Skocz do zawartości
wamak

Evga Nforce 650i Ultra

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam takie pytanie odnośnie aktualizacji. Płytę tą mam od lutego 2008 i mam wersje Biosu 6.00 PG.

Czy odczuje jakieś różnice w porównaniu do najnowszego Biosu P05? I czy aktualizacja biosu ma jakiś wpływ na kartę dźwiękową.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The following was updated in release P05:

 

* Added support for new Penryn dual core CPUs

* Added FSB-overclocking support to the new Penryn FSB-1066/1333 CPUs

* Fixed compatibility issues of OS + ACPI

* Fixed restoring disabled device states & fan speeds after suspend/resume

* Fixed PCI and PCIe compatibility issues

* Added device functionality improvements (includes GPUs & Sound cards)

* Fixed SATA / MAC / USB compatibility issues

* Added support for auto-overvoltaging when overclocking

* Improved nTune compatibility

* Improved memory compatibility

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć wszystkim!

mam taki problemik z tą płytą że bardzo często system się wiesza, po prostu zamiera wszystko (łącznie z kursorem myszy) na kilkadziesiąt sekund po czym się odwiesza (albo i nie). Jak już sie tak zawiesi na dobre to nie pomaga reset, nawet odłączenie od prądu nic nie daje. Po ponownym uruchomieniu wiesza się podczas bootowania a dokładnie to na samym początku przy wykrywaniu napędów na SATA

Komp potrafi działać bez problemu całymi dniami i nocami a innym razem w ogóle nie można go uruchomić.

 

A to moje próby naprawcze: update BIOSu, przełożenie RAMu do innych slotów, wymiana grafy na GF9600GT, wymiana HDD na nowy i na koniec zamontowałem radiator na mostku południowym co okazało się bezcelowe bo ostatnio nawet na zimnym nie chciał odpalić.

 

Doradźcie mi coś bo już nie wiem czy mam wymieniać procka, płytę, czy pamięci :-(

post-186066-0-36914300-1297547966_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...