Skocz do zawartości
shrek999

Pulpit Zdalny Na Xp Home ;/

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuje jakiegos rozwiazania kore moglo by dzialac jak natywny pulpit zdalny windowsa xp. Problem w tym ze w zwiazku z zamieszaniem w firmie jest licencja na jednego pro do ktorego nei pozwalam sie laczyc zdalnie i potrzebuje czegos darmowego co bedzie w stanie zalogowac do systemu danego uzytkownika a potem dzialac. Kwestia logowania jest b. wazna bo progsy typu vnc dzialaja pod warunkiem ze uzytkownik jest zalogowany. A wiadomo komputer szefa musi jakos dzialac. A i nnajlepiej zeby to nei bylo na zasadzie vnc czyli ze zaloguje do systemu ale jak ktos usiadzie przed kompem w pracy to bedzie widzial co robi szef na komputerze. Cos da sie poradzic na to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia logowania jest b. wazna bo progsy typu vnc dzialaja pod warunkiem ze uzytkownik jest zalogowany.

Nic podobnego. Jeżeli podczas instalacji zarejestrujesz vnc jako usługę systemową to będziesz mógł widzieć pulpit od momentu pojawienia się okna logowania. Możesz wtedy wpisywać hasło konta w okno logowania zdalnie przez vnc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nei udaje jestem niezwykle zaskoczony :) pozytywnie.. ktore vnc bedzie smigac najlepiej ? tight? czy cos innego. Pozatym co z tym monitorem? bo obraz przeciez wyswietlac sie bedzie bo vnc "transferuje" to co widzisz na ekranie a nei emuluje jak natywny pulpit zdalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A choćby PcAnywhere.

no fajna sprawa. ale jak dla mnie to zabardzo rozbudowana... po co mam placic pare stowek wiecej za cos z czego nie bede kozystal... a chialbym poprostu polaczyc sie z komputerem na ktorym leci film i odpalic inny film tyle ze w tle.. tzn zeby nie bylo widac bladzacego kursora ktory wybiera plik do odtwarzania czy zeby monitor w kompie z ktorym sie lacze gasl.. Moglbys mi cos poradzic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...