Skocz do zawartości
shrek999

Firewall + Qos + Forwardowanie Portow + Blodada Portow Po Macach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuje zakupic routerek albo modemorouterek do dsl'a z gama ustawien regulek iptables, qos'em, blokada po macach, forwardowaniem portow i tak chcialbym wiedziec czy styknie mo do tego linksys wrt54gl z softem tomato czy cos inszego czeba szukac?. cena nie powinna przekroczyc 220 netto. Bo oczywiscie wiem ze sporo ustawiwen czeba bedzie z palca wpisac. ale blokowanie stron pracownikom zeby z panalu bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstydz sie, polecac cos takiego jak Pentagram (zeby nie bylo - mialem do czynienia z jakims routerem Pentagrama do Neo, raz - obcowanie z panelem konfiguracyjnym tego urzadzenia utwierdzilo mmnie w postanowieniu, zeby nie brac sprzetu z tym logo nawet jak beda gratis dawac).

 

WRT54GL z softem tomato spokojnie styknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam model adsl2 wifi plus od pentagramu - soft na linuksie , wszystko dziala , qos mozna priorytetami jak i na sztywno - ostatnio sie tym pobawilem i musze przyznac ze wszystko smiga jak nalezy . nie wiem jak slabsze modele ale temu nic nie mozna zarzucic - tymbardziej ze posiada wbudowany modem pod neo netie itp.... sama zmiana sagema na ten router spowodowala ze ping zmalal o okolo 5ms.... wiec nie rozumiem wypowiedzi costiego....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...