze stery do realteka do visty i nie przerywa dzwieku :) Sa to bety oczywiscie, ale dzialaja lepiej niz kazde inne, ktore byly do tej pory w viscie :)

Edytowane przez laeskrad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas chyba coś wymyślić ;). Radosław mnie już wku.... wydatków kilka mam , będę jadł tynk ze ścian , ale 8800gts będzie!!!! Przeszedlem to co dają w demku i jednak infernal to kupa ;). Niestety na x1800 jak widzę 13 fps to aż mnie krew zalewa - nie przeżyję tego o zgrozo.

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość laeskrad

Mnie by tez trafialo, szczegolnie w DX9. Pytam poraz 2 - znacie inny program niz Fraps do mierzenia klatek ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech ktos przetestuja ta gre na 8500GT/8600GT - ciekawi mnie jak to chodzi (mowa jakis o stockowych, ew. Sonicach etc. ale nie po max Vmodach :D)

Niech ktos poczyta ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie DX9.0 chodzi w okolicach 20fps - Efekty High / Medium 1024x640

(dziwny obraz panoramiczny)

 

Dodali opcję Multi GPU.

Co to jest Concurent Rendering bo mam na OFF

Edytowane przez danywatt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość laeskrad

Wejdz w opcje gry - VIDEO - i u góry po prawej stronie ustaw FPS na ON

Będziesz widział malutkie cyferki z ilością klatek.

 

U mnie DX9.0 chodzi w okolicach 20fps - Efekty High / Medium 1024x640

(dziwny obraz panoramiczny)

Ehh , nie rozumiesz :P Wiem jak wlaczyc FPS, ale nie wiem jak wlaczyc screenshoty z dx10 bym mogl je tu wstawic bo nie widzieliscie jeszcze porownania miedzy dx9 a dx10 a chce Wam pokazac, ze roznica jest spora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Gameplay jest miodny, ciekawie wyglądają wybuchy, realistycznie wręcz. A poza tym to miła sieka ---> koko jambo i do przodu [;.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to koledzy wyżej już się wypowiedzieli.

:smile2:

 

Wystarczy... a teraz dalej...

 

:twisted:

 

...bo nie widzieliscie jeszcze porownania miedzy dx9 a dx10 a chce Wam pokazac, ze roznica jest spora

Myślę, że na screen'ie tej różnicy nie zobaczymy. Wszystko wygląda tak samo jak dla mnie. Możliwe, że jakieś drobne szczegóły, których nie dostrzegłem podczas gry. Cienie, odblaski, tekstury i modele są takie same. Dopiero jak ożywa obraz widać znaczną różnicę, której jedna klatka nie odda. Rozmycie podczas ruchu, wybuchy i reszta zastosowanych efektów jest "bogatsza" na viscie, może jeszcze efekty cząsteczkowe są lepsze(za pierwszym razem jak uruchomiłem na viscie to prawie nic nie widziałem przez tę zamieć a na xp jakoś przejrzyściej było) ale to już ktoś bardzo dociekliwy musi sprawdzić bo mnie wystarczy już to co widziałem.

Edytowane przez qqrydza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że gra mnie bardziej wciągnęła niż na X360 nie wiem może to przez lepsze sterowanie (klawa+mycha), ale jakoś przyjemniej mi się gra czekam na full z niecierpliwością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

ustawienia jak wyżej, specyfikacja PC poniżej.

 

Performance test:

 

Snow - 18FPS

Cave - 15FPS

 

Spodziewałem się gorszego wyniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm zainstalowalem pod vista wersje DX10 i nie chce chodzic tak samo jak wersja DX9 :? Wyskakuje mi blad ,ze brakuje tej biblioteki xinput1_3.dll ?

 

Update: Juz sobie poradzilem ;)

Edytowane przez Karas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm zainstalowalem pod vista wersje DX10 i nie chce chodzic tak samo jak wersja DX9 :? Wyskakuje mi blad ,ze brakuje tej biblioteki xinput1_3.dll ?

 

Update: Juz sobie poradzilem ;)

mam to samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm zainstalowalem pod vista wersje DX10 i nie chce chodzic tak samo jak wersja DX9 :? Wyskakuje mi blad ,ze brakuje tej biblioteki xinput1_3.dll ?

 

Update: Juz sobie poradzilem ;)

No wiesz...

 

http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?xinput1_3

 

... jeśli komuś jeszcze brakuje jakiś plik dll.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...