Skocz do zawartości
dakar00

radek vs nvidia

Rekomendowane odpowiedzi

Venge cośtam (sorry masz trudną ksyke to wymówienia :D)

Tu mieliśmy się wypowiadać na temat poródktów Ati i Nvidii fakt rypsłem się z tym przypadkiem poprawiłem, ale jakbym ja zaczął mówić na twój temat jaki to niejesteś to... niebęde się zniżał na twój poziom.

WYPOWIADAJ SIĘ NA TEMAT! Niewiem gdzie tu są moderatorzy tego forum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tak na moje oko to radek jest napewno szybszy bo on jest prawie albo nawet jak ti 4200 wiec odpowiedz jest prosta - radek 8500 :)

Mozemy polemizowac. Jednak wole ta jajecznice niz mleko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co wy takie watki ludzie zakladacie ? one nic nowego nie wnosza. Obie karty sa bardzo dobre, bo gdyby bylo inaczej to by sie nie sprzedawaly i juz.

Szkoda tracic energii i czasu na prowadzenie dyskusji nvidia vs ati, zwlaszcza jak 90% ludzi nie widzialo obu kart na oczy. Obiektywna ocena moze byc tylko w wypadku gdy ktos posiada obie karty i jest w stanie sprawdzic ktora co potrafi a i tak nie bedzie to obiektywne.

 

jedna osoba nie jest obiektywna. 10 000 juz bardziej. Tak wiec zamiast sie klocic lepiej napisac cos sensownego, odpowiedziec komus na posta z ktorego inni skorzystaja, pomoc bo ktos ma klopot ze sprzetem, lub cos poradzic.

 

bez sensu dyskusja poprostu... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jezeli chodzi o radek vs. nvidia to z tym jest jak z prockami: intel vs. amd - chyba kapicie o co mi chodzi no nie?? ati pasi do intela bo sie szybciej rozwijaja a nvidia do amd - wiadomo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jezeli chodzi o radek vs. nvidia to z tym jest jak z prockami: intel vs. amd - chyba kapicie o co mi chodzi no nie?? ati pasi do intela bo sie szybciej rozwijaja a nvidia do amd - wiadomo :)

:?:

czytałem ten watek z otwartymi ustami i z idiotyczym wyrazem twarzy [bo sie lekko "dokształcilem" czytajac to :wink: ] i nie wiem co sie stało ze moderatorzy od razu nie zamkneli tego posta [pewnie na browar poszli:)]

 

A i tak przy okazji bravo dla Maq-a za inwencje twórczą....

 

BTW mimo to ze mam GF, w tym przypadku proponowal bym wziac radka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co , to sie chyba nazywa obiektywne podejcscie, ktore nie zawsze musi byc obiektywne w ocenie ogolu :)

 

A co do moderatorow t oracja, niech ida na piwo i niech dla mnie cos zostawia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydajnosciowo lepszy bedzie GF 3Ti 500 ;)

Tylko jego cena nie pasuje do mozliwosci 8) (ostatnio jak ogladalem cennik byl nieduzo tanszy od GF4 Ti, a teraz nie ma go juz w tym cenniku:( )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres, ja zdecydowanie bardziej mniej lubie pomidory gdyz jajecznice i spirytus nie oddaja w pelni tematu glebi mleka, nawet, ale to nawet! bez łatek

A jak potem bedziesz biegal ?

Macie stadion w miescie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

): niestet poraz pierwszy muszę się zgodzić z nvidiowcem :) Ti500 będzie lepszy ogólnie 8500 lepszy w benchmarkach , a to wsszystko przez te pamieci gdyby ten radek miał 128 było by odwrotnie i bez dyskusji..

<span style="color:red;">[ciach!]</span>o prawda te 128 mb ramu to buca dają

radek 8500 LE!!!!

LE!!!! little edition jest słabszy od gf3ti500

jest prównywalny z GF3ti200!!!!

ale radzę kup sobie radka 8500 pełnego nie LE jest lepszy i nowocześniejszy od gf3ti500

a 128 mb ramu to przyda się ale w rozdzielczości 1600*1200

ale na takiej to raczej nie pograsz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Keares jak najszybciej ukończ te gimnazjum bo te cukiereczki zrobią z toba coś nie dobrego :)

 

ps. radeon!! :) qrde 8500le z dobrą ceną mona kupić.. :>

Ale chodzi Ci o lekkoatletyke czy kulinaria ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Keares jak najszybciej ukończ te gimnazjum bo te cukiereczki zrobią z toba coś nie dobrego :)

 

ps. radeon!! :) qrde 8500le z dobrą ceną mona kupić.. :>

Ale chodzi Ci o lekkoatletyke czy kulinaria ?

Wracając do głębi mleka, czy to to samo co deepshit? ups, albo UPS...

 

A co do jajecznicy to z pomidorami, tylko w kawałkach no nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup se to:

http://www.servodata.com.pl/pny/verto/vert..._5800_ultra.htm

 

btw - czy jest coś szybszego?, aha i ciekawostka - kartę się wkłada do agp i pci, znaczy się to jest 2in1

Tu chyba chodzi o to, ze pci jest wykorzystane na szuszare, tzn chłodzenie dla FX'a, przez co już zadna karta rozszerzeń sie nie mieści. Bo jakos teoria z tym ze karta m zloncze pci i agp wydaje mi sie niemożliwa :? Chyba że Cię źle zrozumiałem... :)

 

A cała ta dyskusja nie ma wogóle sensu, przecież nikt o zdrowych zmysłach nie kupi w tym momencie GF3 Ti500, po pierwsze dlatego że jego wydajność w wiekszości aplikacji 3D będzie niższa od tańszego o 100 zł Radeona, a po drugie jeśli ten GF3 kosztuje IMO chore jak na karte tej klasy pieniądze - 550 zł - to w tym przypadku lepiej dołożyć 50 zł i qpic GF4.

 

A texty niektórych osobników wypowiadających się w tym topicu są poprostu śmieszne i Ci userzy sie ośmieszają, wiecie o kogo mi chodzi... 8)

 

Dobrze, że jeszcze niektórzy traktują to z przymróżeniem oka - Kaeres :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...